بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سه پاندا در شب انلاین اندروید کامپیوتر فکری  

بازی سه پاندا در شب انلاین اندروید کامپیوتر فکری شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.69  (تعداد 26)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سه پاندا در شب انلاین اندروید کامپیوتر فکری از نمای کلی بازی انلاین سه پاندا در شب می توان دریافت که سامورایی یک جزیره استوایی منزوی و آرام است. پانداهای انسان نما بدون هیچ کاری و هیچ خطری تصمیم گرفته اند تا این ورزش را ایجاد کنند. توپ پاندا در قالب پنج بر پنج است و از طریق دو مسابقه 3 دقیقه ای پخش می شود. اگر پایان زمان استاندارد یک بازی را مساوی کند، «جام طلایی» به مدت دو دقیقه فعال می شود.
این یک قانون

بازی سه پاندا در شب

انلاین است که بازیکنی را که در آن وقت اضافه جایزه می‌گیرد، تعیین می‌کند. گل طلایی همیشه یک شکل رقابتی شدید بوده است و من خوشحالم که بخشی از هر موقعیت بن بست است. "آموزش" چند حالت فرعی را ارائه می دهد - در مقابل. A.I. یا «جاده». اولی یک مسابقه سریع بین شما و یک تیم CPU دشمن با یکی از مشکلات است.
دومی یک تورنمنت بازی سه پاندا در شب اندروید است که شما را در مقابل چهار تیم قرار می دهد که به طور فزاینده ای دشوار می شوند. هدف اصلی این است که رقابت محلی و محلی را که در بازی وجود نداشته است، بازگرداند. در فرآیند این هدف بزرگ، آنها از گنجاندن حالت آنلاین غفلت کردند، شاید به دلیل محدودیت بودجه برای سرورها.
اگر هیچ دوستی ندارید که مایل به بازی توپ بازی سه پاندا در شب انلاین باشد، در اولویت تمرکز خلاقانه که آموزش است، گیر کرده اید. حدس می‌زنم می‌توانید بازی را از طریق PSN به اشتراک بگذارید؟ پس از راه اندازی، منویی با سه گزینه ظاهر می شود: چند نفره و گزینه ها. خودشه. شما اصلاً صحنه ی آغازینی را نمی بینید - بدون توجه به یک استقرار ایده آل از فرهنگ یا خلق و خو.
در فاکتور "ارائه" چیز زیادی ارائه نشده است. آموزش‌هایی که کنترل‌ بازی سه پاندا در شب انلاین را توضیح می‌دهند نیز وجود ندارند، و بیشترین راهنمایی از صفحه‌های دستورالعمل‌هایی است که دستورات دکمه را نشان می‌دهند. یک معرفی مناسب خوب بود، اما حداقل می توانیم موارد ضروری را شروع کنیم.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk