بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فوتبال سه بعدی اندروید کامپیوتر آنلاین ایستگاهی  

بازی فوتبال سه بعدی اندروید کامپیوتر آنلاین ایستگاهی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.62  (تعداد 108)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فوتبال سه بعدی اندروید کامپیوتر آنلاین ایستگاهی هنگامی که بازی آنلاین فوتبال سه بعدی اندروید کامپیوتر ایستگاهی زمین را می گیرید، همه چیز احساس رضایت می کند - گاهی اوقات. گذر از دست دادن با بهترین بازیکنان جهان، هنوز هم نامشخص است، اما تیراندازی و تیراندازی احساس خوبی نسبت به آنچه که در سایر سیستم عاملها وجود دارد، احساس می شود. اما این پورت همچنین به نظر می رسد از نسخه های قدیمی تر بیرون رفته است.
هنگامی که شما میخواهید یک دوست با را بازی کنید، مشکالت

بازی فوتبال سه بعدی اندروید

کامپیوتر دیگری بوجود می آیند. این کار می کند، اما خیلی خوب نیست. همانند FIFA 18 در جهان، دکمه ها و چوب های کمتری به این معنا است که هیچ راهی برای استفاده از عکس های زیبا، رشته ای از طریق توپ، عکس های کمربندی، دفاع دستی، حرکت مهارت و یا عبور راننده وجود ندارد. دو ضربه زدن به سپر راست اجازه می دهد.
 اما راه حل های مشابه برای سایر کارهای گم شده وجود ندارد. بازی فوتبال سه بعدی اندروید کامپیوتر امکان پذیر است، اما اغلب به نظر می رسد احساس ناخوشایند تر از آن چیزی است که ارزش دارد. شما حداقل می توانید با دوستان خود در هنگام رفتن به اینترنت با دوستان خود که از پورت سوئیچ سال گذشته گم شده اند، استفاده کنید.
بازی های شبانه در خانه بسیار چشمگیر هستند، حتی اگر جاهایی به اندازه مناظر بازی فوتبال سه بعدی اندروید و صداهای نسخه های نباشند، بخشی به دلیل قطعنامه های پایین تر. حالت مستقل اساسا یک نسخه ساده از حالت حرفه ای است، که در سال جاری حتی بیشتر از استخوان های لخت در چمن است.
چالش های ساختمان پیراهن، کارت های فرم و خدمات زنده بازی فوتبال سه بعدی اندروید که چیز تازه ای را نگه می دارند. همه کسانی که در سوئیچ حضور دارند و صحیح هستند، اما این به هیچ وجه راه حلی برای استفاده از تیم شما وجود ندارد، کتاب جدید برای این سال در PS4 و Xbox One، جایی برای پیدا کردن نیست، به این معنی است که شما باید با استاندارد های قدیمی بازی های آنلاین فصل.
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk