بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی تیرامیسو آشپزی جدید مرحله ای  

بازی تیرامیسو آشپزی جدید مرحله ای شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 9)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تیرامیسو آشپزی جدید مرحله ای اینجاست که بازی آشپزی تیرامیسو همه چیز می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد. در مرحله اول ، اگر در حال تهیه آب برای شیرینی خود هستید ، می توانید قهوه خود را از یخچال بیرون بیاورید و آب خود را مخلوط کنید. کمی ظرافت به آن بدهید. بیسکویت های لیدی فینگر خود را بیرون آورده و آماده غوطه ور شدن در مخلوط قهوه خود شوید.
حالا ، شما خیلی سریع

بازی تیرامیسو

را خواهید رفت. من در حال صحبت کردن هستم که بازی آشپزی جدید مرحله ای اگر به طور ناخواسته وارد والدین خود شوید که این کار را سریع انجام می دهند ، چگونه می توانید در را ببندید. را از مرحله هفت به یاد می آورید؟ مقداری از آن را اینجا بیاورید تا مرحله هشت را انجام دهید و به سرعت جعبه ها را داخل چای داخل و خارج کنید.
آنها بیسکویت اسفنجی هستند ، بنابراین بازی تیرامیسوآشپزی مرحله ای را بلافاصله جذب می کنند ، همراه با اشکهایی که شما آماده خواهید شد تا پس از آماده شدن این صحرا برای خوردن ، آن را بریزید. ته تابه خود را با انگشتان بانوی آغشته تا انتها بچرخانید و سپس روی مقدار زیادی انباشته از غذای خامه ای خود قرار دهید. دلیل این که بیشتر از این غذا می خورید این است که نمی خواهید هوای مرنگ خود را گرم کنید. بنابراین می خواهید مخلوط را با دقت تا کنید تا کاملاً ترکیب شود. از آنجا ، شما همچنین خامه فرم گرفته خود را جمع می کنید.
الک خود را برداشته و کمی پودر کاکائو بریزید. الک را روی لایه اول بازی تیرامیسو جدید تکان دهید تا جایی که سخاوتمندانه پوشانده شود. مراحل هشت و نه را تکرار کنید و دو لیدی فینگر ، دو لایه خامه و دو پودر کاکائو دریافت خواهید کرد. سپس کویر خود را حداقل چهار ساعت قبل از سرو یا حدود یک ساعت در فریزر در یخچال قرار دهید.
و آنجا که هستید ، تیرامیسو شما تمام شد! اگر بازی تیرامیسوآشپزی مرحله ای کاملاً مطابق میل شما برش نخورد نگران نباشید. در عوض ، احساس راحتی کنید و با چنگال خود در اطراف دوستان و خانواده خود جمع شوید و درست بیرون ماهی تابه به درون این کودک فرو بروید. یا توسط خود شما. اگر نیمی از آن در یک شب از بین برود ، شما را قضاوت نمی کنیم.
بازی آنلاین آشپزی شیرینی پزی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk