بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین پلیسی بازی ماشین پلیس و دزد فلش  

بازی آنلاین پلیسی بازی ماشین پلیس و دزد فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.33  (تعداد 395)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین پلیسی بازی ماشین پلیس و دزد فلش size: 4.5 MB
مبارزه با جرم و جنایت در یک تفنگ پلیس متصل با کوتاه تفنگ خودکار، به شما به عنوان نژاد پایین باندهای خطرناک از روروک مخصوص بچه ها. پایان ماموریت های مختلف برای باز کردن شهرستانها و اهداف جدید. انتظار می رود تعقیب پلیس، سقوط، انفجار و تعداد زیادی از اقدامات در این بازی است.
رانندگی یک ماشین پلیس برای گرفتن جنایتکاران سرعت! نیروی محرکه شما اجازه می دهد به عنوان یک پلیس شجاع بازی. شما بعد از سریع ترین خائنانی در شهر تعقیب. روشن کردن آژیر خود را، هدایت اطراف اتومبیل های دیگر، و متوقف کردن مجرمان از دور شدن. کسب تمجید برای حفاظت از شهروندان!
اختصاص به نیروی محرکه پلیس و شکار کردن organization`s در ماشین کوره در رفته می خواستم تعقیب در سراسر شهرستان. هنگامی که شما تماس تصویری با هدف خود را شما باید او شلیک کنید. سعی کنید برای از بین بردن ماشین خود را به عنوان شما اجتناب از سقوط. بسیار سرگرم کننده!
شما یک پلیس تعقیب کردن یک سری از خائنانی در suped تا policecar خود، آنها را تعقیب کردن و aprehend تمام جنایتکاران در این بازی مسابقه سریع ء.
جرم و جنایت مبارزه رانندگی یک ماشین پلیس با نیترو افزایش و مجهز به یک مسلسل. تکمیل ماموریت خود را (آموزش، سرعت، تعقیب) را برای باز کردن شهرستانها جدید و اهداف جدید. رانندگی نیروی بازی مسابقه حماسه با بسیاری از عمل، سقوط و انفجار است.
ضمیمه مسلسل به ماشین گشت خود را و ممکن است نیروی محرکه با شما! این قانون شکنان در حال تبدیل شدن هر بار سخت تر به گرفتن و مردم شروع به ترک شهر، به دنبال ایمنی. رئیس می تواند اجازه نمی شهرستان که در آن او تبدیل به یک کابوس متولد شد، تا او اجازه می دهد هر افسر پلیس به ساقه با فاصله در طول پیگیری و چشم پوشی از نشانه های ترافیک، افزایش احتمال دستگیری مجرمان. جلوگیری از ایجاد هر گونه حوادث غیر ضروری، که ممکن است رخ دهد اگر وسیله نقلیه می کند اتومبیل های دیگر گول زدن نمی امتداد جاده با کلید های arrow و فعال آژیر با شماره پد.
آیا شما آماده برای یک بازی بسته بندی شده با عمل؟ تاریخ نیروی پلیس و مبارزه با جرم و جنایت در شهرستان خود! مجرمان بیشتری می خواهید برای از بین بردن، از شهرستانها بیشتر و ماموریت برای شما برای باز کردن! خوش بگذره!

Controls: Arrows / WASD = Drive / Turbo, Space = Shoot, 1-3 = Choose Weapon
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Driving Force بازی آنلاین پلیسی بازی ماشین پلیس و دزد فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk