انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2021، 0:40)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 0:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر خوبه که افراد به درک بالایی از خودشون برسن  Telegh_02
راسی حاجی یع سوال فنی :
ناموصا از چه فیلمی خیلی ترسیدی ؟
بگی نترسیدم و فلان و اینا دیگه از اطلاعات عمومیم و قیاس و اینا اینجا نمیزارم!

جن ، روح و لولو و.... من به این خرافات هیچ اعتقادی ندارم !
رستم به فلک میرود!
ناموصا؟
اونوقت من شب میخوام برم مغازه از ترس اینکه جن از ته کوچه نیاد خفتم نکنه بدو میکنم...
(14-03-2021، 0:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 0:40)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جن ، روح و لولو و.... من به این خرافات هیچ اعتقادی ندارم !
رستم به فلک میرود!
ناموصا؟
اونوقت من شب میخوام برم مغازه از ترس اینکه جن از ته کوچه نیاد خفتم نکنه بدو میکنم...

لعنت بهت پسر ! 25r30
(14-03-2021، 0:44)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 0:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رستم به فلک میرود!
ناموصا؟

لعنت بهت پسر ! 25r30

خدا وکیلی اگه دروغ بگم
تازه استرس و اینام دارم همش
رفتیم دکتر ک واس مدرسه و اینا ازم تست و آزمایش بگیره
بعد از آزمایش برگشت بم گفت پسر تو مگه بدهی میلیاردی داری  که اینجوری عصبی هستی ؟ جالب اینجا بود که خیلی نرمال بودم بنظر خودم
کلا از هر نظر بدبختیم  Telegh_02
ببینید چقدر حلال زادن._..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 104
(14-03-2021، 0:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 0:44)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لعنت بهت پسر ! 25r30

خدا وکیلی اگه دروغ بگم
بعد از آزمایش برگشت بم گفت پسر تو مگه بدهی میلیاردی داری  که اینجوری عصبی هستی ؟ جالب اینجا بود که خیلی نرمال بودم بنظر خودم

اوخی <:
من همسن تو بودم خونه تنهام میزاشتن اونم تا 3 شب !
خدا لعنتت کمه فقط همین...
داش نکن اینکارو با من
من همونیم ک وقتی یوسف پیامبرو دیدم شبش از ترس خوابم نبرد

(14-03-2021، 0:50)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 0:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا وکیلی اگه دروغ بگم

اوخی <:

یا ابلفضل...
البته من اگه تنهام بزارن وقت نمیکنم این فکرارو بکنم و بترسم
میفهمی که چی میگم ها ؟ =)
(14-03-2021، 0:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داش نکن اینکارو با من

میترسی؟ v:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 0:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داش نکن اینکارو با من

(14-03-2021، 0:50)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوخی <:

یا ابلفضل...

یادمه یبار تنهایی یه فیلم ترسناک دیدم اونم ساعت 1 شب !
تقریبا 17 سالم بود ! از ترس خوابم نمیبرد !
(13-03-2021، 23:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-03-2021، 23:08)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گرگو مییییش ، هری پاتر ، remember  me وغیره Big Grin

که اینطور¡! ._.
البته دوست عزیزمون گوگل هم یاری رساند!
چهههه؟ نگرفتم منظورتو
(14-03-2021، 0:52)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
داش نکن اینکارو با من

میترسی؟ v:

[ -> ]
داش نکن اینکارو با من

یا ابلفضل...

یادمه یبار تنهایی یه فیلم ترسناک دیدم اونم ساعت 1 شب !
تقریبا 17 سالم بود ! از ترس خوابم نمیبرد !
وحید o_O
نمیگی اینجا بچه هم هست؟! 0-0

(14-03-2021، 0:59)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-03-2021، 23:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
که اینطور¡! ._.
البته دوست عزیزمون گوگل هم یاری رساند!
چهههه؟ نگرفتم منظورتو
تو گوگل سرچ کردم .-.
امتحان ریاضی دارم