انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2021، 23:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:47)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غلط کردییی .__________.
جون بابا
#گ_گ_گ
یادم نیس فقط تهش به این نتیجه رسیدیم درسا بره دورهمی های زنونه شوگرمامی برات پیدا کنه._.
مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

شوخی بیش نبود به یاد قدیما
بعد مدت ها فلش اومده بود حرف زدیم نمیبینمش
خاله زنک؟عجب
(14-03-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:51)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوم موتوری ت چی ؟ :»
منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

خب شکر ^^
بل بل فهمیدم .. مادر نفرین نمیکنه (:
(14-03-2021، 23:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیش به سوی گرمی ۲۰۲۱.
*وی اشک هایش را پاک میکند

حاجی تو چته ؟
قدیما چترومو درو میکردی

سکوت
(14-03-2021، 23:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:53)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه ببخش جواب دادم حیف شد. تا اومدی پاک کنی برام اطلاعیه اوم
خودم از قصد اونطوری کردم._.

چردا ازقصد؟؟
(14-03-2021، 23:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

خب شکر ^^
مرسی
یچی تو همین مایه ها.-.
(14-03-2021، 23:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب شکر ^^
مرسی
یچی تو همین مایه ها.-.

آره ول حیف شد (:
(14-03-2021، 23:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

خاله زنک؟عجب
معلومه ک شوخیه! تو قلب خسته ی من حقیقتی جز توی لاهناتی نیست، حیف ک ولنتاین گذشت |':
آهان 
بیب بیب قان قان پس، شبت بخیر ای دختر .
(14-03-2021، 23:56)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودم از قصد اونطوری کردم._.

چردا ازقصد؟؟
من تگ میکنم بعد میپاکم ژان اطلاعیش میاد وگرنه میتونستم اصن تگت نکنم
(14-03-2021، 23:58)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاله زنک؟عجب
معلومه ک شوخیه! تو قلب خسته ی من حقیقتی جز توی لاهناتی نیست، حیف ک ولنتاین گذشت |':
آهان 
بیب بیب قان قان پس، شبت بخیر ای دختر .

همیشه میدونی ک کی بیایی کادوی ولن تو پاچت نره(((:

شب بخیر پسرک خسته دل
(14-03-2021، 23:53)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2021، 23:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا؟! ):
هر چه بگنند نمکش میزنند وای به روزی که بگنند نمک Big Grin
چشده نمک جان؟!

چون الان فهمیدم گریه ی وقتا لازم -_-
  نمک شیرینی،ش گندش به هزار جوش تنفر می ارزد
 همه چی شده/؛
گریه کن خیلی خوبه (:
اوهوم خوشحالم...عه یعنی متاسفم به جمع ما بدبختا اومدی -.-