بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فوتبال مرحله ای بینهایت جدید اندروید کامپیوتر  

بازی فوتبال مرحله ای بینهایت جدید اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.35  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فوتبال مرحله ای بینهایت جدید اندروید کامپیوتر اکنون در حال اجرا بازی آنلاین فوتبال مرحله ای اندروید جدید آیفون است، و شاید وظیفه مهم مهاجرت موتور، اشکالات و برخوردهای عجیبی را که eFootball 2022 را از پیشینیانش تشخیص می دهد، توضیح دهد. برخی این اتهامات را مطرح کرده اند که اکنون چمن پلاستیکی به نظر می رسد و همه بازیکنان شبیه عروسک های مومی جن زده شده به نظر می رسند - مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. از نظر چشمان مات و مبهوت این داور، استادیوم ها، جمعیت، و سطوح زمین بهتر از همیشه به نظر می رسند.
بازیکنان درخشش آزاردهنده‌ای در موردشان دارند، هرچند

بازی فوتبال مرحله ای

بینهایت که اسکن‌های صورت را کم می‌کنند، و روشی عجیب برای بیان حالات چهره‌شان هنگام بحث با داور یا پینگ زدن اطراف ریزه‌ها در شبیه ساز پس از تکل ایستاده. چون می توانم نیت را در فوتبالش ببینم. کند و بی‌معنا، گاهی اوقات تا حدی نگران‌کننده و خسته‌کننده است، اما از نظر پزشکی قانونی در مورد دریبل زدن نیز تأثیرگذار است.
به جای دکمه نگه داشتن برای ضربه زدن، دوی سرعت برای پاداش دادن بازی فوتبال مرحله ای اندروید به ضربه‌های ماهرانه دوباره کار شده است. شما می توانید با تغییر سرعت و جهت هر ضربه، مدافعان را با پای اشتباه انجام دهید، و با دور کردن چوب آنالوگ از بازیکن و ضربه زدن به سرعت، ضربات بسیار رضایت بخشی را انجام دهید. در این لحظات، بایرن که ناامیدانه پشت سر شما می‌چرخد، کمیاب‌ترین حس را حس می‌کنید: مثل بازیکن و توپ، موجودات جداگانه‌ای هستند.
اما من حاضر نیستم از آن دست بکشم. حتی من ساعت‌ها به عنوان ناپولی بازی فوتبال مرحله ای بینهایت و فقط ناپولی در حالت باشگاه‌های شریک بازی می‌کردم، حتی اگر به منوی اصلی باز می‌گردم، منوی اصلی وحشتناک، و روی نمادهای خاکستری کلیک می‌کنم تا مطمئن شوم که خیر، این واقعا همینطور است... من حاضر نیستم تسلیم شوم.
و این تمرکز بر روی جزئیات نبردهای یک به یک، حداقل، پتانسیل بازی فوتبال مرحله ای بینهایت جذاب را دارد. اگر این برخوردهای هولناک نبود، می‌توانست در حال حرکت بازی‌های واقعاً تنش‌آمیز و ظریفی داشته باشیم - به این ترتیب از کنار یک مدافع عبور کنیم، شانه‌ای را رها کنیم تا فضا ایجاد کنیم، و از سه لمس کاملاً قضاوت شده، یک فرصت ایجاد کنیم. به ندرت، در واقع بسیار هیجان انگیز است.
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk