انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-03-2021، 23:21)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 23:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی برا خودت عجیب نیستی؟!

همچنان ارادت ^~^

بی احترامی؟! Telegh_07
بعدشم من از کجا بدونم مدیری؟! شاید دروغ میگی!! منم رییسم :v
ازت شکایت میکنم!!Bf8

نه خب ، من خیلی خوب خودمو میشناسم و عاشق خودمم جیگر ..

انچه ک عیان است چ حاجت ب بیان است ؟! (ایموجی سیگار -_- )
بکن ببینممممممم v:
فکر کردی من نیستم؟! Telegh_40

حاضر جواب بی ادب :v
بس کن!! یه بارم ناراحتم کنی از کلمه "بی فرهنگ" که در لعتتنامم معنی خوبی نمیده استفاده میکنم!
(11-03-2021، 23:25)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 22:21)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی دیگه پیدا کردم طاقت نیوردم نفرستمش

ﺩﺧﺘﺮ ﻭ ﭘﺴﺮ ﺍﺻﻔﻬﺎﻧﯽ ﺩﻭﺳﺘﯿﺸﻮﻥ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﺰﻧﻦ 

ﭘﺴﺮﻩ : ﺣﻼ‌ﻟِﺪ ﻧﯿﻤﯿﮑﻮﻧَﻢ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺧﺮﺟِﺪ ﮐﺮﺩﻡ...

ﺩﺧﺘﺮﻩ : ﭼﯿﭽﯿﺎ ﺧﺮﺟﻢ ﮐﺮﺩﯼ؟ ﻋِﺰ ﺭﻭﺯﯼ ﺍﻭﻝ ﺗﮏ ﺯﻧﮓ ﻣﯿﺰﺩﯼ ﮐﻪ ﺯﻧﮕِﺪ ﺑﺰﻧﻢ
ﺭﻭﺯﯼ 5 ﺗﻮﻣﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﻨﺎ ﺗﯿﻎ ﻣﯿﺰِﺩﯼ
ﻣﯿﺮﻓﺘﯿﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯿﺒﺮﺩﯾﻢ ﻟﺒﯽ ﺭﻭﺩﺧﻮﻧﻪ ﻣﯿﮕﻔﺘﯽ ﻫﻮﺍ ﺑﺨﻮﺭ , ﻫﻮﺍ ﺧﻮﺑِﺲ
ﯾﺒﺎﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﺮﺩﯾﻢ ﮐﺎﻓﯽ ﺷﺎﭖ ﺍﻓﺘﺘﺎﺣﯿﻪ ﮐﺎﻓﯽ ﺷﺎﭘﯿﻪ ﺑﻮﺩ ﻣُﻔﺘﯽ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ...
ﺩﯾﮕﻪ ﭼﯿﭽﯽ ﻣﯿﮕﻮﯼ؟؟

ﭘﺴﺮﺍﺻﻔﻬﺎﻧﯽ : ﻋﺎ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﯽ ﭘﺎﮐﻤﺎ ﭼﯿﭽﯽ ﻣﯿﮕﻮﯼ ﮐﻪ ﺧﺮﺟِﺪ ﮐﺮﺩﻡ??

والا...حرف حق ! :v
اهوم اره
(11-03-2021، 23:27)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 23:21)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خب ، من خیلی خوب خودمو میشناسم و عاشق خودمم جیگر ..

انچه ک عیان است چ حاجت ب بیان است ؟! (ایموجی سیگار -_- )
بکن ببینممممممم v:

بس کن!! یه بارم ناراحتم کنی از کلمه "بی فرهنگ" که در لعتتنامم معنی خوبی نمیده استفاده میکنم!

من کلا فکری نکردم در موردت v:

اینُ همه میگن :|
منو از چی میترسونی ؟! (ایموجی سیگار)
(11-03-2021، 23:20)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 23:19)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خیر خداحافظ

سلام خوبه در‌پناه خدا
محض رضای خدا دل و باید شاد کرد
(11-03-2021، 22:05)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 21:42)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه اوه رفیقت اسطورس !!
این لامصبو حتما ببین ! مطمئنا اونقدر جذبش میشی که روزی 4 5 تا رو میبینی Telegh_42

کدوم؟

بریکینگ بد؟
اره
(11-03-2021، 23:34)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 23:27)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

...........................

دیوونم کردییییی!!
اه!
برات مهم نیست دل کسی رو میشکونی یا نه؟! Adore
(11-03-2021، 23:38)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 23:34)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیوونم کردییییی!!
اه!

من ک کاری نکردم D:
خب ، بستگی داره کی باشه .. بندرت اهمیت میابد.
تغییرات عید وی:کل اتاق را سرخ میکند!
(11-03-2021، 23:46)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 23:38)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیوونم کردییییی!!
اه!

من ک کاری نکردم D:
خب ، بستگی داره کی باشه .. بندرت اهمیت میابد.
کاری بکنی حالا ببین چی میشه!
بندرت اهمیت میابد؟! پارسی نوشتی؟!
تو دقیقا نقطه مقابل *VENUS* هستی!
هر کس را خودش جریان بود!نفر قبلی