انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-03-2021، 19:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:45)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
13/14 ._.

سال به سال مردم ما رو به کتفشون نمیگیرن الان سه تایی ریپم میکنن :|
من برم تو افق محو شم///:
بله؟!

همیشه آرزوم بود تو زندکیم یکیو استخدام کنم که فقط بهم حالی کنه چیشد :|
(12-03-2021، 19:47)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برم تو افق محو شم///:
بله؟!

همیشه آرزوم بود تو زندکیم یکید استخدام کنم که فقط بهم حالی کنه چیشد :|
/:نظرت چیه یکم بازی کنی؟
(12-03-2021، 19:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:47)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله؟!

همیشه آرزوم بود تو زندکیم یکید استخدام کنم که فقط بهم حالی کنه چیشد :|
بازی تا ده سالگی بود...
الان وقت جنگه! ._.
منفی

هشتم میخونم مثلا یه سال کوچیک ترم تحقیرم میکنی اینجوری ._.

البته باید میخوندم....
نمیخونم :|
(12-03-2021، 19:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازی تا ده سالگی بود...
الان وقت جنگه! ._.
منفی

من بابام هنوزم بازی میکنه!با گوشی البته
من دخترم تو پسر!
فرق میکنه!
(12-03-2021، 19:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازی تا ده سالگی بود...
الان وقت جنگه! ._.
منفی

من دخترم تو پسر!
فرق میکنه!
منم بازی میکنم..مثلا جرعت حقیقت!
میدونم ولی....
آرش پرهام و خیلیا که نمیشناسمشون تو انجمن هستن و من محدودیت سنی ای مشاهده ننمودم ._.
(12-03-2021، 18:22)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 17:49)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جانی دپ
سلنا
کانگ هانول
کیم وو بین
آیو
بندیک کامبربچ
و غیره Big Grin البته فک نکنم تو ده دقیقه همرو بشه دید Big Grin
بجز کامبربج هیچکدومو نمیشناسم .-.
اونم بخاطر فیلمای مارولیش دوست دارم .-.
دکتر استرنج (:

ناموسا جانیو چطو نمیشناسی Big Grin
(12-03-2021، 19:55)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دخترم تو پسر!
فرق میکنه!
میدونم ولی....
آرش پرهام و خیلیا که نمیشناسمشون تو انجمن هستن و من محدودیت سنی ای مشاهده ننمودم ._.
میدونم ولی نداره ک
ببین دختر تو 9 سالگی سن تکلیف میرسه!و تو12 سالگی خانوم میشه مثلا و عاقل من به اونا هم بارها گفتم
یاد گرفتین بگین ب سن نیست/:لنتیی سن عقلی ک نی نی تره
الان اون تو و پرهام و ارش و همسن شما یه حرف دپ یا عاشقونه بگه مامیمیریم از خنده!ناراحت نشو ولی حقیقت تلخه/::
(12-03-2021، 19:57)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 18:22)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بجز کامبربج هیچکدومو نمیشناسم .-.
اونم بخاطر فیلمای مارولیش دوست دارم .-.
دکتر استرنج (:

چی هست؟!

(12-03-2021، 19:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:55)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم ولی....
میدونم ولی نداره ک
ببین دختر تو 9 سالگی سن تکلیف میرسه!و تو12 سالگی خانوم میشه مثلا و عاقل من به اونا هم بارها گفتم
الان اون تو و پرهام و ارش و همسن شما یه حرف دپ یا عاشقونه بگه مامیمیریم از خنده!ناراحت نشو ولی حقیقت تلخه/::
من....
من متوجه نشدم ):
اوهوم تلخه که پیش فعالم!
خب حقیقت اینه هر کی جای من بود الان پیر فرات بود جان مادرم :v
(12-03-2021، 19:59)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2021، 19:57)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی هست؟!

(12-03-2021، 19:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم ولی نداره ک
من....
من متوجه نشدم ):
اوهوم تلخه که پیش فعالم!
خب حقیقت اینه هر کی جای من بود الان پیر فرات بود جان مادرم :v
بیا تحویل بگیر._.
هنو نی نی هستی بمولا بزار حداقل 16 سالت شه بعدد
سلام ب گل های نمونه