بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی منچ آنلاین لودو آیفون اندروید کامپیوتر  

بازی منچ آنلاین لودو آیفون اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.38  (تعداد 50)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی منچ آنلاین لودو آیفون اندروید کامپیوتر چیز زیادی بازی آنلاین منچ لودو برای یادآوری نیست شما چهار بازیکن با خود دارید و برای از بین بردن توکن از خانه و بردن آن به مرکز نیاز به یک "شش" دارید که برنده می شود. اکنون ، هنگامی که رمز را از خانه خارج می کنید ، برای تکمیل یک دایره و مقیاس کامل تا صفحه ، باید از حریفان دور بزنید یا از آن فرار کنید یا به آن حمله کنید.
و همیشه احتمال حمله

بازی منچ آنلاین لودو

آیفون به شما وجود دارد. می توانید قالب را یک بار بچرخانید اما اگر "شش" بر روی آن قرار بگیرید ، می توانید دوباره آن را بچرخانید اما نمی توانید سه 6 را بدست آورید زیرا این نوبت به شما اطلاع می دهد و حریف می تواند از آن برای منافع خود استفاده کند. این ایده ابتدایی در مورد چگونگی بازی است.
می توانید بازی منچ آنلاین لودو آیفون دو نفره حضوری دوستان خود را به چالش بکشید یا رایانه را در برابر خود به چالش بکشید. شما می توانید با این بازی مهیج و 6 نفر را در هنگام گپ زدن و سرگرم کردن با آنها به حداکثر 6 مرد اضافه کنید. این احتمالاً چند دلیل نیست که Ludo King با بیش از 100 میلیون بار دانلود و شمارش ، به یکی از پربارترین بازی ها در هند و جاهای دیگر تبدیل شده است.
این بازی منچ آنلاین لودو اندروید نسبتاً ویژگی جدیدی است که گوگل به کاربر اجازه می دهد بازی را قبل از بارگیری امتحان کند که به معنای عدم تعهد است. این ویژگی ممکن است در برنامه های دیگر در دسترس نباشد. پس چرا هنوز منتظری؟ این بازی جالب را اینجا ببینید. شما گزینه هایی را برای گپ زدن با دوستان خود یا اتصال به کاربران دیگر یا گروه های محلی یا بین المللی و داشتن یک دوست مادام العمر تغییر می دهید.
روزهای قدیم بازی منچ آنلاین لودو آیفون را که در کودکی از برگه نمادین استفاده می کنید گرامی داشته باشید. شما از آن برای مسابقه استفاده کردید و ماشین را از شهر به مرکز هیئت رسیدید تا با مخالفان مقابله کند و یا آنها را دور بزنید یا به آنها حمله کنید تا به لودو کینگ نهایی تبدیل شوید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk