بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی برج سازی مود قدیمی بابل اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی برج سازی مود قدیمی بابل اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی برج سازی مود قدیمی بابل اندروید کامپیوتر انلاین با عنوانی که بازی آنلاین برج سازی مود قدیمی آیفون به یک داستان کتاب مقدس اشاره می کند که بر توضیح اساطیری برای زبان های مختلف در سراسر جهان صحبت می شود، ممکن است تعجب کنید که برج بابل - بدون رحمت چه چیزی را شامل می شود. نه، این یک بازی آموزش زبان وحشیانه تنبیه کننده نیست. در عوض، این یک بازی چهارنفره ساده است که در مورد ساختن پشته‌هایی از بلوک‌ها بدون اجازه دادن به آن‌ها است.
تمرکز کامل بر روی

بازی برج سازی مود قدیمی

اندروید، چه محلی و چه آنلاین، Tower of Babel – No Mercy به زمان بندی فشار دادن دکمه شما بستگی دارد. طنابی از بالا آویزان است و آماده است تا روی یک پایه محکم بیفتد. زمان را درست بگذرانید، و حداکثر امتیاز جایزه را دریافت خواهید کرد و یک ساختار محکم برای ساختن ایجاد خواهید کرد. زمان را اشتباه بگیرید و به زودی شاهد نوسان ساختار خود خواهید بود، در نهایت زمانی که وزنه نامناسب تعادل را از حد خود عبور می دهد، سقوط می کند.
بسته به اینکه چقدر احساس رقابت بازی برج سازی مود قدیمی کامپیوتر یا همکاری دارید، سه نوع وجود دارد که باید از بین آنها انتخاب کنید. در حالت Co-op، شما و حداکثر سه بازیکن دیگر به نوبت همه چیز را در یک سطح رها می‌کنید و سعی می‌کنید زمانی که بالاترین ارتفاع و امتیاز را دنبال می‌کنید کسی نباشید که آن را خراب می‌کند. Selfish فرمول را با ارائه یک مسابقه و چرخش های متناوب بین مردان تغییر می دهد، اگرچه در این مثال این بازیکنان هستند که بلوک ها را قرار می دهند که بیشترین امتیاز را کسب می کنند و در نهایت به عنوان قهرمان انباشته بلوک پیروز می شوند.
حالت نهایی از نوع نبرد سر به سر بازی برج سازی مود قدیمی اندروید است. هر بازیکن شهر خود را برای ساختن دارد و هر بلوک کاملاً یک پنالتی را به دیگران تحمیل می کند. مانند تندبادهای باد که جعبه ها را در حین ریزش خود می بندند یا جایگزینی ابزار با قوس هایی با شکل نامناسب که می توانند به سرعت یک شهر پایدار را خراب کنند.
فراتر از آن ضربات معمولی به حریفان بازی برج سازی مود قدیمی اندروید، هر بازیکن شخصیتی را با یک حرکت خاص و تصاویر بصری برای ابزارهایی که رها می کند انتخاب می کند. اینها اغلب حرکات پایانی هستند و به جعبه هایی کاملاً مجهز برای شارژ کردن نیاز دارند و جریمه های وحشتناکی مانند بریدن طناب های دیگر در دنیایی وحشتناک را تحمیل می کنند، با این فرض که آنها به اندازه کافی سریع نیستند که بتوانند واکنش نشان دهند و خودشان آن را قطع کنند.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk