بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قوطی و توپ انداز اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی قوطی و توپ انداز اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 18)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قوطی و توپ انداز اندروید کامپیوتر انلاین این فکری بازی آنلاین قوطی و توپ ایفون در پنج مکان جدید اتفاق می افتد - جنگل ، یک سد شنی ، حیاط خلوت ، پارک شهر و زیر زمین - و موارد دیگر در به روزرسانی های آینده اضافه می شوند. هر جهان احساس و موسیقی متن منحصر به فردی را همراهی می کند که از طبیعت عجیب و غریب و رنگارنگ بازی که ما با آن آشنایی داریم ، بنا شده است. با توجه به عوارض اضافه شده این شخصیت های جدید ، هر جهان معماهای مبتنی بر منطق و فیزیک را با سطح دشواری افزایش یافته ارائه می دهد.
در قلب شما یک گیج فیزیک

بازی قوطی و توپ

اندروید است ، شما باید از محیط استفاده کنید و برای تکمیل هدف خود از یک زمان بندی هوشمندانه استفاده کنید. به عنوان مثال ، در یک سطح آب نبات در دو بالون و دو سیاهه بسته شد. من مجبور شدم آنها را به نظم خاصی بیرون بیاورم تا آنها را در اطراف توده های برگ دستکاری کنم تا قبل از اینکه طناب را قطع کنم.
بارزترین موارد اضافه شده بازی قوطی و توپ اندروید در این دنباله پنج همراه کارتونی رنگارنگ است. برخی مانند در واقع می توانند با جیل حرکت کنند تا پاهای چاق او را حرکت داده و موقعیت های مختلفی را روی صفحه بگیرد. هر یک از آنها در طول بازی با پرچم های کوتاه کارتونی معرفی می شوند ، که با پیشرفت در طول مسیر طناب آن ، به خوبی همه چیز را می شکند.
من حتی تحت تأثیر سیستم درآمدزایی بازی قوطی و توپ انلاین قرار گرفتم که کاملاً متعادل و منطقی به نظر می رسید ، اما تبلیغات ویدئویی تمام صفحه با حمله غافلگیرانه بسیار زیاد است. حق دارد از محصول خود پول بگیرد. چیزی که این کیفیت بالا به وضوح به تلاش و سرمایه گذاری زیادی نیاز داشت.
اما من ناامید شدم که توسعه دهندگان بازی قوطی و توپ اندروید وقتی به وضوح کار کردند تا یک بازی عالی و یک سیستم پول درآورد خوب برای راه اندازی ایجاد کنند ، از چنین حربه ای جدی برخورد کردند. این بازی یک انتخاب آسان ویراستار برای بازی های آندروید خانوادگی پسند خواهد داشت ، اما تا زمانی که من نگران تماشای تبلیغات غذای سگ به جای قطع طناب باشم.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk