انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-03-2021، 13:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 13:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو خری/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://i.pinimg.com/236x/08/8b/2a/088b2a03d2972d591aff22683f898da8.jpg
از خری خودته._.
دقیقا//:
اما بیشتر اینTelegh_59Telegh_59Telegh_59Telegh_59Telegh_59Telegh_59

لطف میفرمایید شما خرترید
دیقا/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://i.pinimg.com/564x/8d/c1/b0/8dc1b0591abcb2772fae8c79cbd3d947.jpg
(15-03-2021، 13:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 13:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از خری خودته._.
دقیقا//:
اما بیشتر اینTelegh_59Telegh_59Telegh_59Telegh_59Telegh_59Telegh_59

لطف میفرمایید شما خرترید
دیقا/:
تعارف نکن خرژونم
بله بدون عمل میخوام چیکار؟/: دوس داری شوهر کنی با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این؟
(15-03-2021، 13:35)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 13:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باید الان میبودم! .-.
داستانم خیلی غم انگیزه!
میخوام ازش سریال بسازم ._. (هه تو خواب مثلا)

من!! ممتازترین شاگرد مدرسه بودم!!
تو کلاس های تقویتی زبان و کامپیوترم هم همیشه نمره کامل رو میگرفتم!
تازه یه بار کامل رو هم گذشتم!

تو قلم چی تو شهرمون اول شدم!

مدارس نمیزاشتن برم مدرسه دیگه (:

همشونننننن پررررر!!
قبلا هدف داشتم برعکس الانم!

عومم چی بگم
منم همین بودم وضعیتا خیلی عوض شده(:
باز خوبه تو شهرتون آبرو داری!
رفیق داری!
(15-03-2021، 13:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 13:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لطف میفرمایید شما خرترید
دیقا/:
تعارف نکن خرژونم
بله بدون عمل میخوام چیکار؟/: دوس داری شوهر کنی با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این؟

/:
بله چرا ک ن
ننه صحرا غم تو نگاش بود...
(15-03-2021، 13:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 13:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تعارف نکن خرژونم
این؟

/:
بله چرا ک ن
کیکیکیلییییلیلیلکیکلیکلکیککیککیککیکلی
(15-03-2021، 13:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 13:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
/:
بله چرا ک ن
کیکیکیلییییلیلیلکیکلیکلکیککیککیککیکلی

لی لی لیلیییییی
برو دیجیکالا بزن اکسوووووو
(14-03-2021، 21:42)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 21:37)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعدا نگاه کن فرزندم -_-

چشم نونا حتما
از شما متچکرم

خواهش ^^
(15-03-2021، 14:03)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 21:42)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم نونا حتما
از شما متچکرم

خواهش ^^

بوس^^
وایی لیانا رفتم دیجیکالا زدم اکسو(هررزو سرچ میکنم ببینم وسایل جدید آورده) رو جدیدترین ها زدم دو سه صفحه جنس جدید آورده بود*-*
توم بزن ببین
(15-03-2021، 14:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 14:03)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش ^^

بوس^^
وایی لیانا رفتم دیجیکالا زدم اکسو(هررزو سرچ میکنم ببینم وسایل جدید آورده) رو جدیدترین ها زدم دو سه صفحه جنس جدید آورده بود*-*
توم بزن ببین

وسایل چان رو میخوااااام یا همون لباسی که تنش بوده :)
باشد که آگاه شوی :/