بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موتور سواری تعادلی برای اندروید آنلاین کامپیوتر  

بازی موتور سواری تعادلی برای اندروید آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.3  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موتور سواری تعادلی برای اندروید آنلاین کامپیوتر با بیشتر عناوین خود بازی آنلاین موتور سواری تعادلی آیفون ، چیزی را برای خواسته باقی می گذارد. یکی از مشکلات بزرگ ما در مورد آخرین عنوان بزرگ موتور کراس تیم ، MXGP 3 ، این بود که کنترل ها احساس می کردند یک قدم از عناوینی که قبل از آن بودند عقب رفته اند. خوشبختانه ، موتور کراس می تواند این باتلاق را کنار بگذارد ، زیرا ابزار کاملاً مناسب است.
این بدان معنا نیست که

بازی موتور سواری تعادلی

برای اندروید فی نفسه خوب هستند ، اما کنترل ها و هندلینگ دوچرخه شما دیگر مانند چیزی نیست که شخصاً باید با آن مبارزه کنید. اما در مورد فیزیک نمی توان همین حرف را زد. ما سعی کردیم تنظیمات مختلفی را که بازی در این قسمت ارائه می داد ، از یک موتور فیزیک واقعی تر تا یک بازی سرگرم کننده ، امتحان کنیم.
و تنها چیزی که در مورد آنها سازگار بود تناقض آنها بود. در یک سه گانه بازی موتور سواری تعادلی آنلاین برای اندروید ، دوچرخه شما ممکن است به سختی فرود بیاید و به ظاهر بی دلیل 15 فوت مستقیم به هوا بپرد ، سپس در تلاش بعدی ، به محض فرود کاملاً منحرف خواهد شد. این باعث می شود که شما بتوانید جهش ها را بخوانید و زمان شما را پایین بیاورید بسیار چالش برانگیزتر از آنچه که قصد داشتید باشد.
این مبارزه با جاده های درون بازی موتور سواری تعادلی باعث می شود چند بار جایی که شما ریتم مقاطع مسیرها را پایین آورده اید و حتی یک حرفه ای ارزشمند است. چیز کمی پاداش دارد از این که فرود سه سه تایی بی عیب و نقص داشته باشید ، از طریق بخشی از اوه پرواز کنید و از خط پایان عبور کنید.
همانطور که گفته شد ، از چهار حالت بازی موتور سواری تعادلی برای اندروید در عنوان - مسابقات تک نفره ، شغلی ، آنلاین ، حالت حمله زمانی و یک سازنده آهنگ - تقریبا هیچ شگفتی برای یک پیروزی وجود ندارد ، که احساس لذت را کاملاً کم می کند. نه تنها این ، بلکه مجبور می شوید چهره سواران را ببینید که مجازات مرزی است. انیمیشن سواران در حالی که دوچرخه سوار هستند استثنایی است یا آنها را با ابزاری می بیند.
بازی آنلاین موتور سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk