بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی جورچین فکری اندروید تصاویر سه بعدی کامپیوتر  

بازی جورچین فکری اندروید تصاویر سه بعدی کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.55  (تعداد 34)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جورچین فکری اندروید تصاویر سه بعدی کامپیوتر جی دی مک کارین بازی فکری جورچین اندروید انلاین ، که صدای سیمبا جوان را ابراز می کند ، دارای صدای آواز خواندن زیبایی است که "من فقط نمی توانم صبر کنم تا پادشاه شوم" را از خستگی ناخوشایند تماشای دو توله شیر در یک پیش زمینه متروک ، اما "پف" می کند. سوار شدن بر روی توله شیر ، توله سگ زودرس را به یک موی کوچک کوچک دارای حق تبدیل می کند. شخصیت بسیار آزار دهنده است ، و شما فقط نمی توانید صبر کنید تا او جهنم را بزرگ کند.
فراتر از آن ، بازیگری

بازی جورچین فکری

اندروید است ، حتی اگر خود بازیگران مورد استفاده کمبود قرار بگیرند. آلفر وودوارد به سختی فرصتی برای ثبت نام به عنوان صدای مادر ساربا ، سارابی دارد ، که از زمان آشکارتر وقتی جیمز ارل جونز توانا برای تکرار نقش نماد خود به عنوان ماشین ظاهر می شود - هر سطحی هنوز هم مثل غرش آسمانی احساس می کند. جان الیور برای بازی در یک لایحه شاخ اضطراب به دنیا آمد.
یا شاید مشکل اسکار ، که ارتش کفتارهایش با درخشش سبک و قابل اعتماد بازی جورچین فکری اندروید مجسم شده است ، کمی انتزاعی تر باشد: او نماینده یک قدرت جدید درنده است که به سنت احترام نمی گذارد ، سودهای سریع را بیش از پایداری طولانی مدت ترجیح می دهد و هتک حرمت می کند. تعادل ظریف زندگی که باعث حفظ غرور (و افتخارآمیز بودن آن) برای نسل ها شده است.
سایر شخصیتهای پشتیبان کیسه ای مختلط هستند ، هرچند که سرگردانی های نهایی بازی جورچین فکری اندروید بار دیگر زندگی مهمانی است. بی نظمی و کاردانی طبیعی ست روگن برای استهلاک خود او را به بهترین وجه ممکن تبدیل می کند ، در حالی که بیلی آیزنر استعدادهای ارزشمند برادوی خود را به عنوان تیمون تازه تئاتر نشان می دهد.
او نمی تواند راهی برای زنده کردن خود از نمایش بازی جورچین فکری پیدا کند - مانند اکثر فیلم ، صحنه سرد و جدا شده است جایی که اصل آن گرم و مطابق با هماهنگی خلاقانه و عجیب با دنیای اطراف آن است - اما شیمی بازیگران هنوز قادر به تولید جرقه است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk