بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر آنلاین کودکان  

بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر آنلاین کودکان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.31  (تعداد 35)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر آنلاین کودکان برای بازی با بازی آنلاین فوتبال کودکانه برای کامپیوتر الوین و سنجاب ها آیفون ولتا سه روش وجود دارد: تور ، لیگ و استوری ، که هر یک از اندازه های مختلف جذاب هستند. تور جایی است که شما با استفاده از جوخه های کشیده شده از سرور که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده اند ، به مسابقات با CPU می روید. هنگامی که یک تیم را شکست دادید.
بازیکنان به سرعت رعد و برق

بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر

کودکان بازگشتند ، اما سرعت حرکت توپ بازی الوین و سنجاب ها برای اندروید در حرکت کاملاً مغایر است. فیزیک جدید توپ باعث حباب شدن و کندتر شدن سرعت چمن می شود ، که مسلما عالی به نظر می رسد ، اما روند بازی را نیز قطع می کند. این هر بار که به یک شیار برخورد می کنید ، آهنگی را گوش می دهد که کسی به صورت پراکنده دکمه نیمه سرعت را فشار می دهد.
همچنین بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر به شما امکان می دهد از بین 17 مکان و شکل فوتبال خیابانی که در سراسر جهان می خواهید بازی کنید ، کدام یک را انتخاب کنید. هر یک از این میادین جهانی به زیبایی ساخته شده اند و فضای منحصر به فرد خود را دارند ، در حالی که تجربه ای کاملا متفاوت از گیم پلی را ارائه می دهند - هرچند برخی موفقیت بیشتری نسبت به بقیه دارند.
اضافه کردن جدید دیگر بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر کودکان ، تنظیمات لمسی ، و ترکیبی ویرانگر امکان پذیر است. با در آوردن جعبه به فضا با نگه داشتن سپر سمت راست و تکان دادن چوب سمت راست ، سپس می توانید یک ضربه نادرست به دروازه بزنید. این اغلب برخی از لحظات پرفروش را ایجاد می کند ، و اگر به درستی کشیده شود ، عالی است. با ناراحتی.
فرصت کمی برای دستیابی به این مهم فراهم می کند ، زیرا انیمیشن تنظیم شده بازی فوتبال کودکانه برای کامپیوتر آنلاین مانند ساختن یک سن به طول می انجامد ، و اغلب قبل از اینکه تلاش خود را برای گلزنی انجام دهید ، توسط مدافعان سرسخت جمع می شوید. در نتیجه بیشتر خودم را در ضدحملات دیدم.
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk