بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین فوتبال یورو 2012 جی اس سوکر فلش  

بازی آنلاین فوتبال یورو 2012 جی اس سوکر فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.59  (تعداد 1347)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فوتبال یورو 2012 جی اس سوکر فلش size: 6 MB
توضیحات: زندگی احساسات را در یورو 2012 یکی از بزرگترین مسابقات فوتبال برای تیم های ملی اروپایی. تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سعی کنید این رقابت را به نفع خود!
این یک بازی ورزشی جالب است. در ابتدای بازی شما می تواند به شما تیم های مورد علاقه را انتخاب کنید و برنده تمام مسابقات. زندگی احساسات برای شرکت در یورو 2012 بزرگترین مسابقات فوتبال برای تیم های ملی اروپا. احساس به اندازه پیروزی! аEnjoy مسابقات قهرمانی بزرگ یک بار دیگر!
زندگی احساسات برای شرکت در یورو 2012 بزرگترین مسابقات فوتبال برای تیم های ملی اروپا. تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سعی کنید برای پیروزی در رقابت!
لذت بردن از مسابقات قهرمانی بزرگ یک بار دیگر. در ابتدای بازی شما می تواند به شما تیم های مورد علاقه را انتخاب کنید و برنده تمام مسابقات. شما می توانید در گروه رسمی بازی و یا آنها را تغییر دهید.
انتخاب یکی از 16 تیم های ملی، مبارزه راه خود را به نهایی و قهرمان یورو 2012 فوتبال قهرمانی تبدیل شده است.
یک بازی که در آن شما می توانید لذت زیادی دارند مثل شما فوتبال بازی در زندگی واقعی، قادر بودن به میان بازی های من فوتبال، بازی های فوتبال یورو، miniclip بازی های فوتبال و بسیاری از بازی های دیگر را انتخاب کنید شد.
شما بازی فوتبال یورو 2012 مسابقات، احساس فضای واقعی از ورزشگاه.
در این بازی شما می توانید انتخاب کنید که چه تیم شما خواهد شد بازی به عنوان سپس تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به دنبال گروه بندی های رسمی و یا مسابقات به صورت تصادفی، و آن را واقعا نمی مهم نیست اگر شما دارای مهارت برای بازی تا بهترین خود را انجام دهید و گل ! بازی روی صفحه نمایش است که کمی کوچک، بنابراین شما ممکن است قادر به دیدن جایی که هم تیمی های خود در حال حاضر هستند تا مطمئن به پا زدن به توپ را به جهت تصادفی نمی شود!
کنترل: کلید های arrow به حرکت. بدون توپ رو به نرم مقابله با. S بدون توپ رو به تغییر بازیکنان. D بدون توپ رو به سخت مقابله. با تنبلی و سنگینی حرکت توپ رو به. S با توپ منتقل می شود. D با توپ به پا زدن.
بهترین tournements سال آغاز خواهد شد. اگر شما از طرفداران فوتبال هستند شما را مجبور به بازی بازی. از دست ندهید بازی game.In بازی در گدایی تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید از شروع به بازی وارد بازی میشه. کنترل آسان و نمره خیلی بیشتر. بازی آن را در حال حاضر.
زندگی احساسات برای شرکت در یورو 2012 بزرگترین مسابقات فوتبال برای تیم های ملی اروپا. تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سعی کنید برای پیروزی در رقابت!
بازیکنان و تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید از کشورهای مختلف مانند یونان، انگلستان، روسیه، فرانسه و بیشتر. شما می تواند شما را تیم رویایی خود نیز هست. شما می توانید موقعیت خود را تغییر دهید پخش می شود و یک مهاجم و یا دروازه بان تیم و کنترل خود را.

control :
Arows - move around A - soft tackle S - select player D - hard tackleسخت مقابله
بازی آنلاین فوتبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
euro 2012 gs soccer بازی آنلاین فوتبال یورو 2012 جی اس سوکر فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk