انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-03-2021، 13:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:41)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوس دارم (;

اون آریانا که میگفتی قشنگ تر بودا
نمیدونم هر جور دوست داری من نظر دادم جیگر
سلیقه هرکی یه جور خوب و قشنگهD;

ب ناموووصص منردم چشمک میزنیی؟
سهونننننننن
نا من مونبیول بیشتر دوس

(11-03-2021، 13:43)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودت رشد کردی گنده چیه اخه ._.

یاد چی

دراز شدم خیلی دراز وایسا قدمو بگیرم میام میگم

خداروشکر
که نشدم تُرک
بِ کلاه بگم بورک/:
شعر مسخره ایه/:
Telegh_01

:|
(11-03-2021، 13:49)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب ناموووصص منردم چشمک میزنیی؟
سهونننننننن
نا من مونبیول بیشتر دوس

دراز شدم خیلی دراز وایسا قدمو بگیرم میام میگم

خداروشکر
که نشدم تُرک
بِ کلاه بگم بورک/:
شعر مسخره ایه/:
Telegh_01

:|

داره اشک از چشت میاد چرا گریه میکنی؟
(11-03-2021، 13:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه بار دیگه تو جیغ بزن ببین چیکارت میکنم بیبی
هنوز زنده اس زیر دست تو؟
اوک (:::

جیییغغغغغغغغغ اییننن ب من چشمک زد
چرا همه اینو میگن؟): مگه من چمه؟):
بوس
کوووووووووووفت
الو حراست؟ (در همین حد)
ببین سرمن جیغ میکشی به خاطر چشمک اون بیچاره رو چه کار که نکردی
(11-03-2021، 13:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیییغغغغغغغغغ اییننن ب من چشمک زد
چرا همه اینو میگن؟): مگه من چمه؟):
بوس
کوووووووووووفت
الو حراست؟ (در همین حد)

عررررررر crying
منن فقط آروم کتکش میزنم با چماق):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آبجی کی بهت چشمک زد؟
(11-03-2021، 13:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوووووووووووفت
الو حراست؟ (در همین حد)

عررررررر crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آبجی کی بهت چشمک زد؟

خوبه آروم بزن
به من؟
(11-03-2021، 13:55)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عررررررر crying
آبجی کی بهت چشمک زد؟

خوبه آروم بزن
به من؟

آره فقط آروم طوری که خون بیاد میزنمش
نه با منه
ایننهه این خواهر ارسطو بهم چشمک زد
(11-03-2021، 13:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:55)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه آروم بزن
به من؟

نه با منه

بهت میگه آبجی؟؟
طفلی خیلی ازت میترسه
(11-03-2021، 13:58)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه با منه

بهت میگه آبجی؟؟
طفلی خیلی ازت میترسه

آره پس بهم بگه فاطمه؟
نه انقد دوسم دره ک نگو
(10-03-2021، 11:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2021، 10:55)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مولایی؟
یس

عجب
(11-03-2021، 14:00)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2021، 13:58)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهت میگه آبجی؟؟
طفلی خیلی ازت میترسه

آره پس بهم بگه فاطمه؟
نه انقد دوسم دره ک نگو

ن باید بگه خاااانوم
معلومه قشنگ از نگاهش

فاطمه من باید برم خوشحال شدم بعد چند روز باهات حرف زدم خانوم
مواظب سهون باش(:::