بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید کامپیوتر آیفون  

بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید کامپیوتر آیفون شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.25  (تعداد 35)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید کامپیوتر آیفون اما همه بازی آنلاین علاالدین و چراغ جادو اندروید می دانیم که قرعه کشی اصلی در اینجا پیراهن آبی است. به نظر می رسد بعد از آنچه که به نظر می رسد دهه نقشهای جدی و بدبختانه و مهم "جدی" كه بعد از زمین و زیبایی وثیقه به دست آنها رسیده بود ، واقعاً مجذوب ویل اسمیت در لامپ به دام افتاده است. اسمیت از فرصت خود استفاده می کند تا دوباره این کار را انجام دهد و آنچه انجام می دهد را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
 انسانی تر ،

بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید

آیفون می توان گفت. اما او هنوز زندگی مهمانی است: بخشی از گورو ، بخشی به شکل انسانی ، بهترین اتاق در اتاق و بهترین اتاق - با شاید با لمس، سازگار حرفه ای در سال 2005 بازی کرد. کمک وی با تلاش های دست و پا چلفتی علاءالدین to موتور طنز این فیلم است ، اما در یک ترفند منطقی علاقه پیدا می کند.
ما صادق هستیم و بسیاری از مجلات موسیقی وقفه های غیرضروری بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید آیفون را احساس می کنند. موفق تر این است که یک راهپیمایی خیابانی بزرگ و گوشتخوار ، با انبوهی از رقصندگان ، حیوانات وحشی ، و علاءالدین یک شناور غول پیکر گلدار و یک رقص سالن ورزشی با سبک بالیوود را گشت می زنید.
تأثیرگذاری بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید آیفون از مراکش تا ترکیه تا هند (که به سختی اشاره‌ای به اسلام شده است). می توانید بگویید که این یک خیال شرقی ایده آل است ، اما به نظر می رسد که احترام بیشتری نسبت به اختصاص بی پروا داشته باشد. در کل ، سازگاری ریچی عاقلانه چیزی جز افزودن گوشت به استخوانهای لخت آن چیزی که همیشه یکی از قویترین داستانهای دیزنی بود ، نیست.
 هنوز هم این داستان به حساب می آید که فریبها و گرفتاریها و کشفهای بازی علاالدین و چراغ جادو اندروید و شوهر مرکزی برای آنها تقارن دلپذیری دارد و اخلاق "این چیزی است که در آن حساب می شود" در جای مناسب قرار دارد. این واقعاً همه افراد از علاءالدین جدید می خواهند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk