بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پاندای کونگ فو کار اندروید جنگ سهمگین آنلاین کامپیوتر آیفون  

بازی پاندای کونگ فو کار اندروید جنگ سهمگین آنلاین کامپیوتر آیفون شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.07  (تعداد 345)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پاندای کونگ فو کار اندروید جنگ سهمگین آنلاین کامپیوتر آیفون سر خانه را به پدر خود خوانده، بازی پاندای کونگ فو کار اندروید بازی آنلاین آقای پینگ (جیمز هنگ)، در مغازه ماکارونی خود، جایی که یک پاندا به نام لی شان (برایان کرانستون) رکورد پیراشکی خوردن. آنها هر دو به زودی که لی پدر و آنها با یکدیگر پیوند، بسیار به حسادت پینگ است. پس از معرفی لی به و دوستان او، دره به طور ناگهانی توسط مجسمه یشم توسط کنترل حمله کردند. اعلامیه که برخی از مجسمه شبیه گذشته استادان کونگ فو، چند تن از آنان برای صدها سال مرده بود. سپس این تیم از طریق تحقیق یاد می گیرد که کای دوست قدیمی که با او به عنوان برادران در اسلحه مدتها پیش جنگید. بازی پاندای کونگ فو کار اندروید جنگ سهمگین بازی آنلاین کامپیوتر آیفون هنگامی که زخمی شده بود، او را تا زمانی که آنها انجام یک روستای مخفی از پانداها، که با استفاده از مجذور خود را درمان رسیده است. پانداهای آموخت که چگونه به چی، اما زمانی که تشنه قدرت تصمیم گرفت تا آن را تخلیه از آنها را به افزایش قدرت خود، او را شکست داد و تبعید به قلمرو روح است. به شکست، پو باید به کانال چی خودش، که لی ارائه می دهد به او با رفتن به یک پاندا راز یاد می دهد. و لی، همراه با آقای پینگ، سفر به حالی و اقامت در پشت. اگر چه مشتاق به چی است، او برای اولین بار می آموزد زندگی آرام یک پاندا در، که او احساس می کند سپاسگزار به عنوان یک بخشی از.
پس از یادگیری که بسیاری از استادان کونگ فو

بازی پاندای کونگ فو کار اندروید

از دست رفته، می فرستد جرثقیل و آخوندک، همراه با استاد خرس، استاد کروک و استاد مرغ، برای پیدا کردن اما همه آنها چی خود به سرقت رفته توسط. پس از آن در کاخ جید می رسد و آن را از بین می برد، اما نه قبل از گرفتن میمون، ادم خائن و بدنهاد و، در حالی که ماده پلنگ فرار به هشدار می دهند. ترس، لی و پانداهای آماده به فرار. زمانی که مطالبات که لی او یاد می دهد بازی پاندای کونگ فو کار اندروید جنگ سهمگین کامپیوتر آیفون که چگونه به استفاده از چی، او اعتراف می کند که نمی داند که چگونه، و این که او دروغ گفته تا او را پسر خود را دوباره از دست دادن نیست. صدمه دیده بیش از غلط پدرش، خود و قطار جدا شده با شور و نشاط برای مقابله با کای.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk