بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی خمپاره انداز انلاین برای کامپیوتر جدید  

بازی خمپاره انداز انلاین برای کامپیوتر جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.81  (تعداد 141)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی خمپاره انداز انلاین برای کامپیوتر جدید اگر تعداد بازی انلاین خمپاره انداز برای کامپیوتر جدید انگشت شماری از فیلم های جنگ ویتنام که من دیده ام هر چیزی در مورد جنگ به من آموخته بود، این یک امر خونین و بی رحمانه بود که در آن هیچ یک از طرف ها لزوما در سمت راست نبود و همه چیز توسط سنگ سخت کاملا شیرین حمایت شد. من تصور می کنم که شبیه سازی جنگل های مرطوب و متراکم ویتنامی و اثرات آنها در جنگیدن کار ساده ای نیست، اما این چیزی است که توسعه دهنده، ناشر و حتی خرده فروش 1C با آن تلاش کرده است.
مخازن مانند دیگر بازی های خمپاره ای، یک بازی خمپاره انداز انلاین تاکتیکی در زمان واقعی است. این بدان معناست که ساختمان پایه ای نیست و اغلب مردان زمانی که شما یک نقشه را شروع می کنید تنها جعبه هایی هستند که می توانید دریافت کنید تا زمانی که این نقشه را تمام کنید. این نیز یکی از سخت ترین بازی هایی است که من در مدت بسیار طولانی بازی کرده ام.
 اولین مأموریتی که به شما در مورد چگونگی خشن شدن بازی خمپاره انداز انلاین داده می شود، با نابودی تقریبا کل کلاهوی شما باز می شود و به شما گفته می شود که هلی کوپتر هایی که منفجر می شوند، مردان شما احتمالا به عقب بازگشته اند تا کار را تمام کنند. اگر شما در طی پانزده پانزده ثانیه چهار نفری خود را به جنگل نزنید.
 با چهار بچه و اگر یکی از این واحدهای بازی خمپاره انداز را از دست بدهید، با سه نفر دیگر برای ماموریت بسیار طولانی و دشوار روبرو می شوید. هیچ آموزشی وجود ندارد و کنترل ها در بهترین حالت غیرقابل شناختی هستند (پیش فرض کنترل دوربین ها به شیوه ای عجیب و غریب در سراسر پهنای باند پخش می شود).
همراه با فوق العاده دشوار است، پیچیده است. هر دستگاه دارای موجودی بازی خمپاره انداز برای کامپیوتر است و شما باید مدیریت کنید کدام سلاح حمل و مصرف می کنید، چندین نارنجک (چه نوع)، مهمات و سلامت آنها. در مبارزه باید بدانید که آیا آنها در پشت پوشش قرار دارند یا خیر، آیا آنها در حال قدم زدن است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk