بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی بن تن اختلاف تصاویر فکری انلاین اندروید  

بازی بن تن اختلاف تصاویر فکری انلاین اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.36  (تعداد 22)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بن تن اختلاف تصاویر فکری انلاین اندروید پذیرایی از بازی انلاین بن تن اختلاف تصاویر فکری آنجایی که فقط برای هواداران ساخته شده است ، بازی تلاش زیادی برای توضیح شرایط خود برای تازه واردان نشان نمی دهد - یک دنباله معرفی دو یا سه دقیقه ای بسیار مورد تحسین قرار می گرفت ، حتی اگر فقط برای جذاب کردن والدین و بازرسان بازی مورد توجه قرار گیرد. عدم نمایش به این معناست که حتی اگر تخریب کیهانی کار بزرگی باشد ، باز هم کاملاً بیگانه خواهد بود.
گرافیک برای عنوان

بازی بن تن اختلاف تصاویر

انلاین بسیار ضعیف است - به نظر من طبیعی است وقتی یک جعبه در بسیاری از سیستم ها منتقل می شود. سطوح ، بسیار ناخوشایند به نظر می رسند - در اینجا رونق زیبایی شناسی بسیار کمی وجود دارد. کنترل ها مناسب و معقول هستند ، اگرچه جنگ بسیار کسل کننده است - و به عادلانه بودن ، اعضای مخاطب هدف احتمالاً پیر نمی شوند.
با وجود این گمراهی ها ، گیم پلی بازی بن تن اختلاف تصاویر انلاین در واقع چندان بد نیست. این یک بازی کوتاه است ، اما ترکیب معماها ، بسترهای نرم افزاری و دشمن شکن به اندازه کافی منحرف شده است. قدم زدن خوب است ، و چالش کافی برای پیشنهاد وجود دارد به این معنی که رضایت بخشی در تکمیل ساختار وجود دارد.
بیگانگان در اختیار شما می توانند با استفاده از نقاط جمع آوری بازی بن تن اختلاف تصاویر اندروید به روز شوند و مقدار مناسبی از محتوای جایزه در میز ، از جمله ساخت کوتاه مستند وجود داشته باشد. این نوع عناوین حق رای دادن ، به ویژه عناوینی که به کودکان اختصاص داده می شود ، غالباً غیرقابل تحمل تنبل هستند ، و حداقل احساس می شود.
والدین بچه های دوست داشتنی بن 10 با بازی بن تن اختلاف تصاویر تغییر نخواهند کرد. اما آنها وسوسه بازی نمی شوند. کارتون های کودکان و اقتباس های ویدئویی آنها احتمالاً در روز من خیلی بهتر نبودند. اما من هنوز هم نمی توانم کمک کنم اما احساس می کنم عنوانی که جاه طلبی برای پذیرایی از هر کسی خارج از مخاطبان طاقچه ندارد ، یک فرصت از دست رفته است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk