بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم قدیمی سگا موتور  

بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم قدیمی سگا موتور شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 6)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم قدیمی سگا موتور همانند Acts اصلی ، تابلوهای بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم اندروید آیفون امتیازاتی نیز هستند که عملکرد شما را برای هر چالش ضبط می کنند و همچنین امتیازات بالای نیز با قابلیت بازشدن مجدد پر می شود. یک فروشگاه مهارت به شما امکان می دهد اصلاح کننده های گیم پلی را بخرید ، مانند یک ترمز فوری برای سرعت بالای Sonic ، یا توانایی نشستن روی پاهای خود را به جای پشت خود پس از ضربه زدن.
مرور مجدد آن بازی برای هر مدت زمان

بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم

قدیمی ، برخی از نقایص نسل ها را نیز برطرف می کند ، اما این یک پاسخ پرش کمی ناپایدار است که به طور مکرر شما را از مسیر جایگزین دلپذیری که می دانید دکمه را در مدت زمان زیادی برای صعود می زنید ، ربوده است. در یک بازی از انتخاب های ثانیه ثانیه ، اغلب ناامیدکننده است که ورودی شما برای آن ثانیه حیاتی مهم نادیده گرفته شود ، که در سال 1991 مشکلی نداشت.
برعکس ، تکیه گاه های اصلی سریال مانند تعداد معینی از زندگی و تعداد زیادی گودال بی انتها بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم قدیمی مطمئناً آن روزها مد شده بود اما شاید تاکنون با بازنشستگی روبرو شده باشند - یا حداقل ، برخورداری از ظرافت بیشتر از آنچه من می توانم جمع کنم. با استفاده از چهار زندگی از پنج زندگی برای تکمیل یک سطح و سپس مردن در نیمه راه بعدی به دلیل اینکه یکی دیگر از شما باقی مانده است.
گودال های بدون ته اکنون با هشدارهای بزرگ قرمز رنگ بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم سگا علامت گذاری شده اند ، اما این تنها زمانی مانع از افتادن شما می شود که هیچ چیز بهتری را نمی دانید - هنوز هم به دلیل حرکات هوای نا دقیق ، سقوط در آنها بسیار معمول است یا در طی یک بخش سرعت بالا به مسیر شما فرو رفته اند . خطای بازیکن تا حدی است ، اما بسیار ناامید کننده است و ریشه کن کردن آن بسیار آسان است. در هر صورت ، دو دهه بعد روش های بهتری برای به چالش کشیدن مهارت های ما وجود دارد.
کهنه سربازان 20 ساله ماجراهای بازی سونیک برای کامپیوتر کم حجم قدیمی بسیار بدتر تحمل شده اند ، و اگر این کار را تا این حد انجام داده باشند ، آنها لذت می برند و احساس پاداش غنی می کنند ، در چیزها و تنظیمات صوتی جدید غیرقابل باز کردن ، با کمی تکان دادن و اشاره به طرح های کلاسیک که بیشتر ما هرگز متوجه نخواهیم شد.
بازی آنلاین موتور سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk