بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بمبی ویندوز جدید انلاین کامپیوتر  

بازی بمبی ویندوز جدید انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.05  (تعداد 18)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بمبی ویندوز جدید انلاین کامپیوتر تنش! این بازی آنلاین بمبی ویندوز آیفون یک بازی فشرده است ، اما با توجه به مضمون این یک چیز عالی است. اگر گروهی دارید که از نقش آفرینی لذت می برد ، احتمالاً از اینکه در یک گروه بمب تحت فشار زیاد کار می کنند بسیار لذت خواهید برد. من همچنین چالشی را که برخی از مأموریت ها ارائه می دادند دوست داشتم. شانس شما برای موفقیت در تکمیل آنها کم است ، که باعث می شود کسب آن برنده ها بسیار رضایت بخش تر باشد.
همچنین شما را مجبور به بهبود مهارت های

بازی بمبی ویندوز

جدید در همکاری می کند. برنامه نویسی ساده تر از بازی های دیگر با مکانیک است ، اما در اینجا به خوبی کار می کند و خوشحالم که پیچیده نیست. در واقع کار با هم برای برنامه ریزی ربات ها و سپس تماشای نتیجه دادن کار شما (امیدوارم) بسیار سرگرم کننده باشد.
تنش! بعضی ها فقط آن را دوست ندارند و او کتاب می آورد. گروه من در واقع این نوع ابزارهای بازی بمبی ویندوز انلاین را دوست دارد ، اما ما کاملاً کسانی را که می خواهند راحت باشند و از یک مسابقه تخته لذت ببرند درک می کنیم. مرحله خوب است ، اما مطمئناً فعالیت آرامش بخشی نیست. این مرحله خیلی جذاب نیست.
همانطور که در مورد کارت های موجود در دست خود بازی بمبی ویندوز جدید اطلاعات کسب می کنید ، می خواهید آنها را کنار تخته بگذارید تا بتوانید رایانه خود را تهیه کنید. یکی از اقداماتی که بعداً می توانید انجام دهید اجرای برنامه و تلاش برای موفقیت در حرکت است. اما یک صید دیگر وجود دارد! او با یک نمودار امتیازدهی همراه است تا بتوانید امتیازات بالای خود را برای هر ماموریت پیگیری کنید.
ربات شما فقط بازی بمبی ویندوز جدید دارد ، بنابراین باید آن را شارژ نگه دارید. این کار را با کنار گذاشتن کارت ها و فراخوانی آنچه فکر می کنید انجام می دهید. اگر بتوانید تمام اهداف مأموریت خود را انجام دهید ، کل تیم پیروز می شود. اگر بمبی خاموش شود (یعنی وقت شما تمام می شود) یا باتری شما به زیر صفر می رسد ، کل تیم از دست می رود.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk