بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فوتبال گل کوچک اندروید کوچیک انلاین  

بازی فوتبال گل کوچک اندروید کوچیک انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.59  (تعداد 62)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فوتبال گل کوچک اندروید کوچیک انلاین هرچند بازی آنلاین فوتبال گل کوچک اندروید حالت ها مثل همیشه هستند: تبدیل شدن به یک افسانه ، میکروسکوپ را روی یک بازیکن بزرگنمایی می کند و به شما امکان می دهد زندگی حرفه ای خود را ادامه دهید - البته هیچ چیز به اندازه برنامه های سفر فیفا نیست - در حالی که مستر لیگ برای مدت طولانی آنجا است دنبال شکوه تیمی به شکل آفلاین باشید و نمایش واقعی را ارائه می دهد: یک ادیسه پر چرب و پر از منو از مسابقات آنلاین ، ساخت تیم و پر کردن آمار.
چند نفره آنلاین حالت جدید

بازی فوتبال گل کوچک

اندروید را شبیه حملات محدود همراه با تقسیم ، بازی سریع و تعاونی ارائه می دهد. البته این مواردی که ما می دانیم: از زمان شکل گیری تاکنون چنین بوده است. آنچه تغییر کرده است ، حاشیه ای اما محسوس ، همان اتفاقی است که در زمین می افتد. هجوم انیمیشن ها در همه جنبه های بازی وجود دارد و نتیجه نهایی در واقع یک بازی واقعی تر از فوتبال است.
این بدان معنا نیست که همیشه یک زیبایی بازی فوتبال گل کوچک انلاین است - به ازای هر بیت از موکاپ زدن با دوچرخه ، پایان بداهه یا پاس در خانه در آگهی های تبلیغاتی، یک راه وجود دارد که نشان می دهد مردان با او درگیر هستند ، تقلید از توپ ، تلو تلو خوردن یا شلوغ کردن یکدیگر.
این یک اثر عجیب بازی فوتبال گل کوچک اندروید است. سر من با قدردانی از خلوص و واقع گرایی سر تکان می دهد ، در حالی که مسابقه دیگر (و این قسمت به محض این که من یک گل بزنم مسلط می شود) فقط می خواهد پسرانم مثل شخصیت های کارتونی مثل پانزده سال پیش چرخ بزنند. این یک پیشرفت قطعی است. این یک شب دیدنی و جذاب فوتبال را رقم نمی زند.
با توجه به اینکه طرفداران شما اکنون قادر به ساخت بازی فوتبال گل کوچک اندروید جدیدی هستند که در بازی های قبلی کاملاً توانایی ساخت آنها را داشتند ، یک تمرکز اضافی لازم است. بسیار مهم است که از بدن بازیکن برای مواجهه با مسیری که از آن عبور می کنند استفاده کنید و مراقب مسیر حرکت و حرکت باشید ، زیرا اگر آمار آنها به آنها اجازه نمی دهد که عقب را بکشید.
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk