بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک فلش  

بازی آنلاین محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.89  (تعداد 29)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک فلش کشتن همه مدافعان و نجات گروگان ها در سراسر 68 سطح! بازی محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک مکانیک جدید طراحی چند لایه فراهم می کند عمق بیشتر به ساختمان، به طوری که با دقت تصمیم بگیرید که در آن در مورد اعتصاب. تکمیل سطوح در عنوان عکس چند که ممکن است به کسب مدال بهتر!

این بازی همچنین دارای ویرایشگر قلعه ساز که در آن شما می توانید سطح خود را ایجاد و به اشتراک گذاری آنها را با دیگران! آپلود طرح های خود را و ببینید که اگر شما می توانید دیگر مخلوقات بازیکن تسخیر!

در اولین بازی نگاه به نظر می رسد یک نسخه ژاپنی قرون وسطی از محبوب ضربه پرندگان عصبانی، و بازی محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک این که در آن مفهوم اساسی به نظر می رسد از آن استخراج شود. موسیقی حماسی باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما در مورد اتهام را به نبرد عنوان به شما شلیک توپ توپ در ساختمان ها، در تلاش برای سرنگونی همه آنها را پایین و کشتن ساکنان. آن را می دهد دستورالعمل بسیار روشن و باعث می شود تمام منوها و گزینه های روشن و آسان را بخوانید.

در حالی که این یک بازی ساده است، آن را کاملا چند جزئیات در مورد گرافیک بازی در مقایسه با آن، پرندگان عصبانی، فاقد آن بود. در نظر گرفتن از عامل زیبا از پرندگان عصبانی، فیوز می افزاید: در جزئیات بیشتر گرا و ویژگی های واقع گرایانه. پس زمینه درخشان که شما برای اولین بار با شروع در مه لایه است و توسط یک قمر بزرگ روشن، و ساختمان به خودی خود دارای جزئیات زیبا با 3D سایه و ترک واقع بینانه و شیار. پس از پیشرفت شما کمی بیشتر به بازی مناظر تغییر نگه می دارد، و همچنین کمی از مردم که شما قرار است برای کشتن تغییر بر اساس مناظر، و هر سطح جدید طراوت در حالی که شکستن یکنواختی است.

هدف از به منظور سرنگون ساختمان، کشتن مردان کوچک قرمز رنگ در داخل و امیدوارم گرفتن قفسه سینه طلا. بازی آنلاین محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک چنین کار ساده ای به نظر می رسد باعث می شود آن آسان در ابتدا اما به عنوان هر سطح پیشرفت آن می شود حتی سخت تر برای انجام ماموریت خود را، به ویژه زمانی که آنها شروع به معرفی اهداف، مانند برای جلوگیری از کشتار مردم انتخاب شده است. به بازی، شما فقط به نقطه و کلیک کنید در دارند هدف مورد نظر خود را، و آن را به اندازه کافی ساده برای هر کسی را به بازی و درک. شما بر اساس چند بار شما را به آتش توپ برای سرنگونی ساختمان گل، و اگر شما قادر به ضربه قفسه سینه طلا یا نه.

یکی از بازی های فلش بهتر است و به نظر نمی رسد هر گونه اشکالات در همه طول بازی. این اجرا می شود فوق العاده صاف و است یک لحظه مکث یا تردید وجود ندارد که تغییر از سطح و یا اگر شما سعی می کنید به جلو و منو. حتی زمانی که شما از عکس های اجرا را، شما به سختی یک دوم برای بازی به درک که شما به سختی شکست خوردند صبر کنید و آن را به شما گزینه ای برای پخش در سطح است.

کنترل
ماوس را به حرکت و انتخاب کنید.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
sieger 2 بازی آنلاین محاصره قلعه نجات گروگان ها 2 فیزیک فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk