بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بستنی سازی اندروید انلاین جدید  

بازی بستنی سازی اندروید انلاین جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.34  (تعداد 35)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بستنی سازی اندروید انلاین جدید همانطور که پیش بازی آنلاین بستنی سازی جدید دخترانه می روید، شما می توانید ارتقاء ویژه برای هر دو فروشگاه خود و میمون های خود را خریداری کنید. ارتقاء فروشگاه شامل ماشین آلات بستنی بهتر، دکوراسیون برای بهبود صبر و شکیبایی مشتریان و اضافه کردن اختیارات برای افزایش هزینه بستنی شما است. ارتقاء میمون شامل شلیک توپ برای سرگرمی، و موز و سیب است.
همانطور که در خدمت بازی معمول است،

بازی بستنی سازی

اندروید دخترانه مشتریان ممکن است از صبر و حوصله و ترک بدون پرداخت. شما می توانید بگویید که چگونه مشتری بی قراری می شود با نگاه کردن به تدریج تاریکی حباب بیش از سر خود را. شما می توانید مشتریان ناامید را از طریق دادن آنها مانند کوکی ها، و یا داشتن انجام ترفندها مانند زنگ زدن برای سرگرم کردن کل اتاق را ترجیح می دهند.
هنگامی که یک سطح را به پایان رسانده اید، بازی بستنی سازی اندروید کل پول کسب شده خود را نشان می دهد. حداقل شما باید برای پیشبرد درآمد کسب کنید. این مجموع با توجه به هزینه (از جمله مواد غذایی و موجودی، سهم آنا عمو و) و سود (از جمله فروش و نکات) محاسبه می شود.
پس از از دست دادن سه زندگی، شما از لحاظ فنی بازی را از دست دادید، بازی بستنی سازی انلاین اما هنوز هم میتوانید بدون مجازات بازی کنید. قبل از اینکه مایکلی به آنها برسد، بر روی یخ کرم های طلایی کلیک کنید. پس از جمع آوری 5 مخروط طلایی، شما می توانید فرصتی برای ترکیب طعم جدید برای قضات به طعم داده شود.
هنگامی که شما آن را در باغ وحش در حالت داستان ساخته شده است، بازی بستنی سازی جدید شما می توانید در "حالت ساعت خوشحال" بازی است. این حالت عمل بازی است. بسته به سطح مهارت شما، شما می توانید آسان، نرمال و یا سخت انتخاب کنید. مشتریان در مقابله قرار می گیرند و می خواهند بستنی را سریع ببرند. ویژگی ندارد، در خدمت بستنی به طور مستقیم به مشتریان. شما فقط می توانید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk