بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تانک جنگی قدیمی کودکانه اندروید انلاین  

بازی تانک جنگی قدیمی کودکانه اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.52  (تعداد 19)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تانک جنگی قدیمی کودکانه اندروید انلاین کرت دربی از شرکت بازی آنلاین تانک جنگی قدیمی کامپیوتر آیفون پشتیبانی یک کهنه سرباز جنگ جهانی اول است که به طور مداوم از وضعیت اسفبار "بچه های" تحت فرمان خود ابراز تاسف می کند. پسران دربی با استفاده هوشمندانه از مهندسان حمله و مکان‌های ثابت، اسب‌های کار من برای هر مأموریتی بودند که فقط باید خط لعنتی را حفظ کنم. بیل ادواردز یک سرباز نسل سوم با دوزهای مساوی از خوش بینی و آرمان گرایی است.
رهبری پیاده نظام مکانیزه بسیار متحرک و تهاجمی

بازی تانک جنگی قدیمی

کودکانه . آنها به سرعت به سلاح مورد علاقه من تبدیل شدند و می توانستند به سرعت قدرت شلیک همه کاره زیادی را در هر نقطه از نقشه مستقر کنند و چندین نقطه کنترل را قبل از واکنش دشمن به تصرف خود درآورند. و سپس جانی ویستون وجود دارد. پس از مرگ مافوق خود به فرماندهی وادار شود.
او دقیقاً همان چیزی نیست که من آن را بازی تانک جنگی قدیمی اندروید می نامم. او که رهبری هوابرد را بر عهده دارد، به دلیل توانایی آنها در عقب نشینی از خطوط دشمن و فراخوانی پشتیبانی سنگین هوایی، بسیار مهم است، "جنگ بد است، من اینجا چه کار می کنم؟" نگرش به وضعیت ما در حالی که هر یک از فرماندهان من در مورد مأموریت هایی که در آنها تلفات زیادی می دادیم ناراحت می شدند، این ناهنجاری های تقریباً بی بند و بار و پراکنده ویستئون بود که باعث شد من بدترین احساس را داشته باشم.
هر ارتشی برای تکمیل مأموریت‌ها سربازانی به دست می‌آورد، و ارتقای درخت‌های توانایی‌ بازی تانک جنگی قدیمی کودکانه به من اجازه می‌دهد آنها را به روش‌های جالبی سفارشی کنم. اما او همچنین توسط یک استخر نیروی انسانی محدود بود، که با هر تلفاتی که در جنگ متحمل می شد، کم عمق تر می شد. وقتی به اندازه کافی پایین می‌آید، شرکت کاملاً روی نقشه منحل می‌شود و از دست دادن هر سه به معنای شروع مجدد کمپین است.
این به وضوح بازی تانک جنگی قدیمی کودکانه از قبل توضیح داده نشده بود، بنابراین زمانی که راه سخت را فهمیدم کمی دردسرساز شد. آن را با یک فایل ذخیره موجود ترکیب کنید، که پس از هر مرحله به صورت خودکار ذخیره می شود، و به طور موثر حالت مرد آهنی اجباری را دریافت می کنید که نمی توان آن را خاموش کرد. اولین حمله من به با ناله ای ناامید به پایان رسید و متوجه شدم که کاملاً خراب شده بودم، سه ابزار از نبرد نهایی.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تانک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk