بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ragdoll warriors اندروید کامپیوتر انلاین آیفون  

بازی ragdoll warriors اندروید کامپیوتر انلاین آیفون شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.70  (تعداد 31)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ragdoll warriors اندروید کامپیوتر انلاین آیفون فرضیه اصلی بازی انلاین ragdoll warriors این است: شما Ryu هستید ، فیلم افسانه ای نینجا فوق العاده ، و شما در یک ماموریت برای نجات جهان از برخی از بچه ها در ماسک با برنامه رستاخیز هستید. شما هفت روز فرصت دارید که آنها را تعقیب کنید و آنها را بفهمید ، زیرا کتاب مقدس در هفت روز ایجاد شده است و به این ترتیب این بچه ها قصد دارند دوباره آن را بسازند.
در طول راه به

بازی ragdoll warriors

انلاین خیانت می کنید و توسط دشمنان خود پشتیبانی می شوید ، که بیشتر آنها (از هر دو طرف) بیش از یک بار به عقب و جلو می روند. داستان اهمیت چندانی ندارد و لزوماً لازم نیست. او یک قهرمان است! ما در اینجا برای برخی از اعضای بدنام در مورد وضعیت زمین نیستیم. ما اینجا هستیم تا چیزها را بکشیم با شمشیر!
و انجام کارهای بازی ragdoll warriors اندروید بسیار جالب دیگر ، با سلاح های بسیار جالب دیگر ، و مهارت ها را بالا ببرید و مهارت های مختلفی را بیاموزید و به یک شیک و مخفی تبدیل شوید! فقط هیچ یک از این موارد را ارائه نمی دهد. او یک شمشیر و یک کمان دارد ، برای تیراندازی افراد مسلح با جت پکی و هلیکوپتر گاه به گاه از آسمان.
 هیچ آمیزه ای شفاف برای یادگیری بازی ragdoll warriors اندروید وجود ندارد و هیچ حس موفقیت یا پاداش برای انجام یک دعوا وجود ندارد. هر موج از بچه داران عمومی منجر به موج دیگری از سکنه های عمومی می شود که اندکی تمایز و یا ایجاد انگیزه در آنها وجود دارد. در حقیقت ، تنها دزد دریایی که خود را متمایز می کند ، برای زندگی خود التماس می کند.
و بازیکن چاره‌ای ندارد جز اینکه بازی ragdoll warriors را با حرکت آرام حرکت کند. این عمل چندین بار در طول بازی ارجاع شده است ، زیرا با اتهامات مکرر روبرو شده است که وی یک قاتل خونسرد است ، اما در واقع هیچ چیزی از آن نتیجه نمی گیرد. در پایان ، نزدیکترین بازی به ارائه یک پیام اخلاقی است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk