انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دندونم شکست._.
(14-03-2021، 20:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 20:44)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با اون صدای بهشتیش هم واست بخونه:)

داری منو سکته میدی نونا؟

اگه مردم کره بفهمین ما نونا و هیونگ رو چجوری استفاده میکنیم  Telegh_01
اهوم :)
فقط اون قسمت که میگه I'll be yours baby i'll be yours
(14-03-2021، 20:34)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 17:43)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثل من : /
آدرس رو تو پ.خ بفرست پستش کنم ._.
د
But i dont need anyone
I just want bts be happy
اوکی :)
I too : )
اسم و فامیلت یادت نره!
کد پستی همینطور!
هفت تا شکلات فندقی Tongue
(14-03-2021، 20:50)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 20:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داری منو سکته میدی نونا؟

خودکشی میکنن Telegh_01 ولی نونا مخصوص دختراس هیونگو پسرا ب هم میگم اوپا هم معنی برادر یا آا رو میده ک دخترا ب پسرا میگن
من مظلومم (:::::
آهنگ یورس رو میگی؟ *-*
(14-03-2021، 20:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 20:50)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خودکشی میکنن Telegh_01  ولی نونا مخصوص دختراس هیونگو پسرا ب هم میگم اوپا هم معنی برادر یا آا رو میده ک دخترا ب پسرا میگن
آهنگ یورس رو میگی؟ *-*
نونا خواهر بزرگتر واسه پسر
اونی خواهر بزرگتر واسه دختر:/
اره :)
دارم forever love sad happy رو میگوشم:)

(14-03-2021، 20:51)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 20:34)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
But i dont need anyone
I just want bts be happy
اوکی :)
اسم و فامیلت یادت نره!
کد پستی همینطور!
ولش کن چانیول یه جعبه پر واسم فرستاد :)

آقا ب خدا تو نت اینطور خوندم/:
پس سکتم نده )::::
تاحالا گوش نکردم اونو
دارم دونت مک مونی گوش میدم هلاک فحش چانیولم
(14-03-2021، 20:58)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 20:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودکشی میکنن Telegh_01  ولی نونا مخصوص دختراس هیونگو پسرا ب هم میگم اوپا هم معنی برادر یا آا رو میده ک دخترا ب پسرا میگن
آهنگ یورس رو میگی؟ *-*

(14-03-2021، 20:51)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم و فامیلت یادت نره!
کد پستی همینطور!
خیلیم عالی :>
پس شکولاتو رو چیکار کنم!!Huh
(14-03-2021، 20:47)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دندونم شکست._.

خیلی حس بدیه|: برا منم ی بار ی تیکه پشتش یهو جدا شد خورد شد|=
چیشد
(14-03-2021، 21:03)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 20:58)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بده من
(14-03-2021، 21:02)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آقا ب خدا تو نت اینطور خوندم/:
پس سکتم نده )::::
تاحالا گوش نکردم اونو
دارم دونت مک مونی گوش میدم هلاک فحش چانیولم
خب من تو فیلما اینجوری دیدم :)
چانیول به خواهر بزرگترش میگفت نونا(تو فیلم الحمرا)
خواهر کوچیکتر خواهر بزرگ چانیول هم میگفت اونی:/
گوش نکردم یادم رفت

ولی astronaut استری کیدز گوش کن گوش کن عالیه :)

(14-03-2021، 21:03)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بده به نونا :/