بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی لیوان آب فکری خندان شاد کامپیوتر اندروید  

بازی لیوان آب فکری خندان شاد کامپیوتر اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.65  (تعداد 23)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی لیوان آب فکری خندان شاد کامپیوتر اندروید هر جهان از بازی فکری لیوان آب خندان آنلاین آیفون به دست می آید که بر اساس یک متر از قبل تعیین می شود در حالی که شما سطح را بازی می کنید. بسته به اینکه قلم شما برای تکمیل سطح چقدر است ، تعیین خواهید کرد که چند ستاره برای تلاش های خود انتخاب خواهید کرد. جمع شدن ستاره مهم است. اما با تهاجم مداوم تبلیغات و امکان اینکه بتوانید با پیروزی های بی پایان از این طریق عبور کنید - این پخش صاف است.
حداقل 30 ستاره در گروه قبلی

بازی لیوان آب

فکری کسب می کنید. هرچه پول با دشواری بیشتر شود ، به دست آوردن آنها دشوارتر خواهد شد. خوشبختانه ، اگر واقعاً در یک شهر گیر کرده باشید ، یک گزینه اشاره به شما کمک می کند ، اما فقط یک نکته از قبل اختصاص داده اید بنابراین از آن عاقلانه استفاده کنید زیرا هر گروه از 10 جهان (از 240 سطح ممکن) قفل شده است تا زمان..
آگهی های تبلیغاتی یک طرفدار و یکنواخت از جعبه بازی لیوان آب فکری هستند. نتیجه این است که هر چند کتاب ، شما 30 ثانیه تحت یک پیش نمایش بی فکر برنامه بازی دیگر قرار دارید تا بتوانید X را از آن خارج کنید. حرفه ای این است که پس از هر ابزار ، می توانید "جایزه رایگان" را فعال کنید ، که در اصل چرخ چرخشی است که می توانید در آن سکه بدست آورید.
شما باید یک تبلیغ را تماشا کنید ، اما می توانید بدون نیاز به راهی دیگر بارها و بارها به چرخش ادامه دهید ... شما فقط باید بی وقفه تبلیغات بازی لیوان آب اندروید را تماشا کنید. بعد از گذشت 30 دقیقه خوب ، باید به اندازه کافی سکه به دست بیاورید تا بتوانید وسایل جدید بازی خود را بخرید و نکات کافی برای کمک به گذشته های اکثر اتاق ها و بدون هیچ تلاشی داشته باشید.
Happy Glass یک معمای آرامش بخشی است که واقعاً شما را متوقف می کند و بازی لیوان آب فکری بهترین راهکار برای بهینه سازی اهداف کسب ستاره خود فکر می کنید. این چالش برانگیز است ، زیرا شما باید قبل از پیدا کردن بهترین راه حل برای هر مرد ، برنامه ریزی کرده و تقریباً ایده های خود را آزمایش کنید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk