بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی برج سازی برای کامپیوتر اندروید آنلاین آسمان خراش ها  

بازی برج سازی برای کامپیوتر اندروید آنلاین آسمان خراش ها شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.25  (تعداد 24)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی برج سازی برای کامپیوتر اندروید آنلاین آسمان خراش ها وقتی پول بازی آنلاین برج سازی برای کامپیوتر دارید ، می توانید کف جدیدی از برج خود را بسازید و تصمیم بگیرید که نوع ساخت آن چیست. کفهای مسکونی اجاره روزانه را به دست می آورند و ساکنین برای ذخیره کالاهای موجود در مغازه های شما نیاز دارند. پنج نوع ماشین دیگر (غذا ، تفریح ​​، خدمات ، خرده فروشی ، خلاق) به همین روش کار می کنند - مغازه های کارمندان با مواد به وسایل و معادن طلا هر دقیقه تا زمانی که کالای موجودی آن تمام نشود.
علاوه بر ساخت برج های اضافی

بازی برج سازی برای کامپیوتر

اندروید ، می توانید هر یک از ابزارهای خود را به چند روش مختلف بهینه کنید. راه اول این است که با دریافت بهترین رانت هایی که می توانید دریافت کنید. برخی از چیزها نسبت به سایر موارد قرمزتر می پردازند و مهمتر از همه ، هر ابزار کار رویایی دارد.
 اینها بهینه سازیهای بسیار بزرگی هستند ، بنابراین من فهمیدم که بدست آوردن بازی برج سازی برای کامپیوتر اندروید که کم رنگ است و با کارهایی که در خانه شما وجود دارد مطابقت ندارد منطقی است. یکی دیگر از بهینه سازی هایی که در پشت paywall پنهان است ، امکان انتخاب است که وقتی یک داستان را به ساختمان خود اضافه می کنید ، کدام مغازه ساخته شده است.
این توانایی بخشی از "Club" است که به شما مزایای مصنوعی دیگری می دهد - تحویل خودکار آسانسور بازی برج سازی برای کامپیوتر اندروید ، تخفیف در به روز رسانی ها و برخی از محتوای منحصر به فرد. به مدت 5 روز 2 دلار هزینه دارد. من مایل به کسب این مزایا نیستم ، اما می دانم که توسعه دهندگان بازی سعی دارند بازیکنان را در پرداخت هزینه های این ارتقاء از دیدگاه اقتصاد رفتاری جذاب کنند.
من می خواهم واضح باشم ، "بازی" تصمیم گیری استراتژیک محدودی را ارائه می دهد و دائماً بازی برج سازی برای کامپیوتر انلاین سعی می کند تا شما را متقاعد کند که برای بهبود برج مجازی LEGO خود پول صرف کنید. بازی های شبیه سازی مانند این پیشنهاد تصمیم گیری استراتژیک محدود را دارند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk