بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین بچه باربی و مراقبت از حیوانات خانگی فلش  

بازی آنلاین بچه باربی و مراقبت از حیوانات خانگی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.12  (تعداد 63)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین بچه باربی و مراقبت از حیوانات خانگی فلش size: 1 MB
کودک باربی داوطلب به کار در یک بیمارستان حیوان خانگی در اوقات فراغت خود. او در حال حاضر دارای تجربه مراقبت از حیوانات با حیوان خانگی توله سگ مجروح او را که او را از خیابان نجات داد. از آنجا که او را دوست دارد حیوانات را از صمیم قلب و او می تواند این ایده از دیدن آنها صدمه دیده و یا درد و رنج را تحمل کنم، که یک داوطلب دامپزشک اولین گام در به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک دکتر حیوانات است. کمک به کودک باربی مراقبت از همه حیوانات در بیمارستان مشغول حیوان خانگی. طول می کشد آموزش به مدت هفت روز در طی آن عروسک cute به شیوه های گوناگون برای درمان حیوانات نیاز یاد بگیرند. در دو روز اول او یاد می گیرد چگونه به درجه حرارت بدن و درمان ویروس ها. روش های جدید پزشکی خواهد شد در روز بعد مثل گرفتن یک اشعه X حیوان خانگی، چک کردن ضربان قلب، تغذیه و پانسمان زخم یا جراحات باز شده است. هر بیمار شایان ستایش کشیدن به اتاق درمان مناسب و انجام وظیفه پزشکی مورد نیاز است. کودک باربی می شود این شانس را به تبدیل شدن به یک کارآموز دامپزشک حیوان خانگی در بیمارستان اگر شما مدیریت را به پایان برساند همه سطوح. چقدر سرد است؟ تعداد حیوانات خانگی شما باید مراقبت از با هر سطح شما کامل افزایش طول بکشد. دختر بچه زیبا نه تنها سگ ها و گربه، بلکه حیوانات باغ وحش مانند دوست داشتنی پاندا خرس، گورخر و یا میمون را درمان کنند. یک ساعت پر شور بازی FAB بازی جدید بچه های ما!
یک بازی آنلاین رایگان در اینجا در. اگر می خواهید به بازی بازی های بیشتر، از باربی در تاریخ و یا باربی آخرین روند مو. برای استفاده از بازیهای حتی بیشتر، سر را به مراقبت، حیوانات، باربی، و یا فقط چک کردن بازی بالا صفحه.
کودک باربی داوطلب به کار در یک بیمارستان حیوان خانگی در اوقات فراغت خود. او در حال حاضر دارای تجربه مراقبت از حیوانات با حیوان خانگی توله سگ مجروح او را که او را از خیابان نجات داد. کمک به کودک باربی مراقبت از همه حیوانات در بیمارستان مشغول حیوان خانگی. خوش بگذره!
بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
j Baby Barbie Pet Hospital بازی آنلاین بچه باربی و مراقبت از حیوانات خانگی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk