بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پرتاب توپ در سبد اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی پرتاب توپ در سبد اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.46  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتاب توپ در سبد اندروید کامپیوتر آنلاین برنامه یک نسخه بازی آنلاین پرتاب توپ در سبد آیفون کوچک از بازی است که در وب سایت کانال موجود است. سلاح های، که از کانال نظامی شبکه پخش می شود ، فصل اول سریال این توپ را در یک قسمت به نمایش گذاشتند. نسخه دستی این بازی با کنترل های نرم تر و انتقال سریع تر بین سطوح ، مسلماً بهتر است.
من متوجه شدم که

بازی پرتاب توپ در سبد

اندروید آیفون با عکس های من تقریبا قابل بخشش نیست. پوسته باید در هدف باشد. یک پوسته فقط می تواند یک هدف را در وب نوازش دهد و من می توانم برنده شوم. اما گرافیک ها که شامل زمینه های عکاسی هستند ، به همان اندازه زیبا هستند و جلوه های صوتی به همان اندازه که روی میز کار هستند واقع بینانه هستند. و به عنوان پاداش ..
چالش دارای چند نقص و یک اشکال قابل توجه اما بازی پرتاب توپ در سبد اندروید به راحتی برطرف شده است. بعد از نصب آن مرتباً خراب می شد. این به هیچ وجه بازی نخواهد کرد. فقط پس از راه اندازی مجدد دستگاه من کار می کند. از آن زمان مشکلی نداشته ام. من مطمئن هستم که نمره بالا در دنیای چالش بسیار دوست داشتنی به نظر می رسد. اما قصد دارم جلوی انفجارها را بگیرم.
شما نمی توانید جعبه های خود را ذخیره کنید. اگر بازی پرتاب توپ در سبد آنلاین به عنوان مثال برای برقراری تماس نیاز به ترک برنامه دارید ، تمام پیشرفت از بین خواهد رفت. حتی کمتر قابل بخشش است ، این نمرات بالا شما را ثبت نمی کند. پیروزی من 170،000 نقطه ، 15 سطح لحظه ای که من فشار دکمه ادامه را از دست داد. خوب است و همچنین قادر به مقایسه چیزهای خود با سایر بازیکنان هستید.
می توانید قوس شوت بازی پرتاب توپ اندروید در سبد خود را دنبال کرده و عکسبرداری بعدی خود را بر این اساس تنظیم کنید. ستون های دود از عکس های از دست رفته علامت های مرجع بسیار خوبی را ایجاد می کند. اقتصاد مهم است. هر چه دورتر بروید ، اهداف بیشتری برای نابود کردن با همان تعداد پوسته نیاز دارید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk