بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تک تیرانداز آمریکایی سه بعدی اندروید کامپیوتر  

بازی تک تیرانداز آمریکایی سه بعدی اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.44  (تعداد 9)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تک تیرانداز آمریکایی سه بعدی اندروید کامپیوتر خود نقشه‌ها نیز کاملاً بازی انلاین تک تیرانداز آمریکایی کامپیوتر آیفون عظیم هستند و بخش‌های وسیعی از زمین را پوشش می‌دهند که در آن یک سطح ممکن است همه چیز را از سواحل شنی و جنگل‌های انبوه گرفته تا مزارع باز و دهکده‌های کوچک را در برگیرد. بازیابی اطلاعات طبقه بندی شده نازی ها از قلعه فوق الذکر ممکن است هدف نهایی شما در آن ماموریت خاص باشد، اما قبل از اینکه بتوانید دیوارهای آن را استشمام کنید، گشت زنی های آلمانی و پست های بازرسی متعددی راه شما را مسدود کرده اند، مزارع و خانه های غارت شده فقط به اکتشاف التماس می کنند، تک تیراندازی فرخنده. نشستن برای کشف و ترور اهداف برای از بین بردن.
اکنون می‌توانید از انگورها برای بزرگ‌کردن دیوارها

بازی تک تیرانداز آمریکایی

سه بعدی، برآمدگی روی تاقچه‌ها برای نفوذ به پنجره‌های باز و استفاده از خطوط زیپ برای رها کردن سریع یک نقطه تیرانداز از خفا یا پوشاندن مقدار زیادی از زمین در چند ثانیه استفاده کنید. این رپرتوار پیشرفته امکان تنوع بیشتر در نحوه طراحی هر نقشه را نیز فراهم می کند. با مشاهده انگورهایی که به بیرون از ساختمان می‌روند، می‌توانید به جای منفجر کردن یک در تقویت‌شده برای ورود از یک مسیر زیرزمینی یا به سادگی از درب ورودی با یک تامپسون در دست، از بیرون بالا بروید.
آزادی ارائه هر نقشه خارق العاده است، اما متأسفانه بازی تک تیرانداز آمریکایی اندروید لحظات بسیار زیادی وجود دارد که توهم توسط موانع نامرئی در هم می شکند، چه دیواری تا بالای کمر که نمی توانید از آن بالا بروید - حتی اگر به نظر شبیه به آن ها باشد. شما می توانید - یا یک ردیف نازک از بوته ها که غیر قابل نفوذ هستند. نقشه ها به هیچ وجه خطی نیستند، اما این موانع می توانند این احساس را ایجاد کنند که در مواقعی در جهت خاصی هدایت می شوید. آنها همچنین زمانی که سعی می کنید از گشت زنی دشمن اجتناب کنید و متوجه شوید که در هر دو طرف مسیر توسط شاخ و برگ به دام افتاده اید، ناامید کننده هستند.
هوش مصنوعی در بیشتر موارد خوب است، اما بازی تک تیرانداز آمریکایی سه بعدی نازی‌هایی که با آنها مقابله می‌کنید عادت دارند که در لحظه بین مرگ‌بار و کم‌هوشی در نوسان باشند. یکی از بهترین جنبه های تک تیراندازی این است که، اگر بتوانید آن را با احتیاط انجام دهید، ممکن است دشمنی را که توسط دیگران محاصره شده است، بکشید و همه را به وحشت دسته جمعی بفرستید. اینجاست که آن‌ها بیشتر احساس انسان بودن می‌کنند، زیرا بدون شنیدن شلیک یا توانایی دیدن فیزیکی شما، راهی برای دانستن شما ندارند. اگر صدای شلیک را بشنوند، می توانند موقعیت شما را مثلث کنند، در این مرحله سعی می کنند شما را خفه کنند.
فرار کردن و دور زدن آنها برای چند قتل آسان کمی بیش از حد آسان است، اما آزمایش بازی تک تیرانداز آمریکایی سه بعدی و ابداع استراتژی های جدید بر اساس رفتار هوش مصنوعی یک تلاش ارزشمند است. زمانی که توسط یک سرباز غیرممکن چشم عقابی مشاهده می‌شوید یا پوشش شما بدون هیچ نشانه‌ای از چگونگی وقوع آن منفجر می‌شود، کمتر صادق است. این نمونه‌ها نادر هستند، اما زمانی که برنامه‌های شما به دلیل هوش مصنوعی نابسامان به هم می‌خورد، همچنان ناامیدکننده است.
بازی آنلاین تک تیرانداز فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk