بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر استارز مود شده  

بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر استارز مود شده شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.67  (تعداد 43)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر استارز مود شده تنظیمات قهرمانان محکوم بازی تانک مود شده قدیمی برای کامپیوتر آنلاین پس از آن تعطیلات کوتاه ویتنامی در سال 2011 ، مجموعه ها را به جنگ جهانی دوم بازمی گرداند. این بار ، شما کار روسی را انجام می دهید ، و گروههای زندانیان اتحاد جماهیر شوروی را که توسط عمو جو به عنوان بخشی از روحیه "نه یک قدم به عقب "جنگ صلیبی که گولاگ را در آخرین تلاش خالی کرد تا بچه های مدرسه ای مسکو را از خواندن قبل از کلاس هر روز بازدارند.
این یک پیش فرض جالب

بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر

مود شده است که به خوبی می تواند ماهیت خودکشی اهداف مأموریت را توضیح دهد (برای یک بار). بچه های شما علوفه توپ هستند که کارهای سرگرم کننده ای را انجام می دهند و ما در حال پاکسازی سنگرها و ساختمان ها برای نیروهای عادی هستیم که با تانک و خمپاره پشت سر می گذارند. این کمپین در کل از حدود 20 مأموریت تشکیل شده است که ده ها کثیف روسی شما را می گیرد.
از لحظات ناامیدانه وطن در اوایل سال بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر استارز از طریق لهستان و آلمان در روزهای پایانی جنگ در بهار 1945. در اینجا داستان زیادی وجود ندارد. نیروها به راحتی قابل تعویض هستند و هیچ راهی برای افزایش تجربه یا سطح بالا وجود ندارد. جو نیز به دلیل انتخاب های عجیب و غریب مانند دستورالعمل های مأموریت صوتی بدون حتی کوچکترین تظاهر به لهجه پنیر ، فضای ناچیزی دارد.
ماموریت های بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر مود شده بسیار ابتکاری نیستند و نقشه ها همه به یک شکل هستند. هیچ چیز زشتی وجود ندارد ، اما تعداد زیادی قهوه ای ، سیاه پوست و سفید رنگ وجود دارد و به نظر می رسد بسیاری از هنرهای قبلی نسخه های قبلی این هنر نگه داشته نشده است. لحیم کاری تک ذهن شما اغلب شامل همان کارهای تکراری است. در طول مبارزات انتخاباتی احتمالاً تعداد سنگرهایی را که در دست آلمان است پاک می کنید.
در حالی که یکنواختی ظاهر بازی تانک قدیمی برای کامپیوتر مود شده به لطف برخی از رویکردهای مختلف تاکتیکی همراه با توانایی سرکش اسلحه و مهمات و حتی تعمیر وسایل نقلیه مانند تانک برای حملات زرهی بداهه از بین رفته است ، شما برای همیشه در حال کشف روش های هوشمند حمله به حفاری هستید آلمانی ها.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تانک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk