بازی آنلاین
گیفت کارت
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین striker run فوتبال دریپل فلش  

بازی آنلاین striker run فوتبال دریپل فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.8  (تعداد 470)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین striker run فوتبال دریپل فلش size: 0.6 MB
در این بازی شما یک بازیکن فوتبال که به سمت دروازه حریف اجرا می شود هستیم. مدافعان سعی خواهد کرد تا شما را متوقف کند. شما نیاز به آنها اجتناب کنند. هنگامی که شما نزدیک به هدف شما نیاز به شلیک کنید.
مهاجم اجرای یک ترکیب بین بازی فوتبال و یک بازی در حال اجرا است. ما با استفاده از "کلید های arrow" در زمان مناسب به گول زدن دشمنان. در هر زمان در صفحه بالا سمت چپ ما می توانید از نشانه برای هدف میکنه. پرس "فضا" در زمان مناسب به هدف نمره.
مهاجم اجرای یک بازی فوتبال توسعه یافته توسط Mousebreaker، سازندگان ورزشی با کیفیت بازی است. مهاجم اجرای ویژگی های گرافیک کارتونی، کنترل های ساده، و بیست و دو تیم را انتخاب کنید، بر اساس ارتباط واقعی باشگاه های فوتبال.
هدف از اجرای مهاجم است برای فرار از بازیکنان در تیم مقابل و گل. در آغاز این بازی فوتبال، شما می توانید تیم خود، تیم مقابل را انتخاب کنید، و سفارشی پخش خود را. این انتخاب کاملا زیبایی و هیچ اثر واقعی بر روی گیم پلی. فقط تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تغییر ظاهر پخش خود را به میل خود. بعد از اینکه شما تصمیم خود را ساخته اند، گیم پلی آغاز خواهد شد.
مهاجم اجرا با استفاده از یک طرح کنترل صفحه کلید. کلید های arrow (و یا کلید های WASD) استفاده می شود به حرکت و به گول زدن بازیکنان تیم های مقابل. که dodging مدافعان در این بازی فوتبال شبیه به رقص رقص انقلاب است. با فشار دادن کلید مناسب در زمان مناسب بسیار مهم است. هر مدافع دارای یک فلش در مقابل آنها. مطبوعات این کلید فلش (یا کلید WASD مربوطه) فقط به عنوان حریف می کند حرکت خود را به آنها را گول زدن. مراقب باشید، چرا که اگر شما در حال پایین گرفته چهار بار، بازی به پایان خواهد رسید!
فاصله استفاده شده است به ساقه در این بازی فوتبال. هنگامی که شما به اندازه کافی نزدیک به هدف بدست را به شات خود را، یک نوار سبز و قرمز ظاهر خواهد شد. با فشار Spacebar در حالی که سوزن در منطقه سبز از نوار به گل برسه. اگر شما متوقف کردن سوزن در قرمز از نوار است و یا بیش از حد طولانی به پا زدن، شما را از دست ندهید و باید بیش از شروع دوباره. یک بار دیگر، زمان کلید موفقیت است! همچنین ممکن است یک ایده خوب است به جمع آوری ستاره درخشان زمانی که شما می توانید برای افزایش فضای سبز در نوار و آن را آسان تر به گل.
مهاجم اجرای یکی دیگر از بازی های ورزشی با کیفیت از توسعه دهندگان در Mousebreaker نشده است. اگر شما نظر پرنیان گاه به گاه که لذت می برد بازی های فوتبال ساده به جای بازی های پیچیده نیاز به شما را به کنترل چند بازیکن هستند، پس از آن را مهاجم اجرا را امتحان کنید. شما نمی خواهد نا امید می شود!
قرار داده به آزمون مهارت های فوتبال خود را در اجرای مهاجم. دریبل بسیار ماهرانه و رفتن را از طریق تمام مخالفت با نهایت گل برای کنار خود. شما باید به مراقب دنده خطرناک.
دوج مدافعان کثیف به عنوان آنها سعی می کنند به شما هک کردن و گل مسابقه برنده در سبک در این بازی فوتبال هیجان انگیز که در آن شما برای تیم های مورد علاقه خود را در لیگ برتر بازی کند.
deinem MIT دریبل Stürmer BIS ZUM gegnerischen تور، آندرس درهم و برهمی jeder Verteidiger umspielt werden، همچنین achte darauf genau، welche طعم Video Blog ویدئو بلاگ ihren Köpfen angezeigt wird.
گیج دریبل طول زمین! می تواند به شما گذشته تمام مخالفان را دریافت کنید و توپ رو دفع ضرب و شتم؟ نگاهی بر کل تیم مقابل در یک! سازمان دیده بان برای دنده خطرناک از بازیکنان تیم های مقابل. تیم خود را انتخاب کرده و اجازه دهید شروع بازی وارد بازی میشه!
دوج دنده و راه خود را در سراسر زمین میشه. سعی کنید به نمره با دقت زمان بندی شات خود را!
می تواند به شما گذشته کل دفاع خرده خرده و در نهایت شلیک یک هدف؟
تیم های فوتبال خود را و مخالفان را انتخاب کنید. سفارشی کردن دستگاه پخش خود و پس از آن برای اهداف بروید.
همه شما باید انجام دهیم این است، با فشار دادن کلید سمت راست در حال حاضر حق زمانی که یک بازیکن دفاعی می آید نزدیک به شما و سعی می کند به مقابله با شما.
کلیدهای Arrow نشان داده شده است به سمت چپ، بالا یا پایین.
بعد از گذشت مخالفان شما، باید به هدف را با فشار دادن فاصله زمانی که صدای تیک تیک در منطقه سبز متر شلیک کنید.
جمع آوری ستاره ها با پریدن به افزایش نمره و به گسترش فضای سبز از متر.
به عنوان یکی از مهاجمان بالا لیگ برتر را، پیدا کردن شبکه یک مشکل نیست برای شما، اما که dodging مدافعان روانی یک موضوع روی حیله و تزویر است! سعی کنید به ن
بازی آنلاین فوتبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2017 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
striker run فوتبال دریپل بازی آنلاین striker run فوتبال دریپل فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk