بازی آنلاین
  سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی  
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دفتر خاطرات باربی آنلاین  

بازی دفتر خاطرات باربی آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 2.85  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  

 

  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دفتر خاطرات باربی آنلاین در نقل و انتقال بازی آنلاین دفتر خاطرات باربی ایتالیایی، نوشته شده در اواسط قرن 16th توسط جیووانی فرانچسکو، ملکه لعنت به داشتن یک پسر که به عنوان خوک به نظر می رسد تا زمانی که او سه بار ازدواج کرده است. هنگامی که او رشد می کند، مادرش اولین دختر خانواده فقیر را متقاعد می کند با او ازدواج کند.
داستان واقعی افسانه نروژی "شرق خورشید، غربی ماه" یک خرس سفیدپوست است که

بازی دفتر خاطرات

باربی یک دهقانی را متقاعد می کند تا جوانترین، زیباترین دختر خود را به او بدهد. در شب، او می آید و با او به عنوان یک مرد خواب می رود، هرچند او نمی تواند او را ببیند. او یک شمع را فریاد می زند.
در بسیاری از این نسخه های قدیمی تر، بازی دفتر خاطرات باربی زیبایی توسط اغراق و عزت نفس او بیشتر متمایز است. حتی کتابفروشی او، که به شدت توسط دیزنی بازی می کند، صرفا یک جنبه از شیوه زندگی زنانه او است - او دارای ابزار های مختلف، هنر و تئاتر را لذت می برد، و خود را در کشور با "لباس" مو خود را با گل "هنگامی که او برای خانه شاد نیست.
دیگر شخصیت های زن که به خواسته های خود احترام می گذارند، بازی دفتر خاطرات باربی به عنوان خراب و حتی بی رحمانه به تصویر کشیده می شوند و به غیر از بالا بردن زیبایی به عنوان یک زن سزاوار، آنها اغلب به کارکردن عروق های یکبار مصرف برای نیازهای مرد نیاز دارند (این دو زن فقیر که به قتل رسیده اند).
جانور ممکن است ارزشش را از طریق عشق پروردگاری به اثبات برساند، بازی دفتر خاطرات آنلاین اما او را از طریق غرق شدن احساسات خود و به دست آوردن خود به یکی از معتبرترین شخصیت ها ثابت می کند. پیام روشن است: زنان باید آنهایی را که دوست دارند دوست داشته باشند، مهم نیست که چقدر ظاهرا رنج آورند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عض