بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تیراندازی فکری تک تیرانداز اندروید انلاین  

بازی تیراندازی فکری تک تیرانداز اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.83  (تعداد 36)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تیراندازی فکری تک تیرانداز اندروید انلاین مشت زدن بلیط بازی آنلاین تیراندازی فکری تک تیرانداز آیفون کامپیوتر من به جنگ. گولاگ ناامیدی و احساس ناامیدی را که در اوایل جنگهای دیگر احساس می کنم از بین می برد ، و مهمتر از همه من را تشویق می کند که بیشتر ریسک کنم. تعداد بازدیدهای مکرر تأثیر ناگهانی تعداد بازیکنان مسخره ای را دارد که در پایان بازی هنوز زنده هستند. این باعث می شود که دورهای نهایی انفجاری ایجاد شود.
Warzone قطعاً

بازی تیراندازی فکری

تک تیرانداز پیچیدگی کمتری دارد. هر کس دارای صفحات زره پوش احیا کننده نرم افزاری به نام است که می تواند حدود یک نوار دیگر از صدمات را خیس کند. پارچه فوق العاده نادر وجود ندارد ، بنابراین زمان کشتن همیشه ثابت است. در بیشتر موارد ، برای پایین آوردن کسی یک یا دو ضربه سر کافی است.
زره پوش اسفنجی با گلوله به هماهنگی بین آسیب اسلحه بازی تیراندازی فکری انلاین و سلامتی دست می یابد که خود را از Apex متمایز می کند. شما زودتر می میرید ، اما سریعتر هم بهبود می یابید. از آنجا که منحنی غارت Warzone اساساً یک خط مسطح است ، تقریباً هر مکانی بر روی نقشه یک نقطه شروع مناسب است. مطمئناً ، شما می توانید درست شیرجه بزنید و بر سر جعبه های عرضه فراوان آن مبارزه کنید.
اما می توانید همان شانس را داشته باشید که در زمین های کشاورزی صلح آمیز شرقی بازی تیراندازی فکری تک تیرانداز پرسه بزنید. این بسیار فراتر است ، جایی که مسابقات به طور طبیعی تیم هایی را ترجیح می دهد که چتربازی های کاملاً مناسب را به خطرناک ترین مناطق می رسانند و با بهترین تجهیزات بیرون می آیند. من از گردشگری که با کاهش فشار غارت مورد تشویق قرار می دهد لذت می برم.
هدف و حرکت سریع با یک نقشه شهری پر از دیوار و پنجره به خوبی بازی تیراندازی فکری تک تیرانداز جفت می شود. حرکات ورزشی COD در مقیاس بزرگتری می درخشد ، اگرچه به اندازه آن سنگ نوردی و زیپ لاین هوایی نیست. دو سرعت و خرک بسیار مایع است به طوری که احساس می کنید چند فوت از زمین دور می شوید.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تک تیرانداز فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk