بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تانک جنگی اندروید کم حجم کامپیوتر آنلاین  

بازی تانک جنگی اندروید کم حجم کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.74  (تعداد 50)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تانک جنگی اندروید کم حجم کامپیوتر آنلاین جوخه ها بازی اندروید تانک جنگی کامپیوتر کم حجم آنلاین در برنامه های آموزش دیده ، سخت تر و متخصص تر هستند. گروههایی را که بهمراه خدمه خمپاره ، تک تیراندازها و نیروهای شوک مسلح به دود و نارنجک های شکسته متنوع بودند ، داربستهای ارتشهای من را که بر روی آنها گوشت نیروهای خود را آویزان کردم ، تشکیل دادند. سربازان را می توان از لبه های نقشه هر 30 ثانیه وارد کرد.
 آنها در پایین ترین درجه خود

بازی تانک جنگی اندروید

کم حجم در برابر همه چیز ضعیف هستند ، اما سریعاً تولید می کنند و اساساً رایگان هستند و فقط با دو منبع از چهار منبع محدود می شوند: نیروی انسانی - که تقریباً به سرعت کمی برای بازسازی در مشکل متوسط ​​- و محدود است. کلاه جمعیت این کلاه جمعیت از زمان اولین شرکت قهرمانان افزایش یافته است .
 احساس بسیار زیادی می کند: پیگیری کل ارتش استرس زا است ، به خصوص بسیاری از ماموریت های بازی تانک جنگی اندروید کم حجم خواستار شما هستند که علاوه بر دفاع از پایگاه خود از گروه های دوست داشتنی نارنجک ، در دو جبهه بجنگید. داشتن سربازان در شیر به معنای این است که این دفاع ها نیازی به تفکر کافی ندارند.
اما پرواز بین سه درگیری - هرکدام در فضایی گسترده تر بازی تانک جنگی اندروید کم حجم از حتی گزینه دورترین زوم ممکن است رخ دهد - در حال تخلیه است. بدون شک بنابراین تمام واحدهای بازی دارای توانایی های شخصی هستند که می توانند در گرمای نبرد فعال شوند. سه بار ، بنابراین شما مجبور به چرخه از طریق هشت گروه مختلف از فرز فرز برای پیدا کردن یکی از نارنجک های خاموش است.
 چهار برابر کردن ، بنابراین هنگام ادغام ابزار با وسایل نقلیه موجود بازی تانک جنگی اندروید کامپیوتر در گرمای نبرد ، به همان نوع دقت ماوس نیاز دارد که می توانست در نوبت هزاره شما را به یک حرفه ای تبدیل کند. بنابراین هنگامی که مأموریت ها محدودیت زمانی را برای اتمام تعیین می کنند ، و شما را به سمت خودکار سوار می کنند ، 30 دقیقه را در یک شعار ساعت و نیم ذخیره می کنند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تانک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk