انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت‌های Kpop
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
BTS

سینگل "Dynamite" با گذشت چیزی حدود ۷ ماه از انتشارش ، با ۲۸ پله صعود در رتبه‌ی اول چارت آهنگ‌های آیتونز جهانی قرار گرفت (این آهنگ ۴۳ روزه که در صدر این چارت قرار داره) ?

┄┅ •°●°• ┅┄

در طی ۲۴ ساعت گذشته ، موزیک ویدئوی "Dynamite" به بیش از ۸ میلیون بازدید در یوتیوب دست پیدا کرده?

┄┅ •°●°• ┅┄

آلبوم "BE" این هفته با ۱۴.۵ هزار نسخه فروش ، در رتبه‌ی ۴۲ام چارت Billboard 200 قرار گرفت?

┄┅ •°●°• ┅┄

آلبوم "BE" برای ۱۵امین هفته ، همچنان در رتبه‌ی اول چارت World Albums بیلبورد حضور داره ?

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس این هفته با ۱ پله صعود در رتبه‌ی چهارم چارت Artist 100 بیلبورد قرار گرفت?

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" تبدیل به اولین آهنگ از یک گروه کره‌ای در تاریخ شد که ۲۹ هفته رو در چارت Hot 100 میگذرونه?

- به این ترتیب این آهنگ همچنان بعد از آهنگ "Gangnam Style" با سی و یک هفته حضور در این چارت ، دومین آهنگ از یک اکت کره‌ای و اولین آهنگ از یک گروه کره‌ای با طولانی ترین مدت زمان حضور در تاریخ چارت بیلبورد هات صد میباشد

- آهنگ‌های اکت‌های کره‌ای با بیشترین تعداد هفته‌ی حضور در چارت هات۱۰۰ بیلبورد :

• 1. “Gangnam Style” — 31
• 2. “Dynamite” — 29*
• 3. “Baby Shark” — 20
• 4. “Gentlemen” — 15
• 5. “MIC Drop” — 10

* = همچنان در حال شمارش

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Filter" جیمین اکنون موفق شده یک سال کامل رو در چارت World Digital Song Sales بیلبورد حضور پیدا کنه ؛ این ۱۵امین آهنگ بی‌تی‌اسه که به این موفقیت دست پیدا میکنه ?

Dope
Mic Drop
Fire
I Need U
Blood Sweat & Tears
Save Me
DNA
Boy with Luv
Fake Love
Not Today
Spring Day
Idol
Euphoria
My Time NEW
Filter NEW

┄┅ •°●°• ┅┄

آلبوم "BE" در ۱۶امین هفته‌ی حضورش و آلبوم "Map Of The Soul:7" در ۵۵امین هفته‌ی حضورش در چارت Billboard 200 به ترتیب در رتبه‌ی ۴۲ام و ۱۳۵ام این چارت قرار گرفتن?

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" در ۲۹امین هفته‌ی حضورش در چارت هات۱۰۰ بیلبورد ، در رتبه‌‌ی ۴۳ام قرار گرفت

┄┅ •°●°• ┅┄

? طبق نظرسنجی انجام شده بین ۵۰۰ مدیرعامل کمپانی‌های برتر و پردرآمد کره ، بی‌تی‌اس با ۴۵.۷٪ آرا در رتبه‌ی اول " افرادی که باعث درخشش کره‌ی جنوبی میشن" قرار گرفت ..

۱- بی‌تی‌اس با ۴۵.۷٪ آرا
۲- فوتبالیست سون هیونگ‌مین ۳۴.۸٪
۳- جانگ ایون کیونگ ۱۵.۲٪
(نماینده سازمان کنترل و پیشگیری بیماری های کره)

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اخبار منتشرشده از سوی Nielsen در میان تمامی آهنگ‌هایی که در شب گرمی ، ۱۴ام مارس ، اجرا شدن ، سینگل Dynamite بی‌تی‌اس با فروش ۱۰.۵۰۰ هزار نسخه و ۲.۷۴۸٪ افزایش در میزان فروشش ، پرفروش‌ترین آهنگ اون روز بوده است?

- این در حالیه که میزان فروش سینگل Dynamite دوبرابر میزان فروش دومین آهنگ این لیست یعنی The Door Open با ۵.۱۰۰ نسخه میباشد

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite با کسب ۲.۳۹۵ میلیون استریم و ۴ پله صعود با رتبه‌ی ۱۴ مجددا وارد تاپ۱۵ چارت اسپاتیفای جهانی شد ؛ این در حالیه که چیزی حدود ۷ ماه از زمان انتشار این سینگل میگذره ?

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Life Goes On" با کسب ۹۹۲.۵۳۷ هزار استریم و ۱۹ پله صعود با رتبه‌ی ۸۷ مجددا وارد تاپ۱۰۰ چارت اسپاتیفای جهانی شد ?

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite با ۴۷ پله صعود با رتبه‌ی ۵۵ مجددا وارد تاپ۱۰۰ چارت شزم جهانی شد?

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite با ۱۷ پله صعود با رتبه‌ی ۴۶ مجددا وارد تاپ۵۰ اسپاتیفای آمریکا شد??

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت توییتر Guinness World Records با تایید این که موزیک ویدئوی "Dynamite" با ۳ میلیون بیننده در پریمیر ، پربازدیدترین موزیک ویدئو در تاریخ یوتیوب در حالت پریمیر میباشد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

➰ وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های بیلبورد در هفته‌ی منتهی به بیستم مارس این صورت میباشد :

➺ Hot 100
• 43. Dynamite (29 weeks) [=]

➺ Billboard 200
• 42. BE (16 weeks) [-12]
• 135. Map Of The Soul: 7
(55 weeks) [+16]

➺ Artist 100
• 4. BTS (231 weeks) [+1]

➺ Global 200
• 12. Dynamite (27 weeks) [-4]

➺ Global Excl. US
• 4. Dynamite (27 weeks) [=]
• 92. Life Goes On (16 weeks) [-17]

➺ Digital Song Sales
• 1. Dynamite (29 weeks) [=]
(15 weeks at 1)

┄┅ •°●°• ┅┄

➰ وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های بیلبورد در هفته‌ی منتهی به بیستم مارس این صورت میباشد :

➺ Top Album Sales
• 6. BE (=)
• 24. Map Of The Soul: 7 (+6)
• 47. Love Yourself: Tear (+37)
• 52. Love Yourself. Her *RE*
• 90. Map Of The Soul: 7 *RE*

➺ Independent Albums
• 6. BE [-1]
• 25. Map Of The Soul: 7 [-1]

➺ World Digital Song Sales
• 4. Life Goes On
• 5. Euphoria
• 6. My Time
• 9. Filter

➺ Billboard World Albums
• 1. BE [=]
• 2. Map Of The Soul: 7 [=]
• 4. Love Yourself: Tear [=]
• 5. Love Yourself: Her [+1]
• 8. Love Yourself: Answer [+2]
• 11. Skool Luv Affair [+1]
• 12. Map Of The Soul: Persona *RE*
txt

┋شیهون عضو گروه BDC درمورد سوبین صحبت کرد

“ من دقیقا پشت سر سوبین سونبه نیم از تی‌اکس‌تی وایساده بودم، اون خیلی قدش بلنده. من خیلی شوک‌زده شده بودم! من حتی روی پلتفرم وایساده بودم.
پس من سرچ کردم و دیدم که قدش ۱۸۵ سانتی متره که یعنی ۱۰ سانتی متر از من بلند تره... اون واقعا قدش خیلی بلنده.
من فکر میکنم که اون لبخندی داره که وقتی بهش نگاه میکنی احساس خوشحالی میکنی پس منم موقع مصاحبه خوشحال بودم. “

┋تومارو بای توگدر برنده جایزه New Artist of the Year (Asia) و جایزه Best 3 New Artist از مراسم Japan Gold Disc Award 2021 شدند ??

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.golddisc.jp/award/35/index.html#category01

┋مجموع جوایز Rookie of The Year تومارو بای توگدر ?~

? TFA
? GCMA
? MGMA
? GDA
? MMA
? MAMA
? SMA
? SOBA
? AAA
? VLIVE
? Japan GDA - NAOTY
? JGDA - Best 3 New Artist
? MUBEAT*
? BOTY*

•• در مجموع ۱۴ جایزه روکی (طبق اطلاعات منتشر شده از چارت Gold Music ژاپن، ۱۲ جایزه از بین این جوایز رسمی هستن)?

┋گروه‌های TXT و Stray Kids هر دو با دارا بودن مجموع ۱۴ جایزه روکی (۱۲ جایزه رسمی) تنها بوی گروپ‌ها با بیشترین تعداد جایزه روکی در تاریخ هستند ?

•• تعداد جوایز هر دو گروه بر طبق اطلاعات منتشر شده از Japan Gold Disc Awards بخش Artist Information هستش

┋اکانت توییتر پسرا تنها در سال 2021 بیش از 700,000 افزایش فالوور داشته که فقط 100,000 اون در ده روز اتفاق افتاده?

┋قسمت 42 ریلیتی شوی TO DO منتشر شد ?

[ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.vlive.tv/post/1-21739565 ]

┋آهنگ‌های پیشنهادی سوبین در ویورس هم‌اکنون ترند ۵،۶ و ۷ سرچ ریل تایم ملون هستند

#5. Sam Smith (+2)
#6. Midnight Train (+5)
#7. 12:45 (+2)

┋آپدیت چارت آلبوم HITS U.S

(فروش فیزیکال)
#17. STILL DREAMING (-7)

(فروشی CD)
#10. STILL DREAMING (-3)

(دیجیتال + فیزیکال)
#28. STILL DREAMING (-7)

┋ویدیوی مصاحبه تی‌اکس‌تی با GLIDiC در یوتیوب همین برند منتشر شد. ?

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/yfX-TrUXMac

┋آپدیت چارت Billboard Top Album Sales ?

#70 STILL DREAMING (-29)

┋آپدیت چارت Billboard Top Current Album Sales

#43 STILL DREAMING (-17)

┋آپدیت چارت Billboard World Albums?

#9 STILL DREAMING (-4)

┋آلبوم Still Dreaming دومین آلبوم با بیشترین مدت زمان حضور در چارت Billboard Top Album Sales بین گروه های آیدل نسل ۴ کیپاپ هستش. ?

#1. minisode1: Blue Hour & The Dream Chapter: ETERNITY— 5 هفته
#2. STILL DREAMING* — 4 هفته

┋آپدیت سرچ ریل‌تایم ملون

#1 Drama
#5 투모로우바이투게더

┋آپدیت چارت هفتگی آلبوم های Oricon

#66 STILL DREAMING(-2) – 103, 540

#78 minisode1: Blue Hour(=) – 55,111

#87 The Dream Chapter: Eternity (+29) – 51,221

#99 The Dream Chapter: Magic (-2) – 40,081

┋آهنگ‌ پیشنهادی سوبین در ویورس هم‌اکنون ترند ۵ سرچ ریل تایم ملون هستش.

#5.Hey Stupid I Love You

└────⧉ ᭡ ──
Stray Kids

- مینهو در رای گیری فن پلاس دوم شد و تبلیغات مربوط به رتبه دوم رو کسب کرد

مقایسه میزان رای های استری کیدز در طی 11ماه؛

•هان رتبه اول-> آوریل 2020: 83میلیون
•مینهو رتبه دوم-> مارس 2021: 596میلیون

⟬ ⟢  ⟣ ⟭

- رشد رسانه های اجتماعی استری کیدز در 24 ساعت گذشته :

Instagram - 12,323,247 (+17,453)
VLIVE - 4,385,753 (+5,503)
Twitter - 4,822,962 (+10,835)
Facebook - 2,475,595 (+771)
YouTube - 5,760,000 (+10,000)
Spotify - 4,103,221 (+7,540)

⟬ ⟢  ⟣ ⟭

- بیشترین بازدید موزیک ویدیوهای استری کیدز در ۲۴ ساعت گذشته:

#1 Back Door (+408,411)
#2 God's Menu (+401,306)
#3 MIROH (+117,361)
#4 Easy (+72,079)
#5 Hellevator (+61,910)

⟣ ⟭

- آیدل های نسل۴ با بیشترین حق کپی رایت در KOMCA

#1 Bang Chan
#2 Changbin
#3 Han
#22 IN
#25 Felix
#25 Hyunjin
#28 Lee Know
#28 Seungmin

- ترک"Back door"به 55 میلیون استریم در اسپاتیفای رسید

- موزیک ویدیو"Any"به 19 میلیون بازدید در یوتیوب رسید

- ویدیو پرفورمنس"Mirror"به 8 میلیون بازدید در یوتیوب رسید

- عبارت“SKZ JAPAN 1ST ANNIVERSARY” ترند 15 جهانی

- عبارتهای“SKZ JAPAN 1ST ANNIVERSARY” و ”#스키즈_일본데뷔_1주년축하해“ ترند 8 و 6 جهانی

- رشد رسانه های اجتماعی استری کیدز در 24 ساعت گذشته 

Instagram - 12,341,844 (+18,597)
VLIVE - 4,389,532 (+3,779)
Twitter - 4,831,345 (+8,383)
Facebook - 2,476,368 (+773)
YouTube - 5,770,000 (+10,000)
Spotify - 4,110,878 (+7,657)

- پر بازدیدترین موزیک ویدیوهای استری کیدز در ۲۴ ساعت گذشته 

#1 Back Door (+419,854)
#2 God's Menu (+413,865)
#3 MIROH (+122,135)
#4 Easy (+74,427)
#5 Hellevator (+63,798)

- میزان ویوهای YouTube استری کیدز در 2021 از مرز 283میلیون گذشت؛

تنها گروه نسل ۴ و دومین بوی‌ گروپ کیپاپ
با این میزان بازدید در ۲۰۲۱

- پراستریم ترین آهنگ‌های استری کیدز در Spotify تا به کنون 

#1. MIROH — 83,417,019
#2. God’s Menu — 83,151,273
#3. Back Door — 55,226,567
#4. My Pace — 52,334,144
#5. Hellevator — 50,520,131

- وضعیت استری کیدز در چارت هفتگی سوشال 2.0 Gaon

11# Stray_Kids 

- وضعیت آلبوم های استری کیدز در چارت هفتگی Gaon

#13 GO生 [RE]
#19 Cle 1: MIROH [HOT]
#20 IN生 [+33]
#29 Cle: LEVANTER [RE]
#31 I am NOT [+24]
#40 I am WHO [+18]
#45 I am YOU [+3]
#62 Mixtape [+2]
#65 Cle 2: Yellow Wood [-11]

- عبارت "WELCOME TO SKZ KINGDOM" در ترند 8 توییتر جهانی قرار داره

اخبار و چارت‌های Kpop 28
- آپدیت توییتر ژاپنی استری کیدز با فوتو تیزر گروهی "STAYing Home Meeting"

تاریخ: 18مارچ (امروز) ساعت 13:30 به وقت ایران؛ پخش از اپلیکیشن: ‌SMASH
https://twitter.com/Stray_Kids_JP/status/1372336950963748864?s=19

- اجرای M COUNTDOWN امروز ساعت ۱۲:۳۰ به وقتِ ما:

+ قرار است گروه های شرکت کننده در کینگدام، با فرستادن نماینده ای از خود در این موزیک شو استیج ویژه ای داشته باشند؛

https://t.co/EEOKpsOX1M
https://t.co/MWiq2wokak
https://t.co/q5EHdOEvGg
https://t.co/1Anc86qcPu
آپدیت امروز با چانیول از اکسو :)

ترند 1 ,2 ,3 دنیا:)

فالوئرهای چانیول در اینستاگرام به ۲۲.۸ میلیون رسید و بدونِ قریب به ۵ ماه فعالیت همچنان پُرفالوئرترین آیدلِ پسر در اینستاگرامه؛
https://uupload.ir/files/r8sm_20210318_145453.jpg

مقالات و عکس‌های منتشر شده درباره‌ی کنفرانس مطبوعاتی «دِباکس»

n.news.naver.com/entertain/article/009/0004765260

n.news.naver.com/entertain/article/112/0003411286

n.news.naver.com/entertain/article/009/0004765271

n.news.naver.com/entertain/article/382/0000897480

n.news.naver.com/entertain/article/009/0004765273

n.news.naver.com/entertain/article/009/0004765262

n.news.naver.com/entertain/article/009/0004765263

n.news.naver.com/entertain/article/112/0003411294

n.news.naver.com/entertain/article/241/0003100957

n.news.naver.com/entertain/article/009/0004765265

n.news.naver.com/entertain/article/112/0003411282

n.news.naver.com/entertain/article/112/0003411304

n.news.naver.com/entertain/article/241/0003100966

n.news.naver.com/entertain/article/112/0003411309

n.news.naver.com/entertain/article/241/0003100969

n.news.naver.com/entertain/article/112/0003411288

n.news.naver.com/entertain/article/241/0003100971

n.news.naver.com/entertain/article/108/0002940530

n.news.naver.com/entertain/article/108/0002940533

n.news.naver.com/entertain/article/108/0002940537

چانیول: اولین بار بود که با چادال‌هوان کار می‌کردم. می‌خواستم چیزهای زیادی یاد بگیرم و از طرفی چون اولین بار بود که تو یه فیلم کره‌ای بعنوانِ نقش اول بازی می‌کردم، یکمی مضطرب بودم. ولی هیونگ-نیم خیلی منو در این زمینه راهنمایی کرد، ما کلی تو خلوت باهم صحبت می‌کردیم و صمیمی‌تر شدیم. من خیلی ازش یاد گرفتم و براحتی باهاش کار کردم.

n.news.naver.com/entertain/article/076/0003704944

چانیول: احساس خوش‌شانسی می‌کنم که تونستم تو این فیلم بازی کنم و قبل از رفتن به سربازی بهتون نشونش بدم. الان دیگه با خیال راحت میرم. من براش آماده‌ام. سالم می‌مونم و صدمه نمی‌بینم و به سلامت برمیگردم.

n.news.naver.com/entertain/article/382/0000897509

آپدیتِ توئیتر و اینستاگرام رسمیِ فیلم‌سینمایی دِباکس با عکس‌هایی از کنفرانس امروز؛ ?

instagram.com/p/CMjBpeaF1Fo

twitter.com/thebox_movie/status/1372409196268769280

-
پیش‌نمایش از فیلم‌سینمایی «دِباکس» در نیور منتشر شد؛

https://m.tv.naver.com/v/19048905

کارگردان: چانیول صدای بمی داره، روحش آزاده و آدم خلاقیه. من بخاطر روحیه هنریش انتخابش کردم. نوع بازی کمدی، جدی و ظریف و پر ازجزئیات چانیول واقعا تحسین‌برانگیز بود. واقعا دوست داشتم باهاش کار کنم.

n.news.naver.com/entertain/article/421/0005230650

چانیول: تروت ژانر جذابیه. کار کردن با کارگردان موسیقی لذت‌بخش بود. ترانه آهنگ هم خیلی جالب بود و با شادی آهنگ رو ضبط کردم.
زمان فیلمبرداری دائم به قدیمای خودم فکر میکردم، اون زمانی که فکر و ذکرم یاد گرفتن آلات موسیقی بود. این سال‌ها فرصت زیادی برای تمرین نوازندگی نداشتم و یکمی دور شده بودم، اما همچنان براش کلی اشتیاق داشتم. برای همین بعد از فیلمبرداری کلی تمرین کردم و بیش از پیش عاشقِ موسیقی شدم.

n.news.naver.com/entertain/article/382/0000897507

اکوبریج: ما ترک‌لیست رو به صورت رندوم انتخاب نکردیم. در ابتدا جلسات زیادی داشتیم و با کارگردان و چانیول تقریبا هر هفته ملاقاتی داشتیم. یکی یکی آهنگ‌هارو انتخاب کردیم. در زمان شبیه‌سازی همراه هم بررسیشون کردیم و ترک‌لیست به این شکل کامل شد. صدای میانه تا زیر چانیول خیلی جذابه. قبلا ندیده بودم چانیول زیاد بخونه. اما اینبار جذابیت متفاوتی همراه صداش داشت. من آهنگ‌هارو با این ذهنیت انتخاب و تنظیم کردم.

n.news.naver.com/entertain/article/109/0004370868

چو دال‌هوان: به نظرم جذابیت چانیول در اینه که شخصیت‌های متفاوت رو همون طوری که هستن قبول میکنه. اول من سعی کردم بهش نزدیک بشم، اما اون خون‌گرم‌تر از من بود. من اصولا تو محل فیلمبرداری یکم‌ حساس میشم و بعضی وقت‌ها فقط به فکر خودمم، ولی چانیول برعکس من پرحوصله بود و تمام سختی‌هارو تحمل کرد.
من ازش درسای زیادی گرفتم. چیزای زیادی میشد از چانیول یاد گرفت، مثل قدِ بلندِ خدادادیش، ذوق و شوق هنری و موسیقیاییش، اخلاقش سر صحنه و طرز رفتارش با عوامل پشت صحنه. بودن در کنار اون حس راحتی به آدم میداد و جالب بود.
وقتی داشتیم اجرای چانیول از آهنگ لویی آرمسترانگ‌رو در یوسو ضبط میکردیم، من داشتم از دور تماشا میکردم و اشک تو چشمام جمع شد. حس این رو داشتم که انگار یه جوجه از قفسش آزاد شده. واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.?
n.news.naver.com/entertain/article/408/0000117908

وقتی از چانیول راجع به "جعبه" خودش پرسیدن، چند لحظه ای تو فکر فرو رفت.

چو دال‌هوان: چانیول از سن کم آدمای زیادی رو دور و برش داشته. حتی اگه حالش خوب نباشه مجبوره لبخند بزنه و همیشه حواسش به بقیه بوده. کار سختیه. فکر میکنم جعبه دوست من همین باشه...
n.news.naver.com/entertain/article/119/0002477034

آپدیتِ یوتیوب، توئیتر و اینستاگرام رسمیِ فیلم‌سینمایی «دِباکس» با کلیپ اجرای تروت چانیول؛

youtu.be/TbuLot1UyH4
twitter.com/thebox_movie/status/1372442650041745414
instagram.com/p/CMjQh4bs7P7

آپدیتِ اینستاگرام megabox_hongdae با چانیول؛

instagram.com/p/CMjR5KXlAH-/
کپشن‌:
نظر منصفانه‌ی یه اکسوال
اون در طولِ فیلم فوق‌العاده کیوت و زیبا ـست
در طولِ دیدن فیلم شنیدنِ صداش کیف کردم
تو اسکرینِ بزرگ اون خیلی بزرگتر دیده میشه?️
واقعاً شماها باید ۳ ۴ ۱۰ ۱۰۰ بار ببینید این فیلم رو

آپدیتِ توئیتر و اینستاگرام رسمیِ فیلم‌سینمایی «دِباکس» با یادآوریِ اکرانِ ویژه‌ی دِباکس در ۲۰ و ۲۱ مارچ بهمراه لینک‌های رزرو از سینمای لوته و مگاباکس؛

twitter.com/thebox_movie/status/1372470693502185474
instagram.com/p/CMjdKVxHYVp/

هشتگ‌های اعلام شده و فرمت توئیت؛

#TheBoxPremiere
#CHANYEOLinTheBox
#3월24일_찬열_더박스_개봉
#CHANYEOL #찬열 #엑소찬열

آپدیت اکانت توییتر دِباکس با چانیولی و سهونی و کیونگسو و مینسوک که برای اکران فیلم رفتن
twitter.com/thebox_movie/status/1372507212006879232

BTS

قسمت جدیدی از پلی‌لیستBT21 به نامِ " COOKY'S LEG DAY ROUTINE 5 MIN WORKOUT " منتشر شد ?

https://youtu.be/QuCnxbQsdaQ

┄┅ •°●°• ┅┄

اخبار و چارت‌های Kpop 28
پرفالوورترین اکت‌های غیرانگلیسی‌زبان در اسپاتیفای :

• 1 Bad Bunny – 31.268.107 (+234k)
• 2 BTS  – 30.646.424 (+271K)
• 3 Ozuna – 27.293.856 (+86k)

┄┅ •°●°• ┅┄

اخبار و چارت‌های Kpop 28

طبق گفته‌ی رسانه‌های کره‌ای ، فستیوال مسابقات قهرمانی Formula E World در سئول که قرار بود در می سال جاری برگزار بشه ، به خاطر شرایط پاندمی و کووید ۱۹ مجددا لغو و به می سال ۲۰۲۲ موکول شد ?

گفته شده بی‌تی‌اس هم به عنوان سفیران این مسابقات در این ایونت که قراره از طریق اون صنعت و فرهنگ به اشتراک گذاشته بشه ، شرکت داشته باشن

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite با کسب بیش از ۲۵۰ هزار دانلود موفق به کسب گواهی پلاتینیوم ژاپن شد ???

- به این ترتیب این اولین آهنگ از یک اکت کره‌ایه که از زمان ایجاد گواهی دانلود RIAJ در ژاپن در سال ۲۰۱۴ موفق به کسب این گواهی میشه ، به علاوه این اولین آهنگ خارجی زبان (غیر ژاپنی) هست که از سال ۲۰۱۷ و آهنگ Shape Of You موفق به دریافت این گواهی میشه

┄┅ •°●°• ┅┄

➖ گواهی‌هایی که سینگل Dynamite تا به اینجا موفق به دریافت اونها شده:

Multi-Platinum ??
??US — 2x Platinum

Platinum ?
??South Korea (Streaming)
??Japan (Downloads)
??Japan (Streaming)
??Italy
??Spain
??Australia
??New Zealand

Gold?
??UK
??France
??Belgium
??Poland
??Greece
??Mexico

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Life Goes On" با فروش بیش از ۵۰۰ هزار نسخه در آمریکا ، اکنون واجد شرایط دریافت گواهی طلا در این کشور میباشد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق گزارش Rolling Stone بعد از اجرای بی‌تی‌اس در مراسم گرمی افزایش چشمگیری در فروش و‌ دانلود سینگل و آلبوم‌های بی‌تی‌اس اتفاق افتاده

- افزایش ۴۹۳٪‌ای در فروش دیجیتالی آلبوم در روز یکشنبه و ۲۲٪ افزایش در روز دوشنبه
- افزایش ۵۳۰٪ای در فروش آهنگ
- افزایش ۱.۰۵۶٪ای در فروش سینگل Dynamite

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون ۲۱۰ روزه که در چارت آهنگ‌های آیتونز جهانی حضور داره ؛ به این ترتیب این آهنگ رکورد خودش رو به عنوان آهنگی از یک گروه کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در این چارت ارتقا داد ?

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس با کسب بیش از ۱۲۲.۵ میلیون منشن در توییتر ، پرمنشن‌ترین آرتیست سال ۲۰۲۱ تا به اینجا می‌باشد

┄┅ •°●°• ┅┄
اخبار و چارت‌های Kpop 28

طی کنفرانسی که امروز در مورد تغییر نام کمپانی Bighit Entertainment به HYBE برگزار شد تایید شد که نام این کمپانی به این اسم تغییر خواهد یافت و با این تغییرات به ساختمان جدیدشون نقل مکان خواهند کرد ??

- به این ترتیب کمپانی Hybe شامل ۳ زیر مجموعه‌ست که عبارتند از : Hybe labels و Hybe Solutions و Hybe platforms

- کمپانی بی‌تی‌اس همچنان همون بیگ‌هیت خواهد بود و از این پس به عنوان "Bighit Music" شناخته خواهد شد و بخشی از زیر مجموعه‌ی کمپانی Hybe labels خواهد بود

〰 جزئیات طبقات ساختمان جدید کمپانی HYBE

• این ساختمان ۱۹ طبقه همراه با ۷ طبقه در زیرزمین داره

- طبقه‌ی اول: لابی
- طبقات دوم تا ششم: تاسیسات و تجهیزات ساخت و تولید ( شامل اتاق‌های تولید فیلم ، تمرین رقص ، رختکن‌ها و کمدهای لباس برای هر لیبل / به این ترتیب هرکدوم از لیبل‌های کمپانی HYBE فیلم استودیو ، دنس استودیو و استودیوی ساخت و تولید خودشون رو دارن)

- طبقه‌ی هفتم: انبار
- طبقات هشتم تا شانزدهم: فضای اداری شامل کتابخانه و فضای ورزشی ( این ساختمان دارای ۳ طبقه اتاق ورزش خواهد بود و ۶ طبقه کتابخانه خواهد داشت )

- طبقه‌ی نوزدهم: اتاق تشکیل جلسات و انجمن ( شامل فضای کاری برای ارتباطات و همچنین جایی که به عنوان سالن مورد استفاده قرار میگیره ، همکاری با فریتز برای ساخت کافه و یه فضای بیرونی به اسم Comb )

- طبقات بالایی هم بخش‌های رفاه کارمنداست

┋مجموعه HYBE شامل ۳ حیطه خواهد بود:

1. HYBE Labels
2. HYBE Solutions
3. HYBE Platforms

?بخش HYBE Labels شامل:

BigHit Music: BTS, TXT
Belift Lab: Enhypen
Source Music: GFriend
Pledis: SVT, NU’EST
KOZ: Zico, Dvwn
HYBE Labels Japan: new BG coming

?بخش HYBE Solutions شامل:

HYBE 360: concert planning, content
HYBE IP: licensing, merchandising etc
HYBE Edu: Learn Korean with BTS, etc
Superb: Rhythm Hive
HYBE Solutions Japan
HYBE T&D Japan: runs Japanese fanclubs

?بخش HYBE Platforms شامل:

Weverse Company (Weverse, Weverseshop, VLive)

? مجموعه HYBE Labels روی تهیه موسیقی، رسیدگی به آرتیست‌ها و ارتباط با طرفداران تمرکز خواهد کرد و با شعار We Believe In Music پیش خواهد رفت.
Stray kids

استری‌کیدز  با @.Alesso.@ ، CORSAK در آهنگ جدیدشون بنام '#GoingDumb'? همکاری کردن

عبارت‌‌ 'Going Dumb' به ترند 1 ریل تایم سرچ Genie رسيد?

ترك‌‌ 'Going Dumb' به هزار لايك در ملون دست يافت

موزیک ویدیوهای استری کیدز با بیشترین بازدید در 24 ساعت گذشته ️:

#1 God's Menu (+443,372)
#2 Back Door (+412,896)
#3 MIROH (+118,028)
#4 Easy (+75,800)
#5 Hellevator (+62,180)

آپدیت سونگمين در بابل:
ساعت 11:10AM KST:

"صبح به‌خیر موهایو~
هنوز بیدار نشدین ولی...
میخواستم که بدونین برای صبحانه، بوده‌جیگه خوردم????
یوهاهاهاهاها
درسته، اولین دفعه‌ای که تو بابل پیام دادم هم بوده‌جیگه خورده بودم، یادم میادㅋㅋㅋㅋ
سونگ-دو-موک-اِ-ها (مخفف سونگمین باز داره درباره‌ی غذا حرف میزنه)
ا킁킁 ㅋㅋㅋㅋ (فین فین) ببخشید برای دوباره درباره‌ی بوده‌جیگه حرف زدن?
یوهاهاهاهاهاها
و جونگینی برام یه آیس‌آمریکانو خرید
اㅋㅋㅋㅋㅋ
ممنون
(اسم فن) چی‌کار داری میکنی؟"

ساعت 9:02PM KST:

"الان دارین چی‌کار میکنین!
من دارم توی خوشحالی کوچیک ولی قطعی (اسم سری لایوهاش) غرق میشم"

آپدیت آی‌ان در بابل?:
ساعت 1:33PM KST

"سلام
امروز هوا خیلی خوبه
وقتی که هوا خوبه میشه لباسای قشنگ پوشید
استی لباسای قشنگ بپوشید
ولی من لباس قشنگی نپوشیدمㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
امروز غذای خوشمزه زیاد بخورید
من بعداً باز میام
خدافظ'!"

آپدیت لی‌نو در بابل:

ساعت 10:34PM KST:
"اوه سلام؟؟
چی‌کار دارین میکنین؟
من دارم آب میخورم!
از من تقلید کنید و آب بخورید
برین یه لیتر بخورین و تاییدش کنین"

آپدیت هان در بابل?:
ساعت 12:16PM KST

"امروز هوا چشه!؟"

ساعت 1:31PM KST

"خیلی سرده!! 크앙"
"[استیکر]"

آپديت روزانه اسپاتيفاى استرى كيدز? :

مجموع استریم : 1,174,754,988 (+2,026,933)

وضعيت آهنگ '#GoingDumb' در آيتونزِ كشورهاى مختلف? :

#2 Philippines
#6 Indonesia
#6 Malaysia
#9 Saudi A.
#13 Taiwan
#16 Thailand
#25 Vietnam
#26 Ukraine
#29 HK
#42 Poland
#88 Russia
#131 Japan
#145 Italy
#325 Turkey
#338 Germany
#356 Australia
#497 France
#980 UK

ترك '#GoingDumb' به پلى ليست "K-Pop X-Overs" در اسپاتيفاى اضافه شد

آپدیت توییتر 'Alesso' با خبر انتشار ترك '#GoingDumb'?

⊲ لينك اسپاتيفاى آهنگ
https://open.spotify.com/album/5IMZvYqklgYzabWtgtD74l?si=Mjd9JJhFQvSXnTvRsa41jA

وضعيت '#GoingDumb' در چارت "Latest 24Hits " ملون

#98 "Going Dumb" [NEW]

⊲ اين اولين آهنگ استری‌کیدز هست که وارد این چارت می‌شود!

موزيك ويديو '#GodsMenu' به 205 ميليون بازديد در يوتيوب دست يافت?

وضعيت '#GoingDumb' در چارت آیتونز "Electronic Songs" آمریکا? :

#1 "Going Dumb"

استرى‌کیدز بعد از بی‌تی‌اس و اکسو سومین گروه پسر کیپاپ میباشند که بیشترین شنونده ماهانه را در اسپاتیفای دارند?

#1. BTS — 26,107,610
#2. EXO — 3,713,017
#3 #StrayKids — 3,550,797

ليريك ويديوى '#GoingDumb' منتشر شد :

youtu.be/2jjcuRckOJc

وضعيت '#GoingDumb' در چارت ملونِ 24هيت :

#66 "Going Dumb" [+10]

وضعيت '#GoingDumb' در چارت "WW iTunes Song"☁️ :

#99 "Going Dumb" [NEW]

عبارت "YOU GOT ME GOING DUMB" درحال حاضر ترند 13 تاپيك جهانى ميباشد⚡️

"آهنگ Going Dumb، اولین همکاری رسمی استری کیدز، همکاری فراتر از ملیت و ژانر"

آهنگ "On My Way" از Alan به عنوان آهنگ درون بازی، استفاده شده. این آهنگ به دلیل کیفیت بالای موسیقاییش که فضا و سرگرم‌کنندگی بازی رو بيش از دو برابر کرده، ستایش شده است.?☁️

به همین دلیل، انتظارات طرفداران از آهنگ جدید "Going Dumb" هم در حال افزایش است. لازم به ذکر است که این همکاری، اولین همکاری رسمی استری کیدز است.
استری کیدز که در حال حاضر هم به صورت گسترده‌ای در سرتاسر جهان شناخته شده‌اند، و واکنش‌های بسیار مثبتی انتظار میرود.

وضعيت '#GoingDumb' در چارت ملونِ 24هيت :

#57 "Going Dumb" [+9]

وضعيت آهنگ '#GoingDumb' در آيتونزِ كشورهاى مختلف? :

#1 Philippines
#4 Saudi A.
#5 Chile
#5 Mexico
#6 Indonesia
#6 Malaysia
#6 Poland
#6 Vietnam
#7 Russia
#7 Thailand
#10 Ukraine
#12 Antigua and Barbuda
#12 Taiwan
#13 Turkey
#17 Singapore
#19 Sweden
#21 Hong Kong
#32 Denmark
#49 India
#51 Netherlands
#58 Austria
#65 Australia
#85 United Kingdom
#95 Japan
#143 Italy
#166 Germany
#203 United States
#407 Belgium

رتبه بندی دیجیتال جهانی آرتیست‌ها? :

#120 Alesso [NEW]
#124 corsakmusic [NEW]
#144 Stray_Kids [NEW]

آهنگ '#GoingDumb' صدر نشين آيتونز دو كشور جهان شده?:

#1 Philippines iTunes
#1 Saudi Arabia iTunes

ليريك ويدئوى '#GoingDumb' به 100هزار لايك در يوتيوب دست يافت❣️

آهنگ '#GoingDumb' صدر نشين آيتونز سه كشور جهان شده?:

#1 Philippines iTunes
#1 Saudi Arabia iTunes
#1 Malaysia iTunes

رتبه بندی دیجیتال جهانی آرتیست‌ها? :

#94 Alesso [+26]
#99 corsakmusic [+25]
#118 Stray_Kids [+26]

وضعيت '#GoingDumb' در چارت ملونِ 24هيت ☁️ :

#55 "Going Dumb" [+2]

آهنگ '#GoingDumb' صدر نشين آيتونز پنج كشور جهان شده?:

#1 Philippines iTunes
#1 Saudi Arabia iTunes
#1 Malaysia iTunes
#1 Belarus (NEW)
#1 Chile (NEW)

آهنگ '#GoingDumb' صدر نشين آيتونز هفت كشور جهان شده?:

#1 Philippines
#1 Saudi Arabia
#1 Malaysia
#1 Belarus
#1 Chile
#1 Kazakhstan [NEW]
#1 Poland [NEW]

➻ T.me/STRAY_KIDS
Stray kidz

- آپدیت توییتر Jyp nation با تبریک تولد هیونی

اخبار و چارت‌های Kpop 28

"تولدت مبارک هیونجین"

↫ لینک توییت
https://twitter.com/jypnation/status/1372925852875325447?s=19

- عبارت "YOU GOT ME GOING DUMB" ترند 10 توییتر جهانی

- ترک"Going Dumb"در رتبه 1 آیتونز 10 کشور قرار گرفت

#1 ??Malaysia
#1 ??Perú [NEW]
#1 ??Philippines
#1 ??Saudi Arabia
#1 ??Belarus
#1 ??México [NEW]
#1 ??Chile
#1 ??Poland
#1 ??Kazakhstan
#1 ??The Bahamas

- ترند های جهانی توییتر :

#4 #GoingDumb_LyricVideoOutNow
#5 YOU GOT ME GOING DUMB

- آهنگ های استری کیدز با بیشترین رتبه یک در آیتونز:

#1 Back door 12
#2 Going Dumb  10 (+1)
#3 God's Menu  9

- چارت آیتونز US

#32 Going Dumb (+4)

- ترک"Going Dumb"در رتبه 1 آیتونز 11 کشور قرار گرفت:

#1 Belarus
#1 Chile
#1 Kazakhstan
#1 Malaysia
#1 Philippines
#1 Poland
#1 The Bahamas
#1 Saudi Arabia
#1 Mexico
#1 Peru
#1 Colombia (NEW)

- درحال حاضر اهنگ های"Going Dumb"و"Back Door" از استری کیدز با رتبه ی اول در ۱۲ کشور بیشترین میزان رتبه ی 1 در ایتونز را دارند

- چارت آیتونز جهانی :

#5 - Going Dumb (+94)  

[Peak: #5 l Days: 2]

- چارت آیتونز اروپا 

#10 - Going Dumb (NEW)

"نمیتونیم باور کنیم Corsak , Alesso و استری کیدز Going Dumb رو به عنوان کادوی تولد هیونجین بهمون دادن"

↫ لینک توییت
https://twitter.com/Spotify/status/1372980754276229128?s=19

- ریپلای Corsak به این توییت
https://uupload.ir/files/asvs_20210320_020059.jpg
"تولدت مبارک هیونجین!"

- ترک"Going Dumb"در رتبه 1 آیتونز 13 کشور قرار گرفت️:

#1 ??Malaysia
#1 ??Guatemala [NEW]
#1 ??Perú
#1 ??Colombia
#1 ??Ecuador
#1 ??Philippines
#1 ??Saudi Arabia
#1 ??Belarus
#1 ??México
#1 ??Chile
#1 ??Poland
#1 ??Kazakhstan
#1 ??The Bahamas

- ترک"Going Dumb"در رتبه 1 آیتونز 14 کشور قرار گرفت

#1 ??Brazil [NEW]
#1 ??Malaysia
#1 ??Guatemala
#1 ??Perú
#1 ??Colombia
#1 ??Ecuador
#1 ??Philippines
#1 ??Saudi Arabia
#1 ??Belarus
#1 ??México
#1 ??Chile
#1 ??Poland
#1 ??Kazakhstan
#1 ??The Bahamas
Chanyeol

اپدیت امروز هم با چان 
میدونم کامل نیس چون باید چندتا ویدیو رو میذاشتم 
ببخشید که کامل نیس:)

اطلاعاتی از فن‌میتینگ آنلاین شیومین که ۲۷ مارچ برگزار میشه اومده که جلوی ام‌سی نوشته شده: چانیول؟ سهون؟ دی‌او؟! کای؟ لی؟؟ بکهیون؟
دو روز قبل از اعزامیِ چانیوله، ولی اگه بشه چی میشه...

آپدیتِ توئیتر و اینستاگرام رسمیِ فیلم‌سینمایی «دِباکس» 

twitter.com/thebox_movie/status/1372840096395763721

instagram.com/p/CMmExJYle78/

جریان ازین قراره که کسایی که بلیت دِباکس رو رزرو می‌کنن، میتونن از بلیتشون عکس بگیرن و بهمراهِ هشتگ‌های گفته شده در شبکه‌های اجتماعی آپلود کنن که به ۵ برنده به قید قرعه پوستر با امضای بازیگر‌های فیلم هدیه داده میشه! و اگه استقبال بالا باشه یک‌سری چیزای دیده‌نشده هم منتشر میکنن

موزیک‌ویدئوی Break Your Box منتشر شد؛ 

youtu.be/dD1ang1hLpM

آپدیتِ توئیتر و اینستاگرام megabox_hongdae با پوستر و فوتوکارت‌هایی که قراره در اکرانِ ۲۰ و ۲۱ مارچ به فن‌ها هدیه بدن؛

twitter.com/megabox_hongdae/status/1372809865014341634
 instagram.com/p/CMl246UFY0t/

-
آپدیتِ توئیتر و اینستاگرام رسمیِ فیلم‌سینمایی «دِباکس» با موزیک‌ویدئوی Break Your Box؛

twitter.com/thebox_movie/status/1372880540966129667
instagram.com/tv/CMmXr-LrzGm

بازدیدهای هشتگِ #CHANYEOL در تیک‌تاک از ۲ میلیارد گذشت!!

سینگلِ Yours رکورد زد و بینِ آهنگ‌های اس‌ام با ۱۷ روز، طولانی‌ترین مدت حضور در چارت «۵۰ آهنگ وایرال کره» در اسپاتیفای رو داره!

open.spotify.com/track/4KL3FJYexPrPuMdPagHPXp

میزان شنونده‌های ماهیانه چانیول در اسپاتیفای همچنان روند صعودی داره و امروز با +۱۹٫۴۰۳ افزایش به عدد ۲٫۴۱۹٫۹۷۶ رسید! 

▪️برای استریم در اسپاتیفای میتونین از پلی‌لیست رسمی چانیول استفاده کنید و همچنین حتماً پروفایلِ چانیول رو فالو داشته باشین؛

open.spotify.com/artist/6jV25rzTKQ2zMgrqHha1V5

-
کلیپِ تبلیغیِ Break Your Box در نیور هم منتشر شد؛

tv.naver.com/v/19084722

آپدیتِ اینستاگرام jungmyungkim

instagram.com/p/CMmoXdpLFAW/

ایشون بنیان‌گذار کلاب کره‌ایِ triumph ـه!

آپدیتِ اینستاگرام Songwriter_ecobridge کارگردانِ موسیقی دِباکس؛

instagram.com/p/CMl0ANDllpb/

رتبه‌بندی ارزش تجاری آیدل‌های پسر در ماه مارس ۲۰۲۱؛

m.blog.naver.com/koocci/222281073107

۸. چانیول [+۹۱ صعود نسبت به ماه قبل!!!!]

از ۹۹ اومدیم ۸ =)))))
چانیول بالاترین رتبه رو بینِ اعضای اکسو داره ~

آپدیتِ توئیتر اکسو با اتاق تمرین شیومین برای فن‌میتینگش که چانیول و پسرا هم حضور دارن و آبسشن تمرین می‌کنن!!

twitter.com/weareoneEXO/status/1373113499702861824

آپدیتِ یوتیوب، اینستاگرام و توئیتر رسمیِ فیلم‌سینمایی «دِباکس»

youtu.be/0i3kz-IwNjc
instagram.com/p/CMn-uwClU8X/
twitter.com/thebox_movie/status/1373107025610207232

و بعد از ۵ ماه آپدیتِ اینستاگرام چانیول؛

instagram.com/p/CModc6qM5MP/
instagram.com/p/CModaF_se9v/
instagram.com/p/CModfr0MH48/

تو تیتراژ پایانی دِباکس اسم چانیول بعنوانِ ترانه‌سرای Break Your Box نوشته شده!! خودش متنِ قشنگِ آهنگ رو نوشته پسر بااستعدادمون ㅠㅠ
BTS

به دنبال ۶امین سالگرد اولین میکس‌تیپ آر ام‌ ، هشتگهای " #/6YearsOfRMixtape " و " #/ThankyouforRM1 " به ترتیب به ترندهای چهارم و دهم دنیا در توییتر رسیدن

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Love Maze" به ۱۰۰ میلیون استریم در اسپاتیفای دست پیدا کرد ؛ این ۵۵امین آهنگ‌ بی‌تی‌اسه که به بیش از ۱۰۰ میلیون استریم در پلتفرم اسپاتیفای دست پیدا میکنه

-  به این ترتیب پسرا رکورد خودشون رو به عنوان گروهی با بیشترین تعداد ترکِ +۱۰۰ میلیون استریمی در اسپاتیفای افزایش دادن

┄┅ •°●°• ┅┄

تاپ۱۵ پربازدیدترین موزیک ویدئوهای بی‌تی‌اس در یوتیوب به این صورت میباشند

https://uupload.ir/files/9fy5_20210320_234848.jpg

┄┅ •°●°• ┅┄

۵۵ آهنگ‌ بی‌تی‌اس که به بیش از ۱۰۰ میلیون استریم در پلتفرم اسپاتیفای دست پیدا کردن ؛ به این ترتیب پسرا رکورد خودشون رو به عنوان گروهی با بیشترین تعداد ترکِ +۱۰۰ میلیون استریمی در اسپاتیفای افزایش دادن ?

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite با رتبه‌ی ۸۷ این هفته مجددا به چارت سینگل‌های رسمی انگلستان بازگشت ؛ به این ترتیب این آهنگ رکورد خودش رو به عنوان آهنگی از یک گروه کره‌ای با طولانی‌ترین مدت زمان حضور در این چارت انگلستان ارتقا داد

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل Dynamite مجددا وارد تاپ۵۰ چارت شزم جهانی شد

┄┅ •°●°• ┅┄

در لیست رده بندی ارزش تجاری اعضای گروه‌های پسر ، در ماه‌ مارس ، جیمین با ۶.۴۸۸ میلیون ، همچنان درجایگاه اولِ این لیست قرار داره (جیمین اولین و تنها آیدلیه که جمعا ۲۷ ماه متوالی در صدر این چارت قرار میگیره)~

•بقیه پسرا هم در رده‌ی های زیر قرار دارن:

۴ - جونگ‌کوک
۵ - وی
۶ - شوگا
۹ - جین
۱۰ - آر ام
۱۱ - جیهوپ

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Moon" و "Epiphany" از جین هردو به بیش از ۲ میلیون شنونده‌ی خالص در ملون ، بزرگترین پلتفرم موسیقی در کره‌ی جنوبی رسیدن ، به این ترتیب جین تنها عضو بی‌تی‌اسه که ۲ سولو آهنگ با این میزان شنونده‌ی خالص در این پلتفرم داره

┄┅ •°●°• ┅┄

اپیزود جدید بی‌تی‌اس " 2020 MTV VMAs " منتشر شد

• “ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/uQYLGiuQqpA ”

┄┅ •°●°• ┅┄

تاپ۱۰ آرتیست‌ها با بیشترین تعداد آهنگِ +۱۰۰ میلیون استریمی در اسپاتیفای ؛ بی‌تی‌اس با ۵۵ آهنگ در رتبه‌ی دهم قرار داره

┄┅ •°●°• ┅┄

موزیک ویدئوی "Dynamite" با گذشت تنها ۲۱۱ روز از انتشارش به ۲۶ میلیون لایک در یوتیوب دست پیدا کرد ؛ این سریع‌ترین موزیک ویدئوی تاریخ یوتیوبه که به این میزان لایک در این پلتفرم دست پیدا میکنه?

- این ام‌وی ، اولین موزیک ویدئو از یک گروه و اکت آسیایی و در کل ۴امین ام‌وی تاریخ یوتیوبه که به این میزان لایک در این پلتفرم میرسه

┄┅ •°●°• ┅┄
پرلایک‌ترین ویدئوهای تاریخ یوتیوب عبارتند از :

• 1 Despacito - 43.2M likes
• 2 See You Again - 33.1M likes
• 3 Baby Shark -  26.24M likes
• 4 Shape of you - 26.19M likes
• 5 Dynamite - 26M likes  

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Waste It On Me" به بیش از ۲۰۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید ؛ این ۱۳امین آهنگ بی‌تی‌اسه که به این میزان استریم در این پلتفرم دست پیدا میکنه?

┄┅ •°●°• ┅┄
Chanyeol

اپدیت امروز هم با چانیول از اکسو:)
فک کنم امروز کامل باشه
و دیگه نیاز نیست معذرت بخوام:)

آپدیتِ اینستاگرام چانیولی با جَر؛

? instagram.com/p/CMo5iZws5Eu/

https://uupload.ir/files/r72_20210321_113036.jpg

آپدیتِ اینستاگرام چانیولی با جَر؛

? instagram.com/p/CMo5jtzsZZs/

https://uupload.ir/files/sl3y_20210321_113041.jpg

آپدیتِ یکی از عواملِ فیلم‌سینمایی دِباکس با چانیول؛ ??
https://uupload.ir/files/ny23_20210321_113048.jpg

https://uupload.ir/files/sc4n_20210321_113053.jpg

آپدیتِ اینستاگرام چانیولی با یه عکس دیگه از خودش و جَری؛ ???

? instagram.com/p/CMpH2lJsumx

https://uupload.ir/files/hp16_20210321_113205.jpg

https://uupload.ir/files/ghjv_20210321_113208.jpg

https://uupload.ir/files/ydjj_20210321_113209.jpg

https://uupload.ir/files/yoae_20210321_113211.jpg

https://uupload.ir/files/w3bu_20210321_113801.jpg
میزان شنونده‌های ماهیانه چانیول در اسپاتیفای همچنان روند صعودی داره و امروز با +۱۷٫۳۹۴ افزایش به عدد ۲٫۴۳۷٫۳۷۰ رسید! 

▪️برای استریم در اسپاتیفای میتونین از پلی‌لیست رسمی چانیول استفاده کنید و همچنین حتماً پروفایلِ چانیول رو فالو داشته باشین؛

? open.spotify.com/artist/6jV25rzTKQ2zMgrqHha1V5

پلی لیست رسمی چان
http://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DZ06evO3JloRG

پیجِ دِباکس، نسیفیک، ام‌کیو، گکو، خواننده جونگیگو و پیجِ کافه‌ی بابای چانیول و سه تا از منيجرهای اکسو پست‌های امروز چانیول در اینستاگرام رو بصورت پراکنده(!) لایک کردن ?

البته ام‌کیو و نسیفیک هر ۶ تا رو لایک کردن! بندگان خدا آنفالو هم شدن : ))
https://uupload.ir/files/lviw_20210321_113802.jpg

https://uupload.ir/files/p5eo_20210321_113803.jpg

کت‌وشلوار چانیول در کنفرانس مطبوعاتی دِباکس از برند کره‌ایِ Jaybaek Couture، لباسش در پریمیر دِباکس از برند ورساچه و در ویدئوی مصاحبه از برندِ System Homme  بود؛
https://uupload.ir/files/8v_20210321_114138.jpg

https://uupload.ir/files/hqqv_20210321_114139.jpg

https://uupload.ir/files/806r_20210321_114141.jpg

آپدیتِ اینستاگرام و توئیتر رسمیِ فیلم‌سینمایی «دِباکس» با خبر اینکه ۳ روز تا اکرانِ فیلم مونده!

? instagram.com/p/CMqjd79JH0c/
? twitter.com/thebox_movie/status/1373469413488345094

https://uupload.ir/files/5l7n_20210321_114132.jpg

آپدیتِ لوته‌دیوتی‌فری با عکس‌هایی از پشت‌صحنه‌ی ضبط تبلیغاتشون؛ ️

? ilottedfs.com/kr/LDFmagazine/210316/sub3/index.html

https://uupload.ir/files/kifp_20210321_114449.jpg

https://uupload.ir/files/ylaf_20210321_114450.jpg

https://uupload.ir/files/bf5_20210321_114452.jpg

https://uupload.ir/files/lc0b_20210321_114453.jpg

https://uupload.ir/files/bjoj_20210321_114454.jpg

https://uupload.ir/files/g4tu_20210321_114456.jpg

https://uupload.ir/files/2ajj_20210321_114457.jpg

https://uupload.ir/files/emc4_20210321_114458.jpg

https://uupload.ir/files/xf5z_20210321_114500.jpg

https://uupload.ir/files/7j8k_20210321_114502.jpg

کپشنِ لوته‌دیوتی‌فری راجع‌به چانیول؛

https://uupload.ir/files/ai5n_20210321_114841.jpg

کدوم یک از کاراکترهای اصلیِ فیلمبرداری بود که استعدادهای فوق‌العاده‌ی خودشو بهمون نشون داد و حتی تو تایم‌های استراحت هم پرانرژی بود؟ اون کسی نیست جز چانیولِ اکسو! وقتی چانیول منتظر بود برای فیلمبرداری نوبتش بشه، با موسیقی‌ای که تو فضا پخش می‌شد ریتم گرفته بود جوری که انگار داره باهاش گیتار می‌زنه! وقتی فیلمبرداری شروع شد، چانیول نه تنها عینک آفتابی‌ای که دستش بود حرکت داد، بلکه کیفِ عینک آفتابی رو هم هم آروم نوازش کرد? همچنین با حرفای خنده‌دار و شوخی‌هاش و حرکات بامزه‌ای که انجام می‌داد، حال و هوای فیلمبرداری رو عوض می‌کرد! تازه فقط به اینجا ختم نمیشه! چانیول پیشنهاد ناگهانی کارگردان درباره‌ی رپ خوندن رو بلافاصله‌ قبول کرد و حسابی حرفه‌ای بودن خودشو نشون داد؛ از حرکات کوچیک دستش گرفته تا تماس چشمی از اول تا آخر فیلمبرداری

"      

فالوئرهای چانیول در اینستاگرام به ۲۲.۸ میلیون رسید و بدونِ قریب به ۵ ماه فعالیت همچنان پُرفالوئرترین آیدلِ پسر در اینستاگرامه؛

https://uupload.ir/files/r8sm_20210318_145453.jpg

اسکرین‌شات بالا ، تعداد پست‌: ۸۲۹
الان، تعداد پست: ۷۱۹

دقيقاً ۱۱۰ پست پاک یا آرشیو شده

+
الان سه تا پست گذاشت ولی تعداد پست‌هاش ۷۲۰ ـه، یعنی دوتا پستِ دیگه هم حذف/آرشیو کرده

+
۱۰ تا پست دیگه هم حذف/آرشیو کرد
"
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36