بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین باربی فروشگاه آب نبات - دخترانه فلش  

بازی آنلاین باربی فروشگاه آب نبات - دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.29  (تعداد 170)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین باربی فروشگاه آب نبات - دخترانه فلش size: 3 MB
باربی فقط یک مغازه آب نبات را باز کرد و همه دوستان او در حال آمدن به سفارش دلخوشیها شیرین. تهیه کیک و شیرینی خود را به جمع آوری پول و خرید دستور العمل های جدید و یا دکوراسیون رستوران و فروشگاه باربی.
باربی یک کارآفرین، که به معنی او با انگیزه برای ایجاد و حفظ زندگی حرفه ای خود است. این تاجر بلند پروازانه آماده برای شروع صرفه جویی در پول برای خرید است، بنابراین او تصمیم گرفت برای باز کردن فروشگاه آب نبات او بسیار خود. امروز افتتاح بزرگ باربی است، و او نمی توانید صبر کنید برای شروع رضایت دوستداران آب نبات محله خود است. به نظر می رسد که کلمه در مورد فروشگاه آب نبات جدید در شهر در حال حاضر گسترش یافته است، و مشتریان به پوشش در اطراف بلوک فقط برای گرفتن یک نمونه از شیرینی غیر قابل مقاومت باربی. پیشرفت شما به پایان رسیده است، بنابراین عجله و دستور غذا را به جعل آب نبات به منظور کسب پول نقد را دنبال کنید. جویی در هزینه کردن پول برای خرید دستور العمل های جدید و ببینید که چگونه بسیاری از مشتریان شما می توانید در این بازی سرگرم کننده رستوران های آنلاین برای دختران خدمت می کنند!
شما می توانید باربی آب نبات فروشگاه را در مرورگر خود برای بازی رایگان. باربی فقط یک مغازه آب نبات را باز کرد و همه دوستان او در حال آمدن به سفارش دلخوشیها شیرین. تهیه کیک و شیرینی خود را به جمع آوری پول و خرید دستور العمل های جدید و یا دکوراسیون رستوران و فروشگاه باربی.
باربی به تازگی باز از فروشگاه آب نبات. به عنوان او را دوست دارد آب نبات، آن او را به رویای آب نبات خود را که در آن او می تواند فروشگاه آب نبات با طعم های مختلف در خدمت بود. بخشی از این فروشگاه آب نبات و کمک به باربی در خدمت مشتریان خود را با نیاز خود را. با هر سطح شما یک فرصت برای یادگیری دستور غذا آب نبات جدید دریافت کنید. با پول به دست آورده شما می توانید یک فرصت برای خرید است که دستور با مجوز و یا سفارشی فروشگاه دریافت کنید. بازی این بازی زیبا candilicious با باربی. خوش بگذره!
باربی یک نوع بسیار پرماجرا از دختر است. او را دوست دارد همه چیز را به تلاش از کشاورزی به قرار دادن کسب و کار. در این بازی هدف شما این است برای کمک به باربی آب نبات اجرا جدید خود به فروشگاه. شما در کتاب دستور غذا نگاه و حفظ مواد مورد نیاز در هر دستور غذا آب نبات.
باربی فقط یک مغازه آب نبات را باز کرد و همه دوستان او در حال آمدن به سفارش دلخوشیها شیرین. تهیه کیک و شیرینی خود را به جمع آوری پول و خرید دستور العمل های جدید و یا دکوراسیون رستوران و فروشگاه باربی. بازی های آنلاین بزرگ تر و عالی آزاد، بازی هر روز.
باربی به کمک شما نیاز در مغازه آب نبات او، چرا که در حال حاضر مشتریان عصبانی هستند، چرا که آنها در انتظار بیش از حد طولانی. بازی این بازی و فروش آب نبات باربی به مردم و آنها قطعا به عقب در آینده برای خرید بیشتر از آن است. باربی سپاسگزار برای کمک شما خواهد بود و او شما را با میلیون ها نفر از آب نبات پاداش. لذت بردن از!
باربی یک دختر بسیار هوشمند است. او همیشه می خواستم برای شروع کسب و کار خود را. یکی از دوستان او را توصیه برای شروع یک فروشگاه آب نبات. در نهایت باربی یک فروشگاه آب نبات جدید باز کرده است. او دارای تمام مواد تشکیل دهنده که مورد نیاز را به آب نبات خوشمزه است. او کردم خودش را در چنین راهی که او می تواند آب نبات جالب توجه در چند دقیقه آماده آموزش داده است. اگر او می شود خودش را در آماده سازی آب نبات درگیر او قادر نخواهد بود برای خدمت به مشتریان خود. ما درخواست شما را به باربی دست کمک در مدیریت فروشگاه آب نبات کارآمد.
باربی به تازگی باز از فروشگاه آب نبات. به عنوان او را دوست دارد آب نبات، آن او را به رویای آب نبات خود را که در آن او می تواند فروشگاه آب نبات با طعم های مختلف در خدمت بود.
کنترل:
استفاده از موس خود را برای کمک به باربی آماده دستور العمل های آب نبات برای مشتریان خود!
بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین باربی فلش, بازی آنلاین آشپزی شیرینی پزی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
m barbie candy shop بازی آنلاین باربی فروشگاه آب نبات - دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk