بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسکی سواری در برف اندروید کامپیوتر  

بازی اسکی سواری در برف اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.53  (تعداد 32)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسکی سواری در برف اندروید کامپیوتر فرض می کنم آن بازی جدید اسکی سواری در برف اندروید کامپیوتر را به شیوه ای بی نظیر ارائه ندهید وحشت زده می شود: کمک به اسکی باز بی رحم به پایین کوه بی پایان می افتد، تا قبل از به پایان رساندن اوج. عنوان یک تجربه ساده با یک دکمه مشابه است. روی صفحه لمسی ضربه بزنید تا پرش بیش از موانع انجام شود و نگه داشتن آن برای انجام یک لکه براق در اواسط هوا برای به دست آوردن نقاط سبک واقعی.
در طول بازی، گیمرها میتوانند

بازی اسکی سواری

اندروید بر کمکهای حیواناتی نظیر، عقاب و پنگوئن، هر کدام با ویژگی های خاص خود باشند. آن را دور از مسیری که توسط موسیقی محبوب قبلی ساخته شده است، نمی کشد. یک فهرست قوی از اهداف متفاوتی مانند اجرای در یک زمان اجرا و یا تعطیل در متر، دلیل خوبی برای بازگشت به حالت یکبار دیگر است.
این بازی خیلی ساده خواهد بود و هر جلسه طول خواهد کشید تا بازیکنان باهوش بهتر بازی اسکی سواری اندروید باشند اما آسان است بدانیم که چرا این عنوان قبلا با چنین توده ای روبرو شده است. در آخرین لحظه به سختی نمی توان لبخند زد که سوار بر یک پنگوئن شود تا از به دست آوردن بهمن غرق نشود.
این جنجالی و کم مهارت بر اساس است، اما این یک انتخاب عالی برای هر پسری است که به دنبال انحراف از سریع بازی اسکی سواری اندروید است که از دونده های قبلی خسته شده است. همانطور که فروشگاه همچنان با گزینه های بازی پیچیده ای پر می کند (حتی فضای پرندگان عصبانی می شود بسیار چالش برانگیز)، که راه خوبی برای خاموش کردن مغز شما و تجربه کریسمس خنده دار و جلا دارد.
او بعید است که تبدیل به آیفون آینده در طولانی مدت با مگا ضربه؛ این فاقد نیاز فوری برای واکنش تند بازی اسکی سواری است که باعث می شود انسان بزرگ به طرز بدخوانی اعتیاد آور باشد. صرفنظر از این، من هنوز هم سرگرم پریدن از رمپ برای هوا بزرگ، انجام می شود، و با استفاده از برادران یتی من به نفع من.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk