بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین انگری بردز  

بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین انگری بردز شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.25  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین انگری بردز در یک ذخایر طبیعی بازی انلاین گریزی و موش کوچولوها افلاین اندروید کامپیوتر آیفون وسیع در کانادا ، که در وسط بیابان رام نشده گم شده است ، پناهگاه کوچکی از تمدن بشری وجود دارد: خانه جنگلبان. از نظر حیوانات در 60 مایلی اطراف ، این ال دورادو است. از آنجا که او در بالای زنجیره غذایی است ، خرس گریززی احساس می کند طبیعی است که محیط بانان به محض دور شدن صاحبش به قلمرو او تبدیل شوند.
وقتی از در

بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین

اندروید می آید (پس از برداشتن قفل با پنجه ای ماهرانه) ، خود را در خانه می گذراند ، زیرا این خانه را خانه واقعی خود می داند. در پایگاه جنگلبان ، او در نهایت می تواند از همه امکانات مدرن که به نظر می رسد به طور خاص برای او طراحی شده است لذت ببرد: تهویه مطبوع ، سینما با 117 کانال تلویزیونی ، مبل راحتی ، پاپ کورن ساز ، اتصال به اینترنت ، سونا - و آشپزخانه ای مجهز.
به طور طبیعی ، هیچ حیوان دیگری جرات اعتراض بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین کامپیوتر به این "امتیاز خرس" را ندارد. این حیوان دیگری نیست به جز یکی: قبیله ای که متعلق به توهین آمیزترین ، احمق ترین و مسخره ترین خانواده پستانداران موجود است - که به محض رفتن محیط بان به خانه می روند. امکانات برای تفریح ​​در آنجا آنقدر زیاد است که جعبه او برای آنها مانند یک پارک تفریحی است!
اگر گریزی ، که می خواهد مانند یک مرد زندگی بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین کند ، احساس کند که فراتر از پادشاهی است ، من هیچ قصدی در مورد رنجاندن نسل بشر ندارم. با این حال آنها آنقدر دردناک هستند که ما را به یاد نوجوانان واقعی می اندازند. حتی برای یک خرس که 500 پوند وزن دارد و قد آن 7 فوت است ، به راحتی نمی توان از این توپ های تصفیه نشده خلاص شد.
بنابراین ، برای تعطیلات آخر هفته بازی گریزی و موش کوچولوها افلاین اندروید ، این دو حد از زنجیره غذایی نبردی بی رحمانه را بر سر تنها تمدن ال دورادو در وسط شهر کانادا انجام می دهند. و از آنجا که آنقدر متمدن نیستند که بتوانند در کنار هم در صلح زندگی کنند ، این قانون جنگل است که در فضای جنون کامل حاکم است.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk