بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسلحه سازی آنلاین کامپیوتر اندروید  

بازی اسلحه سازی آنلاین کامپیوتر اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.18  (تعداد 58)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسلحه سازی آنلاین کامپیوتر اندروید گیم پلی بسیار بازی آنلاین اسلحه سازی کامپیوتر اندروید شبیه به اصلی است. یک بار دیگر، آن را بر روی بسیاری از تیراندازی طولانی مدت متمرکز شده توسط بالطبع نزدیک به چهارمین سالن از آتش تنفس کامل خودکار متمرکز است. در بسیاری از ماموریت ها، شما می توانید با حرکت و تیراندازی به آرامی به سمت هدف کار کنید تا زمانی که فقط چندین مدافع داخلی در آن باقی بمانند.
در ماموریت های دیگر،

بازی اسلحه سازی

آنلاین زمان بیشتر از یک عامل است. حملات مستقیم تقریبا همیشه دستورالعمل مطمئن برای فاجعه است، با وجود اینکه بازی آنلاین اسلحه سازی ایستگاههای کاری ماموریت ماموریت خطرناک خطرناک بازی است. به همین دلیل اکثر ماموریت ها به مدت کوتاهی ادامه دارند - به طور متوسط ​​30 تا 45 دقیقه. همچنین، شما نمی توانید.
یکی دیگر از مشکلات بالقوه، یک مشکل است که بازی اسلحه سازی آنلاین به شما اجازه می دهد برخی از دشمنان را از طریق دیوارهای چوبی یا حتی سنگی ببینند و به شما شلیک کنند. خوشبختانه، این اشکال تنها سر و صدای زیادی در ماموریت های خود داشت، و همیشه در همان جا بود، اما بدون شک برخی از بازیکنان را ناراحت می کند. یکی دیگر از مشکلات احتمالی موتور گرافیکی است.
از آنجا که این بازی اسلحه سازی آنلاین با استفاده از وکسل های دانه ای به جای چند ضلعی های ترد است، بسیاری از مبارزات طولانی مدت در بازی به دنبال شکار برای حرکت پیکسل ها است. همچنین، به دلیل موتور گرافیکی انحصاری 32 بیتی، صاحبان Voodoo3 در سرما خاموش می شوند: این بازی تنها از شتاب سخت افزاری استفاده می کند (که در واقع فقط بر روی اشیاء مانند است.
 خوشبختانه، بازی اسلحه سازی برای کامیپوتر اندروید Delta Force 2 در سیستم سریع بسیار خوب عمل می کند. حتی با فشرده سازی ذاتی موتور وکسل، تنظیمات و شخصیت ها نسبتا واقعی هستند. در واقع، تپه های به آرامی تیز و اثرات آب چشمگیر بسیاری از نقشه ها کاملا زیبا هستند، به خصوص با رنگ 32 بیتی فعال شده است. با این حال، سرعت فریم در رزولوشن در مگاهرتزی با یک کارت TNT2 بسیار کوچک بود.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk