انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2021، 23:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:56)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چردا ازقصد؟؟
من تگ میکنم بعد میپاکم ژان اطلاعیش میاد وگرنه میتونستم اصن تگت نکنم
فقط ممنو درسته ؟! میدونم. ک میتونستی اصن تگ نکنی به حرحال مهم نیس
(14-03-2021، 23:54)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:53)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
^^
ن بابا اون زیاد به دلم ننشست ولی مال شما چون وقتم کاملا آزاده، محشر میشه ^.^

عااا ن واقعا لازم نیس واقعا همین الآنم خوشحالم کردی (:
سوبل ^^
تواضعت کشته منو -.-
(15-03-2021، 0:00)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:53)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 چون الان فهمیدم گریه ی وقتا لازم -_-
  نمک شیرینی،ش گندش به هزار جوش تنفر می ارزد
 همه چی شده/؛
گریه کن خیلی خوبه (:
اوهوم خوشحالم...عه یعنی متاسفم به جمع ما بدبختا اومدی -.-
 اری باری دگر بار شسته میشه باز این بغض نا هنگام-_-
 گاهی وقتا لازم هر وقت که گریه جواب نمیده/؛
(15-03-2021، 0:02)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:54)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عااا ن واقعا لازم نیس واقعا همین الآنم خوشحالم کردی (:
سوبل ^^
تواضعت کشته منو -.-

(:
 .. ارزش ندارع فق همین (:
(14-03-2021، 23:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بچه هااا؟!شماها بجای اینکه بهتر بشین دارین ک بدترش میکنین(:
باید حتما تگتون کنم بگم؟میخواین سکتم بدین؟.-.
کاری کردم از دستم ناراحتین؟از انجمن سیر شدین؟چتونه شماها؟گاهی وقتی یچی میگم دوس دارم یچی بگین دلم شاد شه اما شماها درست میزنید تو شوقم!
ببخشید دیگ فرد مورد پسندتون نیستم اما خب چرا ای کارو میکنید؟
حالتون خوبه اصلا؟یا فقط دوس دارین منو اذیتم کنین؟
ارزوی من شادی و خنده شماست ولی چرا اینطوریی چراااااا
همتون سرد شدین بد شدین p336
من شمارو ب طور قبل میخوام !دوس دارم عین قبل بشین شاد باشین
تا بحال از ته دلم گریه نکرده بودم.-.اشکمو درآوردین شماها.-.
اگ دوس دارین بم رک بگین برم  نیازی ب این کارها نیست.-.

ولی همچنان تو خوشگلترین و بانمک ترین دختر فلشخوری
(15-03-2021، 0:03)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 0:00)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گریه کن خیلی خوبه (:
اوهوم خوشحالم...عه یعنی متاسفم به جمع ما بدبختا اومدی -.-
گریه چشمارو تمیز میکنه (:
هم باطنی هم ظاهری!

(15-03-2021، 0:03)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 0:02)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوبل ^^
تواضعت کشته منو -.-

(:
 .. ارزش ندارع فق همین (:
چی ارزش نداره؟! ):::
(15-03-2021، 0:08)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 0:03)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هم باطنی هم ظاهری!

(15-03-2021، 0:03)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
 .. ارزش ندارع فق همین (:

من !
من ارزش ندارم (:
(15-03-2021، 0:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 0:08)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هم باطنی هم ظاهری!

من !
من ارزش ندارم (:
جیمینا آخر شبی ناراحتم نکن دیگه اه!
اصلا غلط کردم حرف زدم!
(15-03-2021، 0:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2021، 0:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من !
من ارزش ندارم (:
جیمینا آخر شبی ناراحتم نکن دیگه اه!
اصلا غلط کردم حرف زدم!

اوه ب جیمینا گفتنت عادت نداشتمTelegh_01
عا ن من غلط کردم و جدی گفتم ! D:

fishing جیک جیک جیک