بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پل سازی حرفه ای جدید اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی پل سازی حرفه ای جدید اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.95  (تعداد 23)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پل سازی حرفه ای جدید اندروید کامپیوتر آنلاین با درک قوانین بازی آنلاین پل سازی حرفه ای آیفون اندروید مختلف بازی بر اساس فیزیک ، به جای برنامه ریزی و مشاهده پاداش ، به جای ناامیدی ناشی از آزمایش و خطا ، پاداش می دهد. این مشکل در چند پازل افزایش می یابد. در حالی که ویژگی هایی مانند حجاب در ابتدا ممکن است در عملکرد خود گیج کننده به نظر برسند و گرداب ها به عنوان تله های انفجاری عمل می کنند ، تحقیقات بیشتر نقش اساسی آنها را در حل معماهایی که در ابتدا غیرممکن به نظر می رسند ، نشان می دهد.
پس از یک جلسه تمدید

<بازی پل سازی حرفه ای/h2> جدید ، می توان نه چندان از یک شادی سرخوشانه ، بلکه بیشتر از یک پیروزی سختگیرانه احساس کرد. پل در نهایت یک تجربه دلربا و با ارزش به لطف سبک هنری زیبای خود طراحی شده است. اگرچه کمی ناعادلانه است که بازی را غم انگیز بنامیم ، اما یک حس تعمق مالیخولیایی و جزیره ای در سفر شخصیت اصلی و دستکاری او در فضای تحت اللفظی و روانی وجود دارد.
شخصیت در ابتدای هر مرحله کشیده می شود ، بازی پل سازی حرفه ای جدید جهان می لرزد و همه چیز طوری حرکت می کند که گویی یک انیمیشن سیاه و سفید قدیمی است. اگرچه داستان بیشتر مجموعه ای از جعبه های متنی است که ماهیت وجود را فلسفه می دهد و هرگز به پتانسیل احساسی خود نمی رسد ، اما روحیه و دنیای ایجاد شده دائماً جذاب است.
علی رغم اینکه قبلاً بازی پل سازی حرفه ای اندروید در کنسول های خانگی و قابل حمل مختلف در دسترس بود ، اما در حالت دستی و داک ، نسخه Switch ارائه The Bridge و زیبایی آن فوراً جذب می شود. خراش ها و جلوه های صوتی فلزی ، حال و هوا را اضافه می کند ، اما موسیقی متن آن با این وجود محدود است و - هرچند کلید و محیط مناسب - تکراری می شود.
در تلاش برای جلوگیری از هرگونه سناریوی خاص بازی پل سازی حرفه ای جدید در مورد استقبال از آن ، یا هرگونه ایده ای کهنه ، بازی از قضا به عنوان یک کمبود کمی در مورد روایت گوشتی یا منحنی یادگیری مداوم ظاهر می شود. هر پیچ و تاب یا تنظیم جدیدی معرفی می شود ، کم استفاده می شود ، سپس در مرحله بعدی قرار می گیرد. با فقدان کنترل های آنالوگ ، چرخش خود دیوراما (و حرکت بازیکن در این مورد) نیز کمی کسل کننده به نظر می رسد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   

  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk