بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی در جستجوی نمو 2 اندروید آنلاین کامپیوتر  

بازی در جستجوی نمو 2 اندروید آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.47  (تعداد 17)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی در جستجوی نمو 2 اندروید آنلاین کامپیوتر داستانی وجود دارد ، یکی از بازی آنلاین در جستجوی نمو 2 آن اختراعات پیکسار که در آن بچه ها در سطح اکشن شرکت می کنند در حالی که بزرگترها به دلیل طنز و کمدی انسانی (یا ماهی) سرگرم می شوند. این فیلم شامل ماجراهای نمو کوچک ، ماهی دلقک متولد شده با یک باله کوچک و یک کنجکاوی بزرگ است. پدرش ، مارلین ، با وسواس نسبت به او نگران است ، زیرا او تنها چیزی است که برای او باقی مانده است.
مادر نمو و همه تخمهای دیگرش به دلیل باراکودا

بازی در جستجوی نمو 2

اندروید گم شدند. هنگامی که روز اول مدرسه خود را ترک می کند ، مارلین به او هشدار می دهد که در کلاس بماند و از خطرات ناشی از قطره آب عمیق اجتناب کند ، اما او فراموش می کند و در نهایت به عنوان اسیر در آکواریوم آب نمک یک دندانپزشک در سیدنی.
ممکن است به ذهن بازی در جستجوی نمو 2 کامپیوتر خطور کند که بسیاری از پلیکان ها با خوردن غذا و نه نجات آنها امرار معاش می کنند ، اما برخی از شخصیت های این فیلم به طرز تحسین برانگیزی تبدیل به گیاهخوار شده اند. به عنوان مثال هنگامی که جیل و دوری ادیسه خود را انجام می دهند ، آنها با سه گوشتخوار مواجه می شوند که فصلی از ماهی خواران ناشناس را تشکیل داده اند.
صحنه های اول کمی ناراحت کننده هستند ، زیرا ما متوجه بازی در جستجوی نمو 2 اندروید می شویم که این ابزار در مورد ماهی خواهد بود ، نه مردم (یا شخصیت های مبتنی بر مردم مانند اسباب بازی ها و هیولاها). اما البته انیمیشن مدت ها است که یاد گرفته است که همه گونه های دیگر را در نژاد بشر ثبت کند و مراقبت از ماهی به آسانی موش و اردک یا بامبی مراقبت می شود.
وقتی فیلمی مانند "پیدا کردن نمو" بازی در جستجوی نمو 2 اندروید را مرور می کنم ، می دانم که بیشتر مخاطبان اصلی آن نظرات را نمی خوانند. والدین آنها این کار را می کنند و برای آنها و بزرگسالانی که بهانه ای ندارند ، می توانم بگویم که این برای بزرگسالان خوشایند است. شوخی هایی وجود دارد که بچه ها نمی گیرند و پیچیدگی روان رنجوری های آلبرت بروکس.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk