بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بولینگ برای کودکان اندروید کامپیوتر ساحلی سه بعدی  

بازی بولینگ برای کودکان اندروید کامپیوتر ساحلی سه بعدی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.4  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بولینگ برای کودکان اندروید کامپیوتر ساحلی سه بعدی برای کسانی بازی بولینگ سه بعدی برای کودکان اندروید کامپیوتر ساحلی که متمایل به سابق هستند ، آنقدر سرعت نیست که همه این موارد باشد. ابتدا باید شخصیت خود را انتخاب کنید ، جنس ، مدل مو ، لباس و نوع بدن را از پالت های موجود انتخاب کنید. حالت های چهره از تمرکز گرفته تا لعاب تحریک پذیر تا صاف ، و سرعت آهسته ای که در طی آن می چرخید ، یا هر گزینه دیگری را انتخاب می کنید ، به شما اطمینان می دهد که در تمام شکوه و عظمت قابل توجه آنها به آنها نگاه خوب می کنید.
این روند پرتحرک

بازی بولینگ برای کودکان

اندروید را انجام دهید و برای برخی از رقابت های سر به سر شب است. شب های لیگ در مسابقه سه بازی شما را در مقابل حریف رایانه تصادفی قرار می دهد. برنده دو یا چند بازی باشید و برنده شوید ، کسب درآمد کنید و شهرت خود را بهبود بخشید. پول را می توان در فروشگاه حرفه ای خرج کرد - چه چیز دیگری؟ - تجهیزات برونزویک ، که می تواند کولر شما را تقویت کند.
این ویژگی ها ، از قبیل استقامت ، دقت و قدرت بازو بازی بولینگ برای کودکان اندروید ، به طور فعال بر کیفیت عکس هایی که بولر شما می تواند در طول شب ایجاد کند ، تأثیر می گذارد و به تدریج متوجه این پیشرفت خواهید شد. سرعت در طول دوره کاری شما افزایش می یابد ، اما جوایز وام های می تواند کمک کننده باشد.
 برنده شدن در مسابقات باعث بازی بولینگ برای کودکان اندروید می شود شما به لیگ های پیشرفته تری دسترسی پیدا کنید ، جایی که شستشو می دهید و تجربیات قبلی خود را در مقابل حریفان سخت تر تکرار می کنید. عمل بولینگ به چند قسمت ساده تقسیم شده است که باعث می شود ارسال توپ در جایی که می خواهید آن را به نسبت قابل دستیابی طی کند. با نگاه کردن به خط ، زاویه و موقعیت آزاد شدن خود را تعیین می کنید ، همچنین مقدار چرخش توپ خود را انجام می دهید.
 این که آیا شما واقعاً به آنجایی که می خواهید می روید ، توسط خصوصیات بازی بولینگ برای کودکان کامپیوتر و سطح خستگی شما نیز کاهش می یابد. این شکست مکانیک بولینگ مناسب به سبک شبیه سازی است. اگر یک پاس بد را بدست آورید ، در واقع می توانید تنظیمات کمی را در رویکرد خود ایجاد کرده و آن تغییرات را که در برگه بعدی شما منعکس شده است مشاهده کنید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk