انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-03-2021، 21:55)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:52)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من درمورد سرعتش نمیدونم
ولی شکل و شمایلش افتضاحن:/

حال ندارم وارد فاز اعتماد ب نفسم بشم
دس بردار
اینو ببین

نم هر کیو سلیقش:/
فقط متعجبم ک هر پسری رو ک تا حالا دیدم عشق پژو پارسه :/
من ک ندوس
(10-03-2021، 21:55)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:51)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه -_-

باز کن یه دیقه-______-

زود باش -_-
یافتم!
(10-03-2021، 21:50)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پع .-.
این همه تایپ کردما -_-
+
ببین خود جلالهم گفت میزارم دستاتو کنار...و اینکه حصار دستاشو با خودش میبره...شاید نشونه امید باشه که میتونه دوباره اسد ماهیگیری کنه!

کلا خیلی پیچیده شده :/
بعد یه جا بود حصار کولشو خالی میکنه...
بعد دیگه قلاب ماهیگیریم نداره!
اسدم پیدا میشه...میگه د منو بزنید لاxشیا!

اها...تو قلب های اتشین میگه..کولمو خالی میکنم دنبالت میام!

ولی هنوز داستان گوزنو نفهمیدم -_-

توی گریز از مرکزم می‌گه که هنوز موی بلند تو کوله‌م و دستای قطع تو کوله‌م، که خب، موی مریم و دست اسد منظورشه فکر کنم. بعدم کوله رو توی قلب‌های آتشین خالی می‌کنه. هممم. 

منم هنوز توی همون چند تا اولی تونستم یکم عمیق شم. -_- اونم فقط یکممم. حالا حالاها سرگرمیم باهاش.
(10-03-2021، 21:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:55)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ت نمیزای عاخه:/

غلط کردم خوبه ؟

عاره خوبه
(10-03-2021، 21:55)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:52)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من درمورد سرعتش نمیدونم
ولی شکل و شمایلش افتضاحن:/

حال ندارم وارد فاز اعتماد ب نفسم بشم
دس بردار
اینو ببین

نکن با من اینجوری =))))))
(10-03-2021، 21:56)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:55)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز کن یه دیقه-______-

زود باش -_-

ماچ ب فرق سرت D:
(10-03-2021، 21:57)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غلط کردم خوبه ؟

عاره خوبه

ن دیگه پر رو میشی =)
(10-03-2021، 21:55)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:50)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کجاش هلوعه:/
خیلیم زشته
بهترین ماشین ایرانی همون ۲۰۶ صندوقداره والااا
من عاشق سفیدشممممم ژوننننن
خفنه آبجی :/

موفق باشی
بش برسی:/

(10-03-2021، 21:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 21:57)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاره خوبه

ن دیگه پر رو میشی =)

حساااااااام
روح جدت ولم کن حال ندارم امشب
ی نمه آدم باش

تو دیگ اذیتم نکن باشه؟.-.